پلیس تایید جستجو برای ساناز Boswell در جریان است در کارولینای شمالی

Sullivan County جف کسیدی گفت: بعد از ظهر چهارشنبه است که هر کس که در مورد امید از دست رفته کودک نو پا ساناز Boswell هنوز زنده است و حتی به عنوان او را تایید کرد پلیس در حال جستجوی یک برکه در ویلکس County North Carolina.

“من امیدوارم و دعا کارکنان من امید و دعا و هر کسی که کار می کند در این مورد امید و دعا کند که او زنده است” کسیدی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که کلانتر, در حال کار با مقامات ایالتی و فدرال “24/7” و که آنها دریافت کرده اند نزدیک به 600 راهنمایی در مورد ناپدید شدن او.

یک نکته برای جستجو در برکه در آمد به مقامات در ایالت کارولینای شمالی نه از طریق تنسی دفتر تحقیقات به گفته سخنگوی لسلی ارهارت.

ویلیام McCloud و ساناز مادر بزرگ آنجلا Boswell دستگیر شدند در کارولینای شمالی در هفته گذشته. هر دو آنها چشم پوشی استرداد به تنسی اما McCloud همچنان در بازداشت در ویلکس شهرستان در روز چهارشنبه.

ویلکس شهرستان مقامات نمی تواند رسید بلافاصله برای نظر.

کسیدی گفت: اظهارات متناقض از ساناز خانواده به خصوص مادر مگان Boswell ساخته اند بررسی سخت تر پس از آن در حال حاضر پیچیده تاخیر در گزارش این دختر گم شده است.

“ما در حال حاضر در پشت هشت توپ, 67-68 روز قبل از او در گزارش از دست رفته” کسیدی گفت.

او همچنین گفت که محققان به خواسته مگان Boswell به دروغ سنجی آزمون با وجود او ادعا می کند به خلاف.

“هر بار که ما به صحبت کردن با او, داستان, تغییرات” کسیدی گفت: از مگان Boswell. “هر زمان.”

15-ماه-پیر Blountville, تنسی, دختر بچه از بین رفته در یک مخدوش صورتی که مقامات گفته اند که مملو متضاد و اطلاعات نادرست است. تنسی دفتر تحقیقات صادر کهربا هشدار برای دختر در فوریه. 19 به درخواست Sullivan County Sheriff ،

مگان Boswell چهره یک تعداد از ساخت گزارش نادرست است. پلیس گفته اند مورد مملو از بی نظمی.

مگان Boswell, 18 بود arraigned صبح روز چهارشنبه پس از ارائه یک سری از آنچه مقامات متناقض و متضاد ادعا می کند در این هفته پس از دختر گزارش شد گم شده است.

او همچنان در بازداشت و تحت $25,000 اوراق قرضه. در کنار او حضور در دادگاه برای 2 مارس در شهرستان سالیوان به طور کلی جلسات دادگاه.

از TBI در ابتدا گزارش ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما زود به تحقیقات مقامات گفت که به احتمال زیاد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11. او در گزارش از دست رفته تا فوریه. 18 با توجه به اجرای قانون مقامات.

مگان Boswell ارائه کارآگاهان و ماموران با تعدادی از اظهارات متناقض و تحقیقات بیشتر نشان داد که برخی از اطلاعات نادرست Seabolt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>