پلیس: دیترویت مرد در حال اجرا از افسران در حال غرق, handgun, شروع به پریدن کرد به رودخانه تنسی

این مرد پس از دستگیری در حال اجرا از ناکسویل پلیس در روز پنج شنبه در حال غرق یک تفنگ دستی قبل از او شروع به پریدن کرد به تنسی رودخانه با توجه به اداره پلیس.

افسران در پاسخ به یک گزارش تیراندازی در تقاطع Cottrell خیابان و آنیتا رانندگی در جنوب ناکسویل در بر داشت Martez ویلسون 28, راه رفتن کون گنده سفید, پارک وی, با توجه به انتشار اخبار از ناکسویل اداره پلیس.

“به عنوان افسران اقدام به ایجاد ارتباط Wilson دور انداخته و یک تفنگ دستی به رودخانه قبل از پریدن از پل و به آب در تلاش برای دوری کردن از افسران” با انتشار می خواند. “مدت کوتاهی پس از ویلسون را بازداشت گرفته شده توسط پاسخ افسران در جزیره خانه خیابان در نزدیکی مک کورمیک خیابان.”

ویلسون پلیس گفت که او در تقاطع Cottrell و آنیتا زمانی که یک خودرو کشیده و کسی که بعد از یک تفنگ. او فرار به جایی که جیمز سفید پارک وی عبور از رودخانه است که در آن افسران را در بر داشت.

ویلسون که از دیترویت شد متهم با یک جانی در اختیار داشتن یک تفنگ تخریب شواهد و فرار کردند.

هیچ کس دیگری دستگیر شده است و در اتصال به تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>