پلیس دیوید Maas تحت تعقیب در ضبط ضرب و شتم

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ex-Woodson Terrace cop David Maas was recorded kicking a suspect in a video first aired by KMOV. - SCREENGRAB VIA KMOV

  • Screengrab از طریق KMOV
  • Ex-Woodson تراس پلیس دیوید Maas ثبت شد لگد زدن یک مظنون در یک فیلم اول پخش توسط KMOV.

حومه سنت لوئیس پلیس که او در فیلم لگد زدن یک مرد در سر شده است تحت تعقیب در فدرال شارژ.

Breckenridge تپه افسر پلیس دیوید Maas مشغول به کار بود برای Woodson تراس در 14 آوریل 2019 زمانی که او درگیر در یک سرعت بالا پیگیری یک ماشین است که گزارش شده بود به سرقت رفته است. در یک dash cam تصویری اول پخش توسط KMOV مرد دیده می شود پله از ماشین و بالا بردن دست خود را قبل از به زمین انداختن. یک افسر بعد از شناسایی به عنوان Maas, سراسیمه به فریم با تفنگ خود را در دست خود و شروع به لگد زدن به مرد, اتصال حداقل یک بار با سر خود را.

Maas استعفا داد و به عنوان Woodson تراس اداره پلیس شروع به تحقیقات داخلی و او بعد از فرود در برایتون.

در کیفرخواست unsealed امروز Maas شد متهم با یک تعداد از محرومیت از حقوق تحت قانون رنگ برای آنچه که دادستان فدرال به عنوان یک حمله.

در این ویدئو اشعیا فورمن شکایت کرد Maas. او مدعی است که او تسلیم هنگامی که افسر شروع به لگد زدن به او را در سر و سینه و بدن است. همراه با ترور از ضرب و شتم فورمن می گوید: در طرح دعوی در دادگاه فدرال او دچار آسیب مغزی.

در دادگاه تشکیل پرونده Maas را انکار می کند و ادعا می کند در کت و شلوار مدنی و می گوید که او عمل کرده و در “دفاع از خود.”

“این متهم را انکار می کند که او با استفاده از نیروی اما به حدی که این متهم با استفاده از زور به عنوان یک افسر اجرای قانون او توجیه بود برای انجام این کار به خاطر او منطقی بر این باور است که از جمله استفاده از زور لازم بود چرا که او منطقی بر این باور بودند که شاکی مطرح شده یک تهدید قابل توجهی را به این متهم و یا دیگران” می خواند Maas دفاع.

اف بی آی مورد بررسی و نمی بینم آن است که راه.

“هنگامی که یک افسر خیانت که سوگند و به جای آن با استفاده از موقعیت خود را به نقض یک فرد حقوق اساسی که افسر باید پاسخگو باشند” نماینده ویژه مسئول ریچارد کویین از FBI سنت لوئیس بخش در بیانیه ای گفت. “جامعه ما و حرفه ما سزاوار هیچ کمتر است.”

اگر محکوم Maas می تواند به صورت یک جمله حداکثر ده سال زندان و جریمه نقدی از $250 ، 000 است.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>