به عنوان اینترنت حدس و گمان تشدید و اعضای جامعه احساس درماندگی در مورد از دست رفته 15-ماه-پیر ساناز Boswell گروه در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی برای سازماندهی, جستجو احزاب است.

پلیس اما نمی خواهم که نوع کمک در این نقطه است.

این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر خواسته اعضای رسانه ها به گسترش این کلمه است که داوطلبان مورد نیاز نیست و جستجو احزاب هستند نه بخشی از تحقیقات در حال حاضر.

“در صورتی که ما در رسیدن به یک نقطه که ما نیاز داوطلبان برای جستجو احزاب ما را که شناخته شده” Sullivan County کاپیتان اندی Seabolt نوشت: روز دوشنبه بعد از ظهر.

“عوامل و پلیسی در ادامه به پیگیری های مربوطه منجر می شود. وجود دارد هیچ فعال جستجوها به ما اطلاعات قطعی در مورد ساناز محل” یک سخنگوی جدید تنسی دفتر تحقیقات تصویری

مستقل از پلیس می شود داوطلبان سازماندهی جستجو احزاب و درخواست منابع برای حمایت از کسانی که جستجو.

ساناز Boswell از Blountville تنسی رفت و در یک مخدوش صورتی که مقامات گفته اند که مملو متضاد و اطلاعات نادرست است. TBI صادر کهربا هشدار برای دختر در شب چهارشنبه به درخواست Sullivan County Sheriff ،

TBI در ابتدا گفت: ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26 اما مقامات روز جمعه گفت که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا 11. او در گزارش از دست رفته تا فوریه. 18 با توجه به اجرای قانون مقامات.

کودک مادر بزرگ و مادر بزرگ, دوست پسر, به نظر می رسد در کارولینای شمالی دادگاه در صبح روز دوشنبه به تحویل به تنسی برای بازجویی. آنها را بازداشت گرفته ویلکس در ایالت کارولینای شمالی روز جمعه پس از آنها در یک خودرو پلیس شد بررسی دقیق مربوط به از دست رفته کودک مورد.

“من می خواهم به بازگشت وجود دارد و این وضعیت با من نوه حل و فصل شود” آنجلا Boswell گفت: شهرستان ویلکس قاضی دادگاه منطقه David برد.

مقامات خواسته اند هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز Boswell برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا TBI در 800-TBI-پیدا کردن.

کودک توضیح داده شده است و پلیس در حدود 2 فوت قد و وزن 28 پوند است. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im