چند ضلعی آزمایشگاه راه اندازی انعطاف پذیر بر روی تقاضا مبتنی بر اشتراک خدمات گرافیک خلاق و آزمایشگاه آموزش

چند ضلعی آزمایشگاه های نوآورانه و خلاق استودیو هل دادن مرزهای تعاملی داده های برنامه های کاربردی و تجسمی, نام تجاری, امروز راه اندازی دو کار در خانه خدمات طرح های خلاق و آموزش Lab.

هر روز رسانه های جهانی شرکت ها با چالش مواجه سرعت تولید محتوای گرافیکی را در سراسر انواع سیستم عامل است. این نیاز به تیم های بزرگ است که می تواند با داده های پیچیده ادغام در حالی که مقاطعه در محدودیت های زمانی و معمولی, اخبار ورزشی و منابع پهنای باند مسائل. چند ضلعی آزمایشگاه های خلاق فراهم می کند و از راه دور بر روی تقاضا خلاق و حرفه ای خدمات اشتراک است که دارای تخصص در زمان واقعی گرافیک کانال تجاری و مجازی تولید.

مقرون به صرفه و منظم چند on-demand پخش طراحی و توسعه مبتنی بر اشتراک خدمات خلاق اجازه می دهد تا اخبار ناشران و پخش کنندگان کتاب هر اندازه پروژه برای استودیو مجازی, واقعیت افزوده, واقعیت, نام تجاری, زمان واقعی گرافیک بسته های تعاملی داستان گفتن گرافیک, دیوار, چند صفحه نمایش نوارهای پایین دست کانال های انعطاف پذیر استفاده از برنامه بدون تاریخ خاموشی. مشترک به سادگی خرید یک تعداد, خلاق, خدمات ساعت در هر ماه و با استفاده از آنها به عنوان و هنگامی که مورد نظر است.

خلاق فراهم می کند خدمات برای زمان واقعی تولید با استفاده از Vizrt Unreal Engine و دیگر در زمان واقعی گرافیک سیستم عامل و همچنین به عنوان پست پروژه های تولید با استفاده از نرم افزار Adobe و Autodesk راه حل. پروژه های در حال توسعه از راه دور و تحویل آنلاین با استفاده از دسترسی به فایل های پروژه.

آموزش آزمایشگاه جدید شرکت کارشناس آموزش از راه دور که دارای تخصص در Vizrt زمان واقعی گرافیک, گردش, راه حل ها و محصولات برای کانال های تجاری, قالب, ایجاد, مجازی, تولید داده ها و تجسم و تعاملی داستان گفتن.

پخش الزامات موجود و جدید طراحان به درک چگونه به کار با آخرین Vizrt راه حل ها و ابزارها. داشتن کنترل از راه دور و آموزش مداوم اجازه می دهد تا آنها را به نگه دارید تا به روز با ویژگی های جدید و به منظور کاهش هزینه های آموزش در یک مجموعه کامل از ابزار گردش کار. آموزش آزمایشگاه صرفه جویی شرکت ها زمان و پول و گسترش دانش خود را از طراحان در یک انعطاف پذیر و راحت سرعت. کاربران هم می توانید ثبت نام برای یک تقاضای جلسه فراهم می کند که Vizrt آموزش برای یک دوره خاص و یا یک اشتراک جلسه فراهم می کند که پیوسته خصوصی یا عمومی برنامه های آموزشی. با یک پایه اشتراک کاربران می توانند با عضویت در هر یک از ماهانه جلسات عمومی اعلام کرد در یک تقویم آموزشی. با استفاده از یک حق اشتراک کاربران ساعت های اضافی خصوصی Q&A جلسات و پروژه پشتیبانی می کند.

دیوید Jorba مدیر ارشد استراتژی و توسعه کسب و کار افسر می گوید: “شرکت های رسانه ای باید انعطاف پذیر بر روی تقاضا خدمات گزینه برای گرافیک پروژه های تولید. با استفاده از خلاق آنها می تواند به سرعت تکمیل پروژه با استفاده از چند ضلعی Labs’ تیم حرفه ای و منظم چند طراحان و توسعه دهندگان و تولید کنندگان با کراس پلت فرم و ترکیبی تولید تخصص. خلاق و آموزش Lab پاسخ به نیازهای شرکت های رسانه ای که می خواهید به استفاده از یک منبع تنها با یک OPEX مدل خلاقانه و گرافیک مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>