پست مالون به ارمغان می آورد بی کس جشن به تویوتا مرکز

پست مالون
تویوتا مرکز
9 مارس سال 2020

Austin ریچارد ارسال مشهور است برای پوشیدن قلب خود را در آستین خود را.

بهتر شناخته شده با نام مرحله پست مالون نمودار-شکوه خواننده و ترانه سرا ساخته شده است یک نام برای خود را با ترکیب عناصر از پاپ و رپ موسیقی با تاکید بر احساساتی تغزل. نمی شود آن را به اخراج او به عنوان دوم آمدن دریک اما آن را نمی خواهد بیش از حد دور یا.

برای هر افسرده بار در مورد یک زن بود که او را اشتباه دالاس بومی است معتاد را متظاهر اعلام نظر گرفتن jabs در خواهد-بود منتقدان و به سختی sidestepping تعیین “sad-boy.” این یک عمل متعادل چند انتظار می رود او را قادر به حفظ او در اوایل زندگی حرفه ای اما با هر نسخه جدید پست ستاره تنها بدست روشن تر است.

در تور در حمایت از سوم خود رکورد هالیوود خونریزی – ترین-گوش-آلبوم 2019 با توجه به نیلسون اطلاعات – ارسال به ارمغان آورد و “فراری تور” به تویوتا مرکز در روز دوشنبه برای دومین عملکرد بایو شهرستان فقط در چهار ماه.

“من اینجا هستم تا به بازی با خانواده برخی از انت لعنتی آهنگ ها و دریافت کردن در حالی که من آن را انجام دهید” ارسال به حضار گفت: فقط پنج دقیقه را نشان می دهد. و به اعتبار خود او ساخته شده خوب در هر دو اعلامیه.

شب آغاز شد و با عنوانی پیگیری از آخرین تفرج. مانند بسیاری از پست ها را شروع آرام و مودی قبل از ساخت به یک نامنظم خوش سرود که خیلی جذاب این بود که اگر او شجاعانه شنوندگان به سعی کنید به هنوز هم باقی می ماند.

Specializing in heartbreak

متخصص در دل شکستگی

Photo by Robyn Tuazon

از آنجا پست راه اندازی شد و به یکی از بهترین شکستگی سرودهای از 2010s “بهتر است در حال حاضر” که bemoans پایان یک رابطه و در عین حال – به نوعی – موفق به احساس مانند یک جشن است. بعد او اظهار تاسف عدم توانایی خود را برای خداحافظی به روابط ناسالم و مشترک خود تمایل برای پارانویا.

در بین او افتخار خود را در تگزاس ریشه در “آب نبات رنگ” افتخار در مورد گران قیمت ساعت مچی در “روانی” و صحبت در مورد به یاد ماندنی شب را در “رفتن انعطاف پذیری.” به نحوی با وجود همه سودا هر جنبه ای از کنسرت احساس پیروزی به طرفداران رقصید سنگ همراه و داد زدم ستایش خود را برای یکی از داغترین هنرمندان معاصر از هر نوع.

پست مالون نمی نوشتن موسیقی به ruminate ، اشعار او ساده هستند به یک گسل اما او شیپور خاموشی به یکی از مهمترین و وحدت احساسات در جهان: دل شکستگی است. و در دوشنبه شب او موفق به معتقدان دولت از ذهن است که طرفداران می تواند به ارتباط بدون احساس بیش از حد محزون.

با هر بیت از آهنگ جدید و نشان می دهد هر پست به نظر می رسد در حال توسعه را به یک بهتر و ترانه سرا, یک خواننده بهتر و بالاتر از همه بهتر عملکرد. و شاید خود انعطاف پذیری در برابر هر کس که پیش بینی سقوط سال پیش همراه با تمایل به چیزهای جدید را امتحان کنید و میل شدید برای جاذب قلاب – این ترفند به فروش تویوتا مرکز دو بار در یک سال.

در اینجا شرط بندی او آن را دوباره در ظرف 12 ماه آینده.

لیست مجموعه
هالیوود خونریزی
بهتر است در حال حاضر
Saint-Tropez
خداحافظی
مرگ برای من
حساسیت
آب نبات رنگ
روانی
دشمنان
مرسی.
پارانوئید
من سقوط از هم جدا
در حال حاضر بیش از
نگاهی به آنچه شما می خواهید
اقامت
محافل
Go Flex
سفید Iverson
آفتابگردان
راک استار پیشی نگرفتند
تبریک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>