ارسال نیویورک داد گسترش ویدئو کنفرانس سری “پس از شکستن”


شهر نیویورک پست, نیویورک داد (PNYA) در حال گسترش است محبوب هفتگی ویدئو کنفرانس سری پست شکستن که ارائه شده است نیویورک پست-تولید صنعت با اطلاعات حیاتی و یک حس اجتماعی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. راه اندازی در مه, سری میزبان کارشناسان صنعت اتحادیه و سازمان تجارت رهبران مقامات دولتی و دیگران برای در عمق بحث در مورد موضوعات از جمله از راه دور, همکاری, سیاست های مالیاتی, فن آوری های جدید پروژه های برجسته و بیشتر. رایگان و برای همه سری است که کمک به جوانب مثبت و تازه واردان اقامت در لمس و نگه دارید تا تاریخ با صنعت تحولات در زمانی که جلسات فیزیکی دشوار یا غیر ممکن است.

با عنوان VFX راه حل برای COVID مشکلات (قسمت اول)قسط بعدی از PNYA پست شکستن میله میله برای جولای 9 در 4:00 p. m. EST. تعدیل توسط Visual Effects Society, New York, منشی, Leah Orsini جلسه خواهد شد از ویژگی های کهنه جلوه های بصری سرپرستان و تولید کنندگان بحث در مورد گسترش نقش جلوه های بصری در یک پست-COVID جهان است. بحث را ادامه خواهد داد با یک پنل دوم با تمرکز بر ابزارهای جدید و فن آوری میله میله برای جولای 16. گذشته جلسات آرشیو هستند در PNYA سایت.

پست شکستن جذب کرده است در حال رشد و مشتاق مشارکت از تمام گوشه و کنار این پس از تولید میباشد. “پس از ویروس زده و صنعت قفل شده است و ما راه اندازی پست شکستن برای کمک به اعضای ما همیشه در ارتباط ماندن و دریافت اطلاعات بحرانی می گوید:” PNYA مدیره, منشی, Chris Peterson. “ما در اوایل جلسه با تمرکز بر آنچه که شرکتها برای انجام کار نیاز به دریافت از طریق بحران اما با گذشت زمان ما گسترش قالب برای پرداختن به سایر موضوعات مورد علاقه اعضای ما.”

در میان محبوب ترین جلسه یکی متمرکز در ایالت نیویورک اعتبار مالیاتی. یک پنل حسابداری و کارشناسان مالیاتی در پاسخ به طور مستقیم به شرکت کنندگان سوال در مورد اعتبار برنامه های اخیر تغییرات قانونی و بودجه.

پست شکستن جلسات باز به همه PNYA اعضا و غیر اعضا که ثبت نام انجام شده از طریق زوم. به این ترتیب شرکت کنندگان می توانند نه تنها به مشاهده صفحه نمایش از اعضا اما همچنین از دیگر شرکت کنندگان است. علاوه بر این ممکن است آنها ارسال سوال و دریافت بازخورد فوری. “جلسات بسیار فراگیر” مشاهده PNYA عضو هرزه Ryan پنی. “هر کس یک برابر صدا و توانایی ارتباط برقرار کردن با دیگران در تماس است. آن را بسیار خوب کار می کند.”

در نور از پاسخ مثبت PNYA است گسترش پست شکستن به طور نامحدود. با بسیاری از نیویورک پست-شرکت های تولید پس از تصویب استراتژی های موفق نسبت به کروناویروس بحران جلسات آینده بیشتر نگاه به مسائل دیگر. یک جلسه میله میله برای جولای 30 ویژگی یک پنل با عنوان موسیقی 101 در شروع کار به عنوان یک ویرایشگر موسیقی. “ما شرکت کنندگان در میزگرد به بحث در مورد موسیقی سردبیران و طرح گام به گام استراتژی برای گرفتن آغاز شده در این زمینه می گوید:” PNYA مدیر Rebekah هرناندز. “آنها خواهد شد بحث در مورد مهارت ها و وظایف مورد نیاز از یک ویرایشگر موسیقی ارائه گام به گام رئوس مطالب از استخدام از طریق تحویل. آنها را توجه داشته باشید که چگونه بودجه های مختلف و برنامه های ایجاد چالش برای موسیقی سردبیران و بحث در مورد تفاوت بین اسکریپت تلویزیون و امکانات و هند.”

PNYA را “پس از شکست”

آینده جلسات

زمان: چهار شنبه, جولای 9, 4:00 p. m.

عنوان: VFX راه حل برای Covid مشکلات – قسمت اول

اعضا: جیم سوار, Visual Effects Supervisor

جولی, طولانی, جلوه های بصری, تهیه کننده, Framestore نیویورک

گرگ اندرسون VFX Supervisor/رئیس استودیو FuseFX نیویورک

Lotta Forssman VFX Supervisor مولکول VFX / VESNY عضو هیئت مدیره

مدیر: Leah Orsini – جلوه های بصری تولید کننده / VESNY

ثبت نام: https://www.postnewyork.org/events/EventDetails.aspx?id=1389121

زمان: چهار شنبه, جولای 16, 4:00 p. m.

عنوان: VFX راه حل برای Covid مشکلات – بخش دوم

اعضا: Leslie چانگ VFX Supervisor

دیوید Eschrich CG سرپرست/در مجموعه راهنما Zoic; Co-صندلی VESNY

رابرت Keyghobad مجازی محصولات تولید کننده; مشاور Amazon Studios

دن بسته, مدیر عامل, قاشق نقره ای.

مدیر: Tehmina التماس VFX Supervisor مولکول; خزانه دار VESNY

ثبت نام: https://www.postnewyork.org/events/EventDetails.aspx?id=1389122

زمان: چهار شنبه, جولای 23, 4:00 p. m.

عنوان: سرمقاله پست فاز سوم

اعضا: Shannon بیکر Davis, ACE, ویرایشگر (ملکه قند پروژه باند)

چچنی C. Johnson, ویرایشگر (سیم, دریافت پایین)

مدیر: TBA

ثبت نام: https://www.postnewyork.org/events/EventDetails.aspx?id=1389124

زمان: چهار شنبه, جولای 30, 4:00 p. m.

عنوان: موسیقی 101

اعضا: Shari جوهانسون, موسیقی, ویرایشگر

جنیفر Dunnington موسیقی, ویرایشگر

دن ایوانز فورکوش موسیقی, ویرایشگر

تاد Kasow موسیقی, ویرایشگر

مدیر: دیوید وودز, تهیه کننده, STARZ

ثبت نام: https://www.postnewyork.org/events/EventDetails.aspx?id=1389127

ضبط صدا از پست گذشته شکستن جلسات در اینجا در دسترس هستند:

https://www.postnewyork.org/page/PNYAPodcasts

پست گذشته شکستن جلسات تصویری در قالب وبلاگ در اینجا در دسترس هستند:

https://www.postnewyork.org/blogpost/1859636/Post-Break

در مورد پست نیویورک داد (PNYA)

ارسال نیویورک داد (PNYA) یک انجمن فیلم و تلویزیون پست امکانات تولید اتحادیه های کارگری و افراد فعال در نیویورک است. PNYA اعضای coalesced در اطراف این باور است که یک واحد صنعت ارائه پست تولید جامعه فرصت های بهتر به منظور توسعه و ترویج سیاست های عمومی که منافع صنعت فیلم و تلویزیون به عنوان یک کل. PNYA اهداف عبارتند از incentivizing پروژه را به پایان برساند در نیویورک بازاریابی خدمات ارائه شده توسط New York post-تولید و صنعت و ایجاد راه برای استعدادهای درخشان برای ورود به این رشد سریع بخش از اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>