یک سیگار برگ! خاطرات مرد پشت پینک فلوید, T. Rex جم و جورج مایکل
توسط Bryan موریسون
224 ص.
Quiller چاپ و نشر
$39.95

از همه inductees را در این سال کلاس Rock and Roll Hall of Fame و آن را یکی از قدیمی ترین قدیمی است که خارج از غرفه به عنوان ترین Dark Horse نامزد – T. Rex. چرا که در حالی که این گروه در درجه اول شناخته شده در ایالات متحده به عنوان یک ضربه تعجب برای “بانگ ناقوس (ساده),” محبوبیت خود را در خارج از کشور به عنوان یک قوم duo تبدیل گلم/بوگی سنگ پادشاهان به مراتب بیشتر است.

برایان موریسون به عنوان گروه مدیر عامل در اوایل زندگی حرفه ای خود را از 1968-71. و او قطعا به یاد می آورد در اینجا چه نوع از تصور اولیه این گروه آلفا رهبر مارک بولان ساخته شده بر او که مانند جن یا پری خواننده/ترانه سرا دختر پیشنهاد او برای استماع Morrison.

“آن را به زودی آشکار شد که انسان با شیطان صفت پوزخند می دانست آنچه که او می خواست و که در آن او بود. همانطور که با تمام هنرمندان بزرگ من آمده ام در سراسر این بود که هرگز یک سوال: اگر من آن را’ به جای ‘زمانی که من آن را” موریسون می نویسد. “من هنوز هم به یاد داشته باشید با مجموع وضوح دقیقه که گذشت به عنوان او به من. اتاق پر از سحر و جادو…او مانند زیبا از دست حیوانات, آواز خواندن در جنگل در شب ماه کامل. من مسخ شد, وجد آمدیم, transfixed.”

موریسون می گوید او را ترک زمانی که بولان نفس بیش از حد بزرگ شد به عنوان خواننده احاطه خود را با sycophants. هر چند او می گوید آنها به یکدیگر در یک باشگاه شش سال بعد بولان قطره قطره عذرخواهی با اسلحه خود را در اطراف موریسون گردن در حالی که نشسته در خود مدیر سابق دامان. پنج روز بعد بولان مرده بود در یک ماشین خراب است.

موریسون نیز احساس کردند که راه در مورد یکی دیگر از مشتری که رهبری خود را در گروه سید برت و پینک فلوید. موریسون به عنوان یک مدیر و نماینده گروه در اوایل زندگی حرفه ای خود را. بود که قبل از او از کار اخراج شده توسط Roger Waters بلافاصله پس از فلوید آمد خارج از صحنه نمایش را از دستیابی به موفقیت فرفره در رویال آلبرت هال که موریسون رزرو برای آنها. موریسون بعدها کار با اجباری کردن بارت برای اولین بار دو آلبوم انفرادی و به یاد می آورد یک شب هنگامی که مشکل خواننده/گیتاریست نشان داد تا در مقابل درب و عصبانی در مورد درک کسب و کار کمی بیت موریسون در دست است.

در واقع در این خاطرات از hyphenate مدیر/نماینده/music publisher – نوشته شده در سال 1991 اما تنها دیدن نور روز در حال حاضر — Morrison تقریبا gleefully تواریخ مناجات از فرصت های از دست رفته و اشتباه شرط. او می شود شانس خود را برای گروه خیلی چیزها به رکورد باب دیلن را “آقای دایره زنگی انسان” قبل از Byrds; کاهش شانس به مدیریت رو به رشد Rod Stewart با وجود این خواننده درخواست او تبدیل می شود بیش از یک گروه جدید به نام Jethro Tull به دوستان به مدیریت او به فروش می رساند, موسیقی, چاپ و نشر/ضبط حقوق به صورت رایگان به پرداخت وام مسکن.

او طول می کشد و هزینه تخت به جای حق امتیاز برای حقوق به دیوید گیلمور آهنگ که به نظر می رسد در آینده آلبوم به نام Dark Side of the Moon. رکوردی که تا به امروز به فروش می رسد بیش از 40 میلیون نسخه. اما بدترین اشتباه موریسون می گوید او در زندگی خود را? تبدیل کردن یک شام دعوت از آیک ترنر در ممفیس که در آن تنها دیگر مهمان خواهد بود الویس پریسلی. او در حال حاضر-تاریخ برنامه ریزی شده با یک دختر خانم.

به عنوان موریسون را همچنان وجود دارد صفحات خود را در مورد زمان کار با Gees زنبور (برادر نفس دعوا), جم (پل Weller نفس کمک به از خط خارج آمریکا و حرفه ای) و با تصادم ایجاد صدا! (برای او در اوایل حامی و می توانید ببینید که پتانسیل ستاره از جورج مایکل). اما – همانطور که با تمام نوازندگان ذکر – موریسون به نظر می رسد به صرف یک دوره کوتاه از زمان در واقع کار با آنها, و حکایات و آیات کمی روی نحیف طرف. به سختی مستحق کتاب زیرنویس ادعای او “مرد پشت” این عمل می کند.

اما برایان موریسون به حال گسترده منافع و چیزی بود که از یک بن طلب. خارج از موسیقی خود را کسب و کار و زندگی شخصی را لمس هنر, مد, تئاتر, املاک و مستغلات و طراحی مبلمان و او شامل این غیر موسیقی سفر در روایت است. او همچنین یک وسواس ناظر و بازیکن پولو هر چند جاذبه خود را به بازی می توانست عواقب فاجعه بار. در حالی که بازی رسمی بازی با پسر خود در سال 2006 موریسون پرتاب شد از اسب و دچار آسیب های مغزی قرار داده است که او در کما که از آن او هرگز از خواب بیدار شد در نهایت عبور دور در سال 2008.

در حالی که نه کاملا ارائه در وعده dishy عمیق و گفتن خودی خاطرات یک سیگار برگ! ارائه می کند چیزی برای کسانی که علاقه مند در پشت درهای بسته دسیسه سنگ کسب و کار. و آن را برجسته طولانی رفته زمانی که فرهمند, تک چرخ و فروشندگان – شاید با کمی سایه مشارکت – می تواند تلاش هنرمندان به ستاره ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im