4 فوریه سال 2020 (لندن واشنگتن, DC و لا): Plaisted رید ارتباطات (PRComs) بین المللی ارتباطات یکپارچه آژانس ارائه روابط عمومی و بازاریابی خدمات برای پخش و فناوری سرگرمی بخش منصوب شده است SDI, رسانه ها, بزرگترین ارائه دهنده خدمات محلی سازی برای عرضه جهانی روابط عمومی خدمات برای کسب و کار.

تاسیس در سال 1974 با دفاتر و امکانات در 34 کشور SDI رسانه های پیشرو در جهان رسانه, محلی سازی, ارائه دهنده, ارائه دوبله زیرنویس و رسانه راه حل برای صاحبان محتوا پخش و چند پلت فرم توزیع کنندگان. SDI رسانه ها فراهم می کند کامل end-to-end بومی سازی راه حل برای تئاتر منتشر شده و اپیزودیک تلویزیونی با استفاده از مجموعه جامع ترین, تنظیم, محلی سازی نرم افزار های کاربردی در این صنعت است.

به عنوان بخشی از مختصر PRComs است که وظیفه برقراری ارتباط با بسیاری از تجاری موفقیت های SDI رسانه ها در سراسر جهان آن فن آوری و نوآوری و فکر رهبری از تیم مدیریت.

“PRComs خواهد بود ابزاری در کمک به ما بگویید در رشد اقتصادی به بازار گفت:” علامت گذاری Howorth مدیر عامل شرکت SDI رسانه ها. “صاحبان محتوا هستند قادر به رسیدن به مخاطبان جدید در سراسر جهان با مجموعهای از خدمات OTT در دسترس, اما آنها نیاز به مطمئن شوید که محتوای خود را می تواند مشاهده و لذت می برد توسط هر کس. به عنوان یک نتیجه بومی سازی صنعت وارد دوره از شتاب توسعه و به عنوان بزرگترین تامین کننده خدمات محلی سازی ما باید همچنان برای پاسخ به این افزایش سریع حجم نه تنها سرمایه گذاری در فن آوری های جدید اما همچنین ساختمان جدید استودیو و آموزش تیم ما برای پاسخ موثر به این ادامه داد: شتاب تقاضا است. ما به دنبال به جلو به کار با PRComs برای برقراری ارتباط اخبار در مورد نه تنها برنامه های ما به ارائه خدمات برجسته بومی سازی راه حل بلکه ما نوآوری های فنی به رسانه ها و سرگرمی جامعه است.”

کلر Plaisted شریک مدیریت از PRComs گفت: “این یک زمان هیجان انگیز در محتوا و بومی سازی بخش. ما واقعا به دنبال به جلو به کار کردن با این تیم در SDI رسانه ها برای کمک به برقراری ارتباط و علاقه خود را برای این صنعت و تنوع فوق العاده ای از پروژه های آنها در کار همراه با تعهد خود را به ادامه حمایت از خلاق جامعه در رسیدن به مخاطبان جدید.”

در مورد SDI رسانه

SDI رسانه های پیشرو در جهان رسانه, محلی سازی, ارائه دهنده, ارائه دوبله زیرنویس و خدمات رسانه ای به صاحبان محتوا پخش و چند پلت فرم توزیع کنندگان. SDI رسانه ها ارائه می دهد کامل end-to-end بومی سازی راه حل برای تئاتر منتشر شده و اپیزودیک تلویزیونی با استفاده از مجموعه جامع ترین, تنظیم, محلی سازی نرم افزار های کاربردی در این صنعت است.

با بزرگترین و متعلق به اداره شبکه ای از امکانات در آسیا EMEA و آمریکا, ترکیب بیش از 150 اتاق ضبط و 85 مخلوط کردن اتاق در سطح جهانی SDI رسانه ها و شرکت تابعه آن تصویر تولید شرکت (PPC) دارای دفاتر در 29 کشور و 35 امکانات ارائه the only one-stop media بومی سازی راه حل در این صنعت است.

در مورد PRComs

PRComs مجازی بازاریابی و ارتباطات سازمان است که نیش ترمزی میزند در استعداد از سراسر صنعت به قرار دادی برنامه های بازاریابی برای انواع کسب و کار در سراسر جهان.

از سال 2011 PRcoms ساخته شده است یک نمونه از مشتریان در مدیریت رسانه های دیجیتال, تبلیغات و مطالب کسب درآمد بخش ارائه پشتیبانی بازاریابی در اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه و استرالیا. مشتریان شامل OTT کنترل کیفیت تست تسهیلات Testronic ماشین یادگیری ابرداده ارائه دهنده راه حل های GrayMeta, تکنولوژی, تحقیق, غیر انتفاعی, MovieLabs و دیجیتال مرکز توزیع Bitmax.

مشتریان گذشته عبارتند از:

Comcast راه حل های فن آوری

1 – رونویسی آنلاین تاسیسات

SpotX – پلت فرم تبلیغاتی

Wazee دیجیتال (در حال حاضر بخشی از Veritone)

Nativ – رسانه تدارکات پلت فرم

Company3, روش, لوکس, جدول زمانی TV – پست بخش تولید

Ooyala – پلت فرم های ویدئویی آنلاین

سه پایه تلویزیون و تلویزیون برنامه آژانس – تلویزیون برنامه های توسعه دهندگان

Signiant – انتقال فایل کارشناسان

کلانشهر استودیو ضبط

برای اطلاعات بیشتر, ببینید www.prcoms.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de