قبل از بازی سنت پت در Dogtown کسب و کار کوچک خزیدن این شنبه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Raise a pint to small businesses in Dogtown this Saturday. - FLICKR/ BRENDAN LYNCH


سنگ لاک پشت
(6335 کلیتون خیابان) است که آوردن یک طعم و مزه از ایرلند به Dogtown این آخر هفته برای یک علت خوب است. On روز شنبه, مارس 7 از ظهر به 4 p. m. tاو gastropub فروش بطری سنت لوئیس – و Dogtown-مارک بطری Teeling ویسکی به نفع بهبود محله در طول Dogtown کسب و کار کوچک خزیدن.

در حالی که سنگ لاک پشت را ارائه می دهد جرعه جرعه ویسکی در طول سال شنبه مشتریان فراهم می کند با یک فرصت برای خرید ویژه انتشار ویسکی ایرلندی. روح به فروش می رساند برای $40 یک بطری (به علاوه مالیات) و سنگ لاک پشت صاحب نیک Funke می گوید 10 دلار در هر فروش اهداء خواهد شد به Dogtown انجمن محله.

Teeling ویسکی تقطیر آن دسته ای کوچک ویسکی در دوبلین ایرلند است. Funke میگه ویسکی در نظر گرفته شده است به صورت جرعه جرعه و نه تیراندازی. Funke پیش بینی همه 150 بطری به فروش خواهد شد در روز شنبه بنابراین مشتریان باید برای دریافت در اوایل به ادعای خود بطری ویژه Dogtown ویسکی.

“این واقعا خوب وانیل یادداشت به آن کمی از مرکبات و انواع میوه های گرمسیری [طعم] مانند خرما” Funke می گوید. “این فقط یک کمی بهتر ویسکی ایرلندی.”

شنبه کسب و کار کوچک خزیدن ایجاد شده توسط Dogtown کسب و کار تجار انجمن جامعه متمرکز رویداد. در حالی که Dogtown روز سنت پاتریک رژه تساوی بزرگ, جمعیت, Funke می گوید: این رویداد در روز شنبه بیشتر پایین کلید.

“این نوع فقط یک کوچکتر واقعا سرگرم کننده که در آن روز تمام میله های محلی در حال شرکت” او می گوید.

همراه با فروش ویژه بطری ویسکی سنگ لاک پشت خواهد شد با ارائه محصول فوق العاده نوشیدنی مانند $3 جوانه نور Seltzers و 6 دلار عزرا بروکس, مادر, پیر Fashioneds. مشتریان می توانند اقامت و لذت بردن از یک مجلل نشسته و غذا و یا هاپ در اطراف به دیگر همسایه کافه ها و رستوران ها.

Funke می گوید او امیدوار است که این رویداد می تواند به اندازه کافی پول برای Dogtown آگهی ها به ضمیمه شده به نور قطب در منطقه یک وظیفه او می گوید می تواند هزینه حدود $25,000 بیش از پنج سال آینده.

خزنده می توانید شش محلی دیگر کافه ها و رستوران ها در طول این رویداد.

سعی کنید کلمبو کافه ها و میخانه بیشتر گذاشته پشت تنظیمات را به خوردن پیتزا بال و لود tots. نقطه ارائه خواهد شد $3 جوانه نور Seltzers و $3.50 Zing Zang خونین Marys.

در ضمن در تام خیابان بار,مهمان می تواند با گرفتن یک بازی در یکی از دوازده تخت-صفحه نمایش در حالی که sipping $3 جوانه نور Seltzer خاص و یا $4 عزرا بروکس کوکتل.

برای دریافت به روز سنت پاتریک روح سایپا McDaniel است. بدون مزخرف نوار را چند ایرلندی نوشیدنی ویژه در تمام طول روز به جفت با آن بال و همبرگر.

مشتریان می تواند $2.50 Anheuser-Busch بطری از Hogtown دودخانهو همچنین به عنوان $3 Busch قوطی و $5 تیتو کوکتل.

تیتو کوکتل نیز فقط 5 دلار در طول خزیدن در فلیکس پیتزا میخانه. اگر شما به دنبال برای یک تکه سیب بزرگ در سنت لوئیس جفت نوشیدنی خود را با نیویورک سبک پای. فلیکس را نیز در خدمت $3 عزرا بروکس کوکتل.

پت Connolly,میخانه, مدرسه قدیمی میخانه ایرلندی خواهد بود خدمت آن گینس شناور (بستنی وانیلی در یک پاینت گینس با شکلات bitters) در شنبه مطمئن شوید که به شما احساس خوش شانس. میخانه را نیز در خدمت $3 جوانه نور Seltzers و $4 مرد آرام کوکتل برای شنبه رویداد.

این DBMA را در Facebook صفحه فراهم می کند یک لیست کامل از تمام میله های محلی و رستوران های شرکت کننده در خزیدن. روز رویداد همچنین ویژگی های یک شکار روبنده با کودکان و نوجوانان فعالیت ها و جوایز.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>