رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای انتخاب لایحه Haslam به دولت

روز جمعه مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور تهمت قصد به معرفی و انتصاب اعضای جدید به خود دولت از جمله لایحه Haslam.

با توجه به انتشار تهمت برنامه ای برای تعیین Haslam به یک عضو و رئیس مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در موسسه اسمیتسونیان.

ویلسون مرکز غیر حزبی سیاست های فروم که برگزار, اعضای, به تحقیقات انجام شده و بحث در مورد ایده هایی که به اطلاع کنگره و اقدامات دولت است.

انتشار اشاره می کند و نه زمانی که Haslam انتظار می رود که نگاهی به نقش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با توجه به نامزدی ویلیام پری Pendley از وایومینگ به مدیر دفتر مدیریت زمین و آلن Dickerson از دی سی به عنوان یک عضو از کمیسیون انتخابات فدرال. John H. Edwards, از, کانکتیکات, انتظار می رود که منصوب به عنوان یک عضو از شورای مشورتی در حفظ تاریخی.

Haslam است Knoxville متولد تاجر میلیاردر و سیاستمدار. او به عنوان دولت 49 فرماندار از سال 2011 تا سال 2019. از سال 2003 تا سال 2011 او به عنوان ناکسویل شهر شهردار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>