رئیس جمهور تهمت ضربه شلاق در مورد TVA مدیر عامل حقوق و دستمزد: ‘آن را ‘مضحک’

همانطور که کاخ سفید با این نسخهها کار کنگره جدید زیرساخت لایحه طراحی شده برای کمک به جبران این کشور ناگهانی بیکاری مشکل حقوق و دستمزد از Tennessee Valley Authority مدیر عامل شرکت ناگهان تبدیل به یک موضوع داغ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این لایحه و در مورد مدیر عامل جفری Lyash جبران خسارت به عنوان رئیس شبه عمومی آژانس فدرال – در روز چهارشنبه رسانه های توجیهی.

استیون نلسون یک خبرنگار از نیویورک پست پرسید: “اعضای دولت خود را باید اشاره کرد که بالا پرداخت می شود فدرال کارمند آن را به رئیس جمهور … این سر از تنسی ولی قدرت او ساخته شده و 8 میلیون دلار در سال گذشته …”

که رئیس جمهور interjected: “این مسخره است من با شما موافقم. این مسخره است.”

“شما گفت: Tennessee Valley Authority, راست? به بالاترین پرداخت در هر دولت (موقعیت). باعث می شود حدود 8 میلیون دلار یا 9 میلیون دلار است. من نمی دانم این آقا اما او یک معامله از یک شغل. او پرداخت می شود مقدار زیادی از پول.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تنظیم را دارا رهبر پرداخت در انتظار زیرساخت لایحه رئیس جمهور گفت که او می خواهم می خواهم به آن را کاهش دهد “توسط بسیاری.”

“آن را به بزرگترین در تاریخ دولت تقریبا – قطعا اگر شما به پول گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

TVA پاسخ: هیچ پول مالیات در Lyash حقوق و دستمزد

TVA سخنگوی جیم Hopson با صدور بیانیه چهارشنبه شب گفت: Lyash پرداخت کم است در مقایسه با بسیاری از صنایع همسالان. ابزار Hopson گفت: “می پردازد رهبر آن از برق, فروش, درآمد, مالیات نیست دلار است.

“TVA ماموریت از خدمات مستلزم آن است که ما را جذب و حفظ افراد بسیار ماهر در صنعت تخصصی” بیانیه می گوید. “اگر چه فدرال شرکت را دارا دریافت هیچ بودجه فدرال برای عملیات خود را.”

“همه صندوق های تولید شده از طریق عمده فروشی فروش برق” در این بیانیه ادامه داد. “TVA employees دریافت نمی فدرال بهداشت یا مزایای بازنشستگی. معیار دیگر ابزار همسالان که در حال رقابت برای همان استعداد است و تنها روش موجود برای ایجاد رقابتی سیستم جبران.”

“مالیات بر ارزش افزوده را مدیر کل جبران خسارت است که در پایین 25 درصد از ابزار همسالان به عنوان تایید توسط حسابرسان مستقل و مورد تایید سالانه توسط TVA مدیره” Hopson نوشت. “بر خلاف بسیاری از آژانس های فدرال را دارا مطابق با کمیسیون بورس و اوراق بهادار مورد نیاز ارسال دقیق گزارش سالانه که شامل کل خسارت را دارا مدیران ارشد.”

“SEC مقررات نیاز را دارا توجه به جبران خسارت معوق مانند تعلق بازنشستگی هر سال به عنوان بخشی از ما سالانه 10-K گزارش” بیانیه ادامه داد. “به عنوان یک نتیجه از این عوامل را دارا مدیر کل جبران اعداد در مقایسه با دیگر کارگران فدرال را نشان نمی مساوی مقایسه.”

“در TVA هیچ فدرال مالیات دهندگان بودجه درگیر است در جبران خسارت و یا مزایا و جزئیات کامل از کل خسارت سازگار نیست” بیانیه بخوانید.

TVA همچنین ارائه یک بیانیه از بازنشستگی, تنسی, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، لامار الکساندر.

“حمله به مالیات بر ارزش افزوده را انجام نمی دهند یک چیز برای حل این بیماری همه گیر است و هیچ جایی در فدرال COVID-19 پاسخ قانون” سناتور بیانیه بخوانید. “مالیات بر ارزش افزوده است که کمک به ساخت $1B در اعتبار موجود برای کمک به 154 محلی شرکت قدرت حفظ قدرت در خانواده هایی که ممکن است مشکل خود را به پرداخت صورتحساب برق در طول این بحران است.”

“مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی کند هر فدرال مالیات دهندگان یارانه یا فدرال تخصیص” الکساندر گفت. “اگر لازم باشد ما می توانیم بحث در زمان مناسب آن را دارا مدیر عامل پرداخت است که پایین تر از دیگر آب و برق و مالیات بر ارزش افزوده نرخ که در میان پایین ترین در کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: تعمیر جاده ها و پل ها و تونل

در بحث زیرساخت لایحه جمهوری خواهان و دموکرات ها بارها و بارها ذکر شده نیاز به تعمیر ملت پیری زیرساخت به عنوان یک منطقه که در آن آنها می توانند پیدا کردن زمینه های مشترک.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آخرین ماه برای $2 تریلیون لایحه برای رفع جاده های کشور, پل ها و تونل ها و پیشنهاد آن باید در آینده coronavirus بسته است.

نیویورک پست گزارش کرده است که “وجود دو حزبی رانندگی برای کاهش جبران جف Lyash … به عنوان کاخ سفید و آمریکا آغاز مذاکرات تا 2 تریلیون دلار در هزینه های زیربنایی برای جبران افزایش افزایش بیکاری.”

“در زمانی که مردم در حال صدمه زدن به رهبران کسب و کار و حتی رئیس جمهور ایالات متحده در حال صرف نظر کردن از حقوق برای کمک به کسانی که نیاز دارند اما نه TVA رئیس جمهور” ناشناس ارشد تهمت رسمی دولت گفت: پست با توجه به گزارش. “این ظالمانه آمریکا مالیات دهندگان است که جای پای این 8 میلیون دلار به علاوه حقوق و دستمزد در زمان خوب, اجازه دهید به تنهایی در یک زمان از ملی اضطراری”

مستقر در مرکز شهر Knoxville TVA مستقل آژانس فدرال است که با بودجه دولتی توسط مشتریان خود به جای مالیات بر درآمد. آن را “برق را فراهم می کند برای مشتریان کسب و کار محلی و قدرت شرکت های خدمت از 10 میلیون نفر در بخش هایی از جنوب شرقی هفت متحده” با توجه به وب سایت خود را.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>