کرولی, West Sussex, 25 فوریه سال 2020 – Presteigne پخش استخدام, پیشرو در خشک استخدام و مجموع چند محل تولید تجهیزات ارائه دهنده امروز اعلام کرد انتصاب جین اسکینر به عنوان ارشد استخدام میز Co-ordinator.

کرولی, West Sussex, 25 فوریه سال 2020 – Presteigne پخش استخدام, پیشرو در خشک استخدام و مجموع چند محل تولید تجهیزات ارائه دهنده امروز اعلام کرد انتصاب جین اسکینر به عنوان ارشد استخدام میز Co-ordinator.

گزارش به Presteigne شمالی استخدام مدیر Roy Gaterell اسکینر بر اساس, در این شرکت, شمال, در Warrington فاصله بین منچستر و لیورپول.

اسکینر آغاز زندگی حرفه ای خود را در گرانادا (در حال حاضر ITV) در منچستر به عنوان یک هماهنگ کننده برای گرانادا گزارش و این صبح.

او سپس به پیشرفت درام با Mersey تلویزیون/آهک تصاویر کار به عنوان یک ویژگی های هماهنگ کننده در برنامه هایی مانند lily pebbles و Brookside. با توجه به تخصص او اسکینر به زودی seconded به بخش تولید که در آن او را به عهده گرفت منابع تولید و هماهنگی توزیع شود.

اسکینر می آید به Presteigne از لیورپول مبتنی بر خشک استخدام منشی, که در آن او تا به حال تبدیل به تجربه خود به عنوان یک خشک استخدام مشتری به آن اعمال می شود به عنوان یک تامین کننده است.

اسکینر گفت: “من خوشحال هستم برای پیوستن به Presteigne است که به خوبی تثبیت شهرت برای تعالی است. من در حال حاضر با بهره گیری از با استفاده از این شهرت برای ایجاد روابط با مشتریان جدید و تقویت آن با امکانات موجود که هر دو شامل یک تعداد گسترده ای از مخاطبین را از نقش های قبلی در تولید.”

Presteigne مدیر عامل شرکت آدریان جوان گفت: “روی و من بسیار خوشحال هستند که جین اتحاد پیوست ما. او درک می کند و نمونه ای از ارزش ما را در ارائه خدمات عالی به مشتریان و تعهد به کارکنان ما در ارائه یک محیط را قادر می سازد که آنها را به انجام بهترین خود را.”

###

در مورد Presteigne پخش استخدام
تاسیس در سال 1991 Presteigne پخش استخدام پیشرو خشک و استخدام و تکمیل چند محل تولید ارائه دهنده راه حل. با دفاتر در انگلستان و عامل در سطح جهان Presteigne پخش استخدام تخصص برای ارائه در سراسر جهان راه حل برای دیدار با طیف گسترده ای از تولید نیاز دارد. آن بخش اجاره یکی از جامع ترین در صنعت با دسترسی به بیش از 30 ، 000 اقلام از تجهیزات در حالی که متخصص در پروژه های راه حل های که در آن آنها خود را گسترده RF, صوتی, ریاست پالیسی تدارکات, سرور, تصویری, 4K, روشنایی, متخصص دوربین های دیجیتال, ارتباطات و پروژه بخش هم برای ارائه به مشتریان منحصر به فرد و بدون درز تجربه رادیو و تلویزیون.

می شود آن را زنده ورزشی, درام یا مستند عمده تولید جهانی شرکت های بین المللی و رسانههای تکیه بر Presteigne پخش استخدام برای برآوردن نیازهای خود و ارائه نهایی در پشتیبانی 24/7, 365 روز در سال است. Presteigne به طور مستمر در آخرین فن آوری و راه حل های برای اطمینان نهایی تجربه مشتری. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ببینید: http://presteigne.tv/

مطبوعات تماس با ما:
جنی Marwick-Evans, مانور بازاریابی
Tel: +44 (0)7748 636171
ایمیل: jennie@manormarketing.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im