Primestream راه اندازی Xchange Media Cloud آوردن گردش کار تداوم از سازندگان محتوا در سن COVID-19


میامی — آوریل 6, 2020 — Primestream پیشرو در ارائه دهنده مدیریت دارایی و اتوماسیون راه حل های نرم افزار برای تولید رسانه ای امروز به معرفی Xchange Media Cloud™ — 100% نسخه آزمایشی شرکت Xchange™ media مدیریت دارایی (MAM) پلت فرم است. تنها در چند ساعت Xchange رسانه های Cloud می توانید به بالا و در حال اجرا برای کارگران از راه دور که نیاز به فروشگاه دسترسی تولید و مدیریت بحرانی دارایی های رسانه ها از هر نقطه در جهان است. این باعث می شود راه حل ایده آل برای سازمان های رسانه ها و سازندگان محتوا که نیاز به انطباق با سرعت به دور گردش به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

“این در حال به چالش کشیدن روز برای تصدی تصویری بخش به عنوان بیشتر و بیشتر کارکنان موظف به کار از خانه و پیدا کردن خود را قطع از معمول خود را رسانه ها در گردش است. با Xchange رسانه های ابر ما آوردن, قوی, قابلیت, ما سازمانی-درجه Xchange مام حق خود را از راه دور ایستگاه های کاری گفت:” کلودیو Lisman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Primestream. “با دادن این کنترل از راه دور همكاران دسترسی آسان به محتوای پروژه و ابزار خلاق آنها استفاده می شود به Xchange رسانه های ابر حذف موانع و تضمین تداوم در تولید زنجیره تامین است. و آن را سریع و آسان برای شروع — ما می توانیم تیم های بالا و در حال اجرا به سرعت.”

هدفمند به صدا, گرافیک خلاق و جلوه های بصری تیم در پخش اخبار شرکت های تصویری و رسانه های دیگر عملیات Xchange رسانه های ابر را قادر می سازد تکمیل ابر تولید گردش کار از آغاز تا پایان. با راه اندازی سیستم هدایت و پشتیبانی توسط Primestream رسانه تیم قادر به تمرکز بر روی کار خود و ماندن مولد.

ابر مبتنی بر راه حل ارائه می دهد یکپارچه سازی با Adobe Creative Cloud نرم افزار های کاربردی از جمله Premiere®, After Effects® Photoshop®, با Xchange رسانه های ابر تیم را قادر می سازد به فهرست, جستجو, ویرایش و سازماندهی محتوا از هر مکان.

هنگامی که در ترکیب با Primestream گردش کار سرور™ و مصرف ماژول در ابر Xchange رسانه های ابر فراهم می کند توانایی برای ضبط و نظارت بر ورودی live ابر جریان از جمله HLS, NDI یا RTSP. با زمان واقعی transcoding از خوراک ورودی به هر خانه از قالب مانند XDCAM AVC, H. 264, ProRes و HEVC این قابلیت اجازه می دهد تا پخش و تیم تولید به کار با ابر جریان در همان راه آنها در حال حاضر کار با SDI یا baseband منابع.

برای موجود Primestream مشتریان Xchange رسانه های ابر صاف و آسان فرمت به خود زمان Xchange استقرار و جدید برای مشتریان راه حل فوری و نیاز مبرم به استقرار از راه دور تولید فیلم گردش. اما Xchange رسانه های ابر است به دور از یک راه حل موقت است که منسوخ خواهد شد در سه ماه; آن را می توانید به صورت هسته اصلی یک مطلب جامع و دراز مدت استراتژی برای یک عملیات رسانه ای به مهاجرت به ابر مبتنی بر گردش کار.

Lisman افزود: “Primestream کمک کرده است تا مشتریان خود را مقابله با پیچیده ترین مطالب ایجاد چالش برای بیش از 20 سال ما ارائه راه حل های بی نظیر انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان اثبات شده به صورت end-to-end رسانه ها در گردش است. ما بیشتر به مشتریان خود متعهد تر از همیشه به کروناویروس در ادامه به تعریف کسب و کار به عنوان معمول و ایمنی تبدیل به یک نگرانی برای اعضای تیم های شرکت ها و جوامع است. با Xchange رسانه های ابر ما آماده برای کمک به اطمینان حاصل شود که محتوای سازندگان را می توانید در ادامه به داستان بزرگ است که سرگرم و اطلاع رسانی در جهان است.”

اطلاعات بیشتر در مورد Primestream و محصولات این شرکت در دسترس است www.primestream.com.

# # #

در مورد Primestream
Primestream پیشرو در ارائه دهنده دارایی, مدیریت, اتوماسیون و نرم افزار و گردش کار ارکستراسیون راه حل های برای رسانه ها تولید و عملیات است که مقیاس پذیر و بسیار قابل تنظیم در سراسر بازار سیستم عامل و زیرساخت برای اطمینان بلند مدت انعطاف پذیری و ارزش. با سابقه طولانی در رسانه ها ایجاد گردش, Primestream ترکیبی از بهترین در کلاس تکنولوژی با قابلیت اطمینان اثبات شده برای کمک به بهینه سازی رسانه های خلاقیت برای شرکت, دیجیتال, رسانه, ورزش, و, پخش, عملیات در سراسر جهان است. Primestream محصولات اهرم تخصص عمیق و بینش به روند بازار و نیاز مشتری برای اتصال ایجاد محتوا, همکاری, مدیریت سرمایه و تولید و تحویل با هم در یک گردش کار مطلوب.

این Primestream مجموعه نرم افزار شده است زمینه-ثابت در طیف گسترده ای از امکانات تولید برای بسیاری از جهان پیشرو پخش و شرکت های چنین به عنوان معاون گروه رسانه ای مایکروسافت تولید استودیو سیسکو جهانی تلویزیون NFL شبکه NFL فیلم, AT&T, ورزش SunTV دیزنی دنیای جدید سمفونی Verizon Media Group, Fortune Magazine, زمان, Inc., کسب و کار خودی USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری, MTG, سوئد, گلدمن ساکس, و بسیاری دیگر.

اطلاعات بیشتر در Primestream راه حل در دسترس است primestream.com یا در Facebook, Twitter و LinkedIn.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Primestream/200406Primestream-Remote.docx

عکس لینک: www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-Xchange-MC-2.jpg
عکس عنوان: Primestream را Xchange رسانه های ابر کمک می کند تا سازندگان محتوا به سرعت وفق دهند تا از راه دور گردش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>