نرم افزار صوتی و نورپردازی گروه متخصص یکی ایجاد کشور ما Calrec شبکه توزیع

گروه Ltd. حرفه ای صوتی و نورپردازی توزیع شده است امروز اعلام کرد که در آن گنجانیده شده است مصدوم را – استودیو Consultants, Inc. – عملیات Calrec کسب و کار برای ایجاد یک شبکه توزیع سراسری برای Calrec کامل طیف وسیعی از بازار پیشرو حرفه ای راه حل های صوتی. این قرارداد به پایان رسید و در ژوئیه 1.

علمی است که در منهتن شده است دست زدن به توزیع Calrec محصولات از سال 1995 با این حال آن 50 سال از عمل. مصدوم شده است و کار در سراسر شرق و غرب میانه منطقه ما برای Calrec برای 25 سال گذشته و پس از سال 2016 در گروه یک به کار گرفته بقیه کشور است. مصدوم شد و ابزاری در ایجاد Calrec شهرت برای پیشگام راه حل های فنی از طریق حق بیمه کیفیت کنسول ها و شبکه های صوتی فن آوری های مورد استفاده توسط رسانه ها و سرگرمی های شرکت ها از همه اشکال و اندازه.

علمی کارکنان از جمله مدیریت تیم را به عهده گرفت مشابه نقش با یک نتیجه حصول اطمینان از یک انتقال بدون درز و نگهداری از نمونه پشتیبانی ارائه شده توسط SCI در طول سال. گروه تماما متعلق به Audiotonix مستقر در انگلستان و همچنین نشان دهنده دومی DiGiCo حالت جامد منطق و کلنگ تکنولوژی علامت های تجاری.

داگ سیمون علمی رئیس جمهور می گوید: “مصدوم شده است به نمایندگی از Calrec برای بیش از 25 سال و Calrec شهرت برای قابلیت اطمینان مدیون آنجا به پشتیبانی از مشتری از جنبه تجاری به محصولات خود را. با مصدوم فروش و تیم پشتیبانی در حال حرکت به گروه مشتریان را پیدا خواهد کرد همان مردم در انتهای دیگر از همان شماره تلفن همراه در ادامه به حمایت آنها نیاز دارد.”

برایان Bradley, رئيس جمهور از گروه یک می گوید: “علمی انجام داده است یک کار فوق العاده ای برای Calrec بیش از چندین سال. گروه کار کرده بسیار نزدیک با مصدوم به تازگی و این معامله را اجازه می دهد تا ما را به تقویت بیشتر Calrec فروش و پشتیبانی با حضور در ما. آن را ایجاد اثربخشی بیشتر از طریق منابع به اشتراک گذاشته و اجازه می دهد تا ما را به ما تخصص و ویژگی های درک درستی از این صنعت با AoIP از راه دور تولید و کنترل از راه دور کاری پیشرو در راه حق در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>