تولید کنندگان نگاه به بازی های ویدئویی خود را برای ضربه بعدی


‘خرید اینترنتی’ سر به آمازون نخست ویدئو “آخرین از ما” برای HBO

با شبکه های تبدیل بیش از هر بیت از محبوب مالکیت معنوی برای دیدن آنچه که ممکن است کار در تلویزیون, بازی های ویدئویی به طور فزاینده ای داغ منبع برای توسعه است. اخیرا: Amazon Studios مجوز حقوق برای خرید اینترنتیبا ماشین چین دهنده فیلم های تولید کننده HBO را Westworldتولید.

خرید اینترنتی مجموعه ای است در آینده پس از یک جنگ هسته ای جهانی. Amazon Studios نمی خواهد اظهار نظر در مورد برنامه های خود را, اما آلبرت چنگ افسر ارشد عامل و co-سر از تلویزیون در بیانیه ای گفت: این بازی است که “نمادین جهانی حق رای” با بارهای از طرفداران و پر جنب و جوش داستان.

آمازون خرید اینترنتی طرح می آید بر روی پاشنه از HBO قصد دارد برای انطباق با آخرین از ما. پلی استیشن بازی به نظر می رسد در یک قاچاقچی اسکورت یک دختر نوجوان در سراسر آخرالزمانی آمریکا Craig Mazin که ایجاد چرنوبیلرا اجرایی تولید در کنار Neil Druckmann مدیر خلاق بازی.

تصاویر سونی تلویزیون و پلی استیشن محصولات در حال تولید است. Chris Parnell, co-رئیس جمهور Sony Pictures Television Studios آن را به نام “برای اولین بار از بسیاری از نشان می دهد ما قصد داریم به توسعه با دوستان ما در پلی استیشن محصولات.”

Showtime برای آن شده است کار بر روی یک سری مبتنی بر ایکس باکس بازی Halo. آن را مجسم 26-قرن درگیری بین نوع بشر و تهدید بیگانه شناخته شده به عنوان میثاق. پی اس خواهد اظهار نظر نکرده اما گفته است که پروژه “خواهد بافت عمیقا کشیده داستان های شخصی با عمل, به ماجراجویی و غنی تصور چشم انداز از آینده است.”

Halo برنامه ریزی شده است برای اولین سال آینده. پابلو شرایبر, Natascha McElhone و Bokeem Woodbine در بازیگران.

تلویزیون پروژه ها را به صورت خودکار مخاطبان همراه برای سوار شدن. نزدیک به دو سوم از بزرگسالان آمریکایی بازی بازی های ویدئویی در روز در سال 2019 با توجه به سرگرمی نرم افزار انجمن و یکی به باور تعداد بالا رفتن قابل ملاحظه ای در کار از خانه 2020.

“قبلا subcultured بازی بلد به جریان اصلی فرهنگ” گفت: سارا انگری ارشد معاونت فرهنگی بینش و استراتژی مدنی سرگرمی ، “آن را گسترش در سراسر میباشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>