برنامه نویسان: حفظ IRDs از توده C-Band پرداخت

رسانههای ما تیمی با محتوای تلویزیون شرکت–پخش و کابل–به درخواست FCC اجازه نمی دهد MVPDs شامل یکپارچه گیرنده/رسیور و تجهیزات (IRDs) در یکجا آنها می توانید انتخاب کردن برای خود را در حرکت از C-Band طیف با این استدلال که مصنوعی باد پرداخت به اپراتورهای کابلی.

IRDs دریافت و رمزگشایی سیگنال های ماهواره ای از برنامه نویسان.

که زمین ساخته شده بود به هارون Goldberger, حقوقی, مشاور FCC رئیس Ajit Pai توسط انجمن ملی از پخش کنندگان و نمایندگان A+E, کشف, Fox, Disney, Univision و ViacomCBS (در مجموع “محتوای شرکت”).

آنها استدلال می کنند که هزینه ها به درستی اختصاص داده شده به برنامه نویسان و اپراتورهای ماهواره ای نه MVPDs. آمریكا IRD هزینه “خواهد هر دو مصنوعی بزرگنمایی مقدار “یکجا” پرداخت در دسترس MVPDs و تضعیف هدف از موقع طیفی کارآمد گذار است که حفظ بینندگان دسترسی بی وقفه به محبوب ترین اخبار ورزشی, سرگرمی و دیگر برنامه نویسی است.”

NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن استدلال می کند که مناسب است به آن شامل IRD هزینه ها در یکجا پرداخت “به حد متوسط زمین ایستگاه اپراتور منطقی انتظار می رود به پرداخت چنین هزینه های خود را اگر آن را انتخاب و برای ثبت هزینه های واقعی برای بازپرداخت.”

محتوای شرکت ها نشان می دهد که balkanize روند مانع انتقال صاف از پایین C-Band.

“سالاری فشرده سازی ارتقاء فرایند با اپراتورهای ماهواره ای و برنامه نویسان—احزاب که در طول تاریخ حفظ مسئولیت این ارتقاء—را قادر می سازد هماهنگ نصب و راه اندازی صحیح IRDs در سراسر شبکه های توزیع است که شامل هزاران نفر از ایستگاه های زمین” این شرکت گفت: Goldberger. “برعکس قرار دادن این انتقال به دست صدها نفر از MVPDs خواهد نیروی اپراتورهای ماهواره ای و برنامه نویسان برای تعامل با یک درهم آمیخته از MVPD ایستگاه های زمین که هر کدام می تواند موضوع را برای خود تهیه استانداردها و ارتقا در جدول زمانی.”

FCC در حال حاضر در حال جمع آوری اظهار نظر در مورد اپراتور ماهواره ای انتقال برنامه های. FCC در حال حرکت است وقت اپراتورهای ماهواره ای خارج از کاهش 300 مگاهرتز از باند به حراج طیف به صورت بی سیم 5G.

C-Band استفاده می شود برای توزیع برنامه نویسی شبکه به پخش کنندگان و اپراتورهای کابلی و از راه دور سیگنال به استودیو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>