برنامه نویسی نقد و بررسی: ‘دنیای قشنگ نو’


برای اولین بار در چهار شنبه 15 ژوئیه در طاووس

شجاع دنیای جدیددرام از NBCUniversal جریان خدمات طاووس چرخش یک داستان از یک کتاب کلاسیک به یک نسخه جدید از بشریت در آینده.

این سری است که بر اساس آلدوس هاکسلی را 1932 رمان و بررسی آینده dystopian که در آن همه چیز و همه کس است که به ظاهر کامل. دستور غذا برای این مدینه فاضله مطرح شده در اولین صحنه که شرح داستانی جدید لندن به عنوان یک محل که در آن تنها سه قانون در اثر هستند: هیچ حریم خصوصی بدون داشتن و هیچ خانواده است. با هیچ چیز برای محدود کردن رایگان خود سبک زندگی — و با فراوان و تلویزیون-کارشناسی ارشد-رتبه مجالس برای حضور در — شهروندان جدید لندن به ظاهر در حالت هماهنگی در تمام زمانها.

هر کسی در لندن تجربه کوچکترین کمی از احساس وحشت و نگرانی است که به سرعت داده سوما قرص های ایجاد شده برای سیر کردن خلق و خوی خود را و بازگشت به حالت آرامش است.

اما همه راضی است. دانشمند لنینا کراون (Jessica Brown Findlay) می خواهد یک رابطه تک همسری است اما راز او را کشف توسط برنارد مارکس (Harry Lloyd) بخشی از آلفا به علاوه نخبگان که مسئول جدید لندن است. برنارد هر چند نیز سوالات خود را از هویت و سرنوشت در درون نظام و در نهایت دوست لنینا در جستجوی چیزی بیشتر.

تلاش خود را طول می کشد آنها را به حومه شهر به یک پارک دوبله وحشی اراضی که نشان دهنده چه زندگی بود که داشتن حرص و طمع و دیگر “گناهان” تحت سلطه جامعه است. این سرزمین پر از “وحشی” — خارجی تمایلی به دادن آزادی خود. وحشیان در نهایت مرحله یک قیام در برابر پارک صاحبان و بازدید کنندگان را وادار برنارد و لنینا به فرار یا کشته شود. این دو در حال نجات جان انسان بدوی (Alden Ehrenreich) و در نهایت می گرداند. اما به زودی جان تمایل به انطباق با دنیای جدید و برنارد و لنینا ادامه بازجویی از وضعیت موجود را تهدید به نابود کردن جدید لندن راه زندگی است.

طاووس امیدوار سرگرم کننده, سرگرم کننده, نه قسمت سری را لنگر آن ترکیب اصلی به دست آورد و محتوا و قرعه کشی مشترکین به آن چادر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>