طرح تنسی فوتبال را نمودار عمق ورود بهار عمل

تنسی بازده هشت شروع در هر طرف توپ از فصل گذشته تیم به پایان رسید که در شش بازی برنده خط خط.

با وجود بالا بودن تعداد returners بهار عمل خواهد شد یک فرصت برای عمق-نمودار مانورهای رندانه و تنسی کارفرمایی رقابت حمل ترین بهار فتنه را دیده است در چند سال.

در اینجا یک طرح از تنسی دو-deep ورود بهار عمل آغاز می شود که روز سه شنبه.

کارفرمایی

رشته اول: Jarrett Guarantano

پشتیبان: برایان Maurer

لاغر: Guarantano آغاز شد و به پایان رسید در فصل گذشته به عنوان استارتر اما حملات بی اثر عملکرد منجر به Maurer شروع چهار بازی و J. T. Shrout شروع یک. Maurer و Shrout را با هدف سرنگون وقت که خواهد چهار ستاره در اوایل enrollee هریسون بیلی یک ملت pro-سبک کارفرمایی چشم انداز و سه ستاره دوگانه تهدید جیمی تعطیلات. Guarantano مزایای از تجربه او به پایان رسید در این فصل بهتر است توجه داشته باشید از او آغاز شده است. او مورد علاقه, اما را پیدا خواهد کرد یک دسته سه تایی کوتاه از او لذت می برد و این زمان در سال گذشته است.

در حال اجرا بازگشت

رشته اول: Ty چندلر

پشتیبان: Eric خاکستری

لاغر: چندلر خاکستری و تیم اردن هر در صدر 100 حامل فصل گذشته. هر گرداند. خاکستری تا به حال بدترین حمل در سه نفر. انتظار می رود که برای تغییر پس از standout اجرای مقابل Vanderbilt و ایندیانا به فصل در حالی که یک آسیب مچ پا کند چندلر است. خاکستری و چندلر هر یک باید بالای 100 حامل دوباره. اردن ممکن است دیدن یک شیب در زمان پخش همزمان با خاکستری را افزایش.

گیرنده گسترده

رشته اول: Ramel Keyton جاش پالمر, Brandon Johnson

پشتیبان گیری: Cedric Tillman, دی آنجلو گیبس Velus جونز جونیور

لاغر: این است وضعیت نامشخص در تنسی فهرست و بهار نمی خواهد حل و فصل مسائل است. چهار سال اول که انتظار می رود به رقابت برای نقاط در دو عمیق خواهد رسید در تابستان. پالمر تنها بازگشت استارت. Keyton دیدم بالقوه به عنوان یک دانشجوی سال اول. جانسون یک عامل کلیدی در جرم در سال 2017 قبل از بازی خود را در زمان کاهش طول جرمی Pruitt عصر. او می تواند یک چشم انداز مثبت در زمان بازی به عنوان یک حافظه گیرنده در قالب رفتگان Jauan جنینگز.

انتهای تنگ

رشته اول: Austin پاپ

پشتیبان: پرینستون Fant

لاغر: بهار عمل باید روشن این موقعیت است. پاپ بازده به عنوان یک اجرا-مسدود کردن انتهای تنگ اما Vols نیاز به یک پاس گیر برای تکمیل او و جایگزین دومینیک وود-اندرسون. حمله هماهنگ کننده جیم Chaney اغلب با استفاده از دو انتهای تنگ سازند. شخص ساده و معصوم ساحل, گیر افتاد, دو بار در سال گذشته و او نامزد, همراه با جکسون لاو, چهار ستاره عضو 2019 امضای کلاس که بازی صرفهجویی به عنوان یک دانشجوی سال اول.

خط حمله

رشته اول: Jahmir Johnson, Trey Smith, Brandon کندی حیوان دست اموز Mays Darnell رایت

پشتیبان گیری: Ollie Lane, رایلی Locklear جروم کاروین کریس Akporoghene K’Rojhn Calbert

لاغر: یک زن و شوهر توضیحات در سفارش. چپ مقابله با Wanya موریس است در اینجا ذکر نشده چرا که او برای بهار پس از offseason جراحی مفصل ران. انتظار می رود او را در رشته اول آمده اوت. میز ذکر شده است اما او نیاز به یک چشم پوشی انتقال بازی در سال 2020 است. موریس’ عمل جراحی را Johnson, شروع, گارد سمت چپ در سال 2018 طولانی استماع است. کاروین و Calbert فرصتی برای کرک اول رشته است. هر یک به پایان رسید و فصل گذشته به عنوان یک نویسنده.

خط دفاعی

رشته اول: Darel میدلتون, Emmit Gooden اوبری جزایر

پشتیبان گیری: LaTrell Bumphus, Kurott حلقه گل متی ساقی

لاغر: Gooden بازگشت افزایش این واحد پس از او از دست رفته در فصل گذشته با یک پاره شده رباط صلیبی قدامی. فرض کنید او را پاک بهار برای عمل او باید nab یک نقطه شروع است که می تواند منجر به کاهش در زمان بازی برای Garland و همکار بینی مقابله با گرگ امرسون. منچستر چهره یک جفت از بزه اتهامات پس از یک ماه فوریه بازداشت اما Pruitt است اعلام کرد هر گونه اقدام انضباطی پس از او باقی مانده پیش بینی شده برای اولین بار-stringer. جزایر است که احتمالا مطمئن ترین شرط برای یک استارت در میان خط دفاعی که در آن هفت یا هشت بچه ها باید به طور منظم جرقه بزند.

خارج linebackers

رشته اول: Kivon بنت Deandre جانسون

پشتیبان گیری: روم هریسون اردن آلن

لاغر: Quavaris دولا شدن را از دست ندهید بهار پس از offseason جراحی شانه. در غیر این صورت او می تواند ذکر شده در دو عمق در اینجا و یا در داخل linebacker. بنت بهبود فوق العاده در طول فصل گذشته برای تکمیل و سپس-ارشد دارل تیلور. پیدا کردن یک پاس حمله کننده به جای تیلور 8.5 کیسه خواهد بود یک زمستان سخت و طاقت فرسا.

داخل linebackers

رشته اول: هنری را به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, J. J. پترسون

پشتیبان گیری: سلن صفحه هارون Beasley

لاغر: این جلد را حرکت بهار با چهار بورس تحصیلی داخل linebackers. تابستان از ورود چهار ستاره اول Bryson Eason و Martavius فرانسه اضافه خواهد شد نیاز به رقابت. پترسون همچنین صرفهجویی دو فصل گذشته پس از امضای قرارداد به عنوان بالاترین امتیاز چشم انداز در سال 2018 کلاس. در حال حاضر شانس خود را برای بهبود سهام خود را.

Nickelback

رشته اول: Shawn Shamburger

پشتیبان: Baylen Buchanan

لاغر: Shamburger بازده به عنوان استارتر. بوکانان ممکن است کمک در برخی از مد پس از از دست رفته تمام فصل گذشته در حالی که تحت ارزیابی پزشکی برای تنگ شدن ستون فقرات.

, Cornerbacks

رشته اول: Bryce تامپسون Alontae تیلور

پشتیبان گیری: Kenneth جورج وارن Burrell

لاغر: تامپسون یک قفل برای شروع است. تیلور جورج و بارل مشترک شروع می شود در مقابل او. آنها همچنان به رقابت و تابستان ورود چهار ستاره اول Keshawn لارنس اضافه خواهد شد یکی دیگر از نامزد.

ایمنی

رشته اول: Jaylen McCollough تئو جکسون

پشتیبان گیری: Trevon گل Tyus زمینه

لاغر: گل باز خواهد گشت و پس از یک پای شکسته کنار او برای بازگشت نیمی از فصل گذشته است. McCollough نیز در غیاب او و باید حفظ شروع کار است. جکسون و گل باید دوک آن را برای دیگر نقطه شروع.

تیم های ویژه

رشته اول: برنت Cimaglia (کیکر), پکستون بروکس (توپ زن/کیکآف متخصص)

لاغر: Cimaglia بازده به عنوان یکی از SEC بهترین kickers. بروکس است که بدون شک این تیم توپ زن به دلیل جو دویل خارج شد برای انتقال پورتال پس از تقسیم زمان با بروکس.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>