مدل لغو اضافه کردن به سالمندان دبیرستان’ ناخرسندی در میان coronavirus

Makayla Alvey هفته را صرف رفتن به فروشگاه های مختلف و به دنبال آنلاین برای چه او را می پوشند به Jefferson County دبیرستان فارغ التحصیلی بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18.

او در بر داشت او را دوست داشت روشن صورتی که هزینه بیش از $300. البته او خریداری شده مطابق با گردنبند و گوشواره.

اما به عنوان coronavirus همه گیر شروع به تغییر شکل زندگی روزانه در سراسر کشور — و کشور — او شروع به تعجب می کنم اگر پارگی کیسه آب می شود.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. بیل لی توصیه می شود مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 24. و مارس 15, CDC توصیه شده بود در برابر برگزاری تجمعات بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

اما در مارس 24, در حالی که او و مادر او نشسته بر روی نیمکت تلفن زنگ زد و مادر او را پاسخ داده و آن را روی بلندگو. آنها گوش به عنوان یک پیام خودکار اعلام کرد که مدل شده بود لغو شد.

“راستش من فکر نمی کنم آنها به طور کامل لغو (prom),” Alvey, 18 گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. “این بسیار ویرانگر به من. بسیاری از دختران صبر خود را به کل از 18 سال خود را برای رفتن به senior prom.”

Alvey مانند بسیاری از سالمندان دبیرستان در سراسر ناکسویل منطقه در حال آمدن به مقابله با این تصور که آنها نمی خواهد خاطرات آنها می خواهم امید را از مدل به senior skip day برای ارشد شوخی روز — رویدادهای کلیدی در زندگی یک معلم مدرسه ابتدایی بالا.

Jefferson County تنها مدرسه در ناکسویل منطقه به انصراف از مدل. چندین مدارس به تعویق افتاد آن است. دیگران در حال انتظار و وزن گزینه های به وقوع تغییرات در طول زمان.

“من هرگز از دست رفته مدرسه بیشتر از حال حاضر’

“مدل مانند یک چیز بزرگ گفت:” اوک ریج ارشد کتی اوبراین 17. “شما لازم نیست تجربه هر چیز دیگری که می خواهم.”

بلوط ریج مدل برنامه ریزی شده بود در آوریل 25, اما آن را به طور نامحدود به تعویق افتاده است.

اکثر شرق تنسی مدارس دانش آموزان بوده است در خارج از مدرسه از اواسط ماه مارس. هیچ مدارس اعلام کرد اگر مراسم فارغ التحصیلی را دگرگون خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو شده است که در ذهن دانش آموزان و والدین به طور یکسان.

مدارس سالمندان به طور معمول نمی توانید صبر کنید برای خارج شدن از مدرسه. اما در حال حاضر کسانی که صحبت می کرد به ناکس اخبار گفت: آنها نمی توانید صبر کنید برای رفتن به عقب.

“من هرگز از دست رفته مدرسه بیشتر از حال حاضر گفت:” اوبراین که صرف بیشتر از روز خود را به تماشای Netflix بکشد. “برای سالمندان به خصوص ترم آخر است که آخرین بار شما در مدرسه با دوستان خود.”

غرب دبیرستان ارشد تایلر Larrabee, 17 گفت: “من تقریبا بیشتر bummed در مورد چیزهای کوچک.”

Larrabee که در غرب گروه کر شد به دنبال به جلو به بهار کنسرت گروه کر های ارشد رز, مراسم که در آن underclassmen خواندن یادداشت به سالمندان است.

آموزش آنلاین ادامه می دهد اما آن را به همان صورت برونگرا نوجوانان است.

“این تنها بوده است” گفت: فرگت دبیرستان ارشد Yune, کیم, 17. “من نمی توانم صرف این آخرین لحظات با دوستان من است.”

برای سالن های ارشد کندال Medders, 17 گذار بوده است ، “این عجیب و غریب, رفتن به مدرسه هر روز و داشتن چیزی برای انجام و سپس همه ناگهانی شما باید چیزی برای انجام.

“این سخت است برای مقابله با مقدار زیادی از وقت آزاد دارید.”

Medders خواهد شد که اجرای آهنگ در تنسی فناوری شروع به کار در صوتی توسط خانه او دوباره به عنوان یک راه به چیزی برای انجام هر روز. او از رفتن به محل کار وجود دارد این ترم به دلیل آن را با دخالت خود و میدانی فصل است. اما هیچ مدرسه به معنی رویدادهای ورزشی.

در حال حاضر سالمندان در حال انتظار و امید که بقیه سال تحصیلی نخواهد بود لغو شد. برخی از خواهد بود که فرصتی برای دیدن معلمان خود را برای آخرین بار و از آنها تشکر می کنم. دیگران برای دیدن دوستان آنها ممکن است دوباره ببینید.

“من احساس من تا به حال بسیاری از خاطرات به سرقت رفته از من” Larrabee گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>