برجسته سی مدار قاضی استفان ویلیامز درگذشت

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار قاضی استفان ویلیامز نوشت که برخی از کلید نظرات و شرکت در مشخصات بالا در تصمیم گیری های مربوط به کابل زدایی شده از COVID-19 با توجه به واشنگتن پست. او 83.

“قضاوت ویلیامز متعهد زندگی حرفه ای خود را برای آموزش نوشتن و خدمت به مردم از جمله خدمات ما در دادگاه برای بیش از سه دهه گفت:” قاضی روپیه Srinivasan. “او تا به حال غیر معمول عشق از ایده های فوق العاده گسترده گرفته کنجکاوی فکری یک infectiously خوب روحیه, رفتار, و, شاد, حس شوخ طبعی است. ما شده اند به مراتب غنی شده با افتخار خدمت با او.”

در یک پیروزی برای Isp ها, ویلیامز بخشی از یک سه قاضی پنل دادگاه که در ماه اکتبر گذشته به اتفاق آرا تایید بسیاری از جمهوری خواه به رهبری FCC را مقررات زدایی از دسترسی به اینترنت در سال 2017 بازگرداندن آزادی اینترنت (RIF) سفارش.

در طرف دیگر از بی طرفی خالص سکه در خرداد ماه سال 2017, ویلیامز یکی از سه قاضی و قاضی ارشد در میان کسانی که رد دادخواست توسط Isp ها و دیگران برای en banc (دادگاه) بررسی قبل از سه قاضی که وظیفه تصمیم گیری است که FCC تا به حال منطقی در دفاع از تصمیم خود برای reclassify Isp ها به عنوان حمل شایع در 2015 کفش اینترنتی سفارش.

در سال 2001 و در یک کلید کابل زدایی تصمیم گیری است که راه را برای برخی از عمده تحکیم Stephens نوشت برای اکثریت قابل توجه به عنوان قانون اساسی FCC را 30 درصد مخاطبان ملی کلاه رسیدن به کابل MSOs.

ویلیامز نوشت: برای اکثر بازگشت در سال 2013 زمانی که دادگاه به بررسی FCC را اخراج تنیس کانال حمل و نقل شکایت علیه Comcast. ویلیامز نوشت که این کمیسیون “[بود] هیچ چیز به رد Comcast در کشاکش آن رد تنیس’ پیشنهاد شد به سادگی یک راست تا تجزیه و تحلیل مالی.”

استفن همچنین نوشت: این نظر که به تایید FCC را کاهش قطب دلبستگی نرخ که کابل اپراتورها پشتیبانی می کند.

و در یک تصمیم گیری است که چند اخبار به عنوان آخرین در یک رشته از نرم افزار-کابل تصمیمات خارج از مدار در زمان ویلیامز بود و بخشی از سه قاضی پنل که رد یک انجمن ملی رسانههای چالش به FCC را در سال 2012 تصمیم به غروب آن نیاز است که ترکیبی از سیستم های کابل تحویل آنالوگ و دیجیتال نسخه باید حمل تلویزیونی به تعویق انداختن FCC را قضاوت و گفت: این سازمان در حال نقض قوانین از روش.

ویلیامز نامگذاری شد به دادگاه در ماه ژوئن سال 1986. قبل از آن او در عمل خصوصی و دستیار آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک. او همچنین به تدریس در دانشگاه کلرادو دانشکده حقوق شد و استاد مدعو از قانون در UCLA دانشگاه شیکاگو دانشکده حقوق و متدیست جنوبی دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>