چشم انداز رای گیری توسط ایمیل به رای گیری غایب درخواست افزایش جلوتر از تنسی اولیه

Absentee ballot درخواست سراسر تنسی سر به فلک کشید پیش از این سال را در ماه اوت اولیه انتخابات با توجه به Tennessean نقد و بررسی از 95 شهرستانهای استان است.

در مجموع حدود 57,000 Tennesseans خواسته اند برای پست الکترونیکی-در انتخابات با کمتر از یک ماه تا مهلت درخواست. حجم بالای درخواست ها قرار می دهد تنسی در سرعت به پیش افتادن از آنچه دولت به طور معمول می بیند در سقوط انتخابات ریاست جمهوری.

رونق در absentee ballot درخواست سراسر کشور می آید به عنوان رای دهندگان در صورت ادامه سیاستهای جاری coronavirus همه گیر که از هفته گذشته به کشته شدن بیش از 600 Tennesseans.

در سراسر کشور از جمله در تنسی پست الکترونیکی-در برگه های رای شده اند و تبدیل به یک دکمه موضوع با برخی از جمهوری خواهان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالا بردن سوال در مورد پتانسیل برای تقلب.

چند تا از دولت بزرگترین شهرستانهای دیده اند درخواست به صورت غیابی به مراتب سبقت گرفتن مجموع ثبت شده در سال های گذشته.

این روزنامه در بر داشت بررسی پنج شهرستان ها دیده می شود بیشتر درخواست غیابی پیش از این سال را در ماه اوت اولیه از هر انتخابات از سال 1994 قدیمی ترین پرونده های موجود در دولت ،

آنها عبارتند از Davidson, Shelby, Knox, Fayette و هنری شهرستانهای استان است.

رای غیابی: برخی برای اولین بار رای دهندگان در ایالت تنسی نمی تواند بازیگران absentee ballot

2020 انتخابات: آنچه کنتاکی نیویورک به ما بگویید در مورد رای گیری در یک بیماری همه گیر در آمده نوامبر

در Davidson County, شده اند وجود دارد بیش از 15000 درخواست برای absentee ballot که از 29 ژوئن گفت: انتخابات مدیر unboard. که دور جلبک شهرستان سوابق قبلی مجموعه در نوامبر 2008 و در سال 2016 انتخابات که حدود 5,500 غیابی درخواست شد.

 • در Shelby County absentee ballot درخواست پیشی گرفته اند 7,000 با توجه به انتخابات مدیر لیندا فیلیپس. شهرستان رکورد قبلی راه اندازی شد در ماه نوامبر سال 2008 زمانی که 6,800 غیابی ریخته شد.
 • در Knox County, 6,500 برگه درخواست شد که از چهارشنبه مخربی قبلی بالا مجموعه در ماه نوامبر سال 2008 زمانی که 5,200 غیابی ریخته شد.
 • نیز در نزدیکی Loudon شهرستان رای دهندگان درخواست کرده اند بیش از 1 ، 200 رای غیابی است که کمتر از 100 خجالتی قبلی رکورد در ماه نوامبر سال 2016.
 • در Hamilton County, 4,034 غیابی درخواست شد که از بعد از ظهر پنجشنبه یکی از این رکورد در نوامبر سال 2016 انتخابات.

مشابه را افزایش می دهد — شبیه به تعداد درخواست شده در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — دیده شده است در رادرفورد و ویلیامسون شهرستانهای استان است.

در حالی که بسیاری از یورش absentee ballot درخواست شده است در تنسی پرجمعیت ترین استان ها در برخی از مناطق روستایی دیده می شود قابل افزایش نیز هست.

Fayette County تا به حال 451 رای دهندگان درخواست غایب رای گیری برای انتخابات از سال 1994. که بیش از دو برابر این تعداد درخواست در ماه نوامبر 2018 انتخابات. سوابق مشابه شده اند در مجموعه هنری و Dickson شهرستانهای استان است.

سایر استان ها از جمله کارتر, Chester, قهوه, Grainger, Hamblen, هوستون, Humphreys, Marshall, Meigs اسمیت Unicoi و سفید — در سرعت به پیش افتادن و یا برابر با همان تعداد از رای غیابی بازیگران در نوامبر 2016.

در انتخابات اخیر هزاران نفر از ساکنان داوطلب دولت باید بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه اوت مقدماتی:

 • 2012: 14,300
 • 2014: 17,900
 • 2016: 11,800
 • 2018: 17,400

این 57,004 absentee ballot درخواست شناسایی در Tennessean بررسی نشان می دهد که دولت می تواند استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری که رقیب این مقدار به طور معمول دیده می شود در طول ریاست جمهوری انتخابات.

در ماه نوامبر سال 2008 به 2012 و 2016 حدود 64,000 رای غایب شد و بازیگران در تنسی در هر انتخابات.

دقیق ایالت در مجموع تعداد absentee ballot درخواست پیش از این سال را در ماه اوت اولیه نامشخص است. سخنگوی وزیر امور خارجه به دفتر مراجعه Tennessean به دولت محلی کمیسیون انتخابات مقامات شهرستان در سطح اطلاعات است.

رای غیابی: این 33, تنسی, شهرستان ندارد و غایب رای گیری از اطلاعات موجود

برای تعیین کمیت و افزایش درخواست Tennessean به نام همه 95 شهرستان کمیسیون انتخابات به. نقد و بررسی که انجام شد بیش از یک دوره سه روزه شامل مجموع نگهداری توسط مقامات محلی به هفته گذشته است.

این بررسی منجر به انواع پاسخ با ده ها تن از مقامات به سرعت ارائه پاسخ, در حالی که دیگران حاضر به انتشار مجموع با استناد به قانون دولت است.

برخی از کسانی که حاضر به ارائه دقیق در مجموع صحبت در کلیات و گفت: absentee ballot درخواست افزایش در مقایسه با انتخابات اخیر.

“این قطعا گفت: Hardin County انتخابات مدیر جانت Cronise. او برآورد درخواست باید سه برابر این مقدار دیده می شود در ماه اوت 2016 اولیه. که سال شهرستان تا به حال 33 رای غیابی بازیگران.

به طور کلی Tennessean را در نظر داشت:

 • 80 شهرستانهای ارائه پاسخ;
 • 9 شهرستان حاضر به انتشار غایب درخواست داده; و
 • 6 شهرستانهای بازگشت نیست درخواست و یا پاسخ به تماس.

شهرستان ها که حاضر به ارائه اطلاعات شامل Franklin, Fentress, Hardin, جانسون, McNairy, Sullivan, خانه, Weakley و ویلسون. کارکنان در چند تا از این شهرستان کمیسیون انتخابات با اشاره به Tennessean به وزیر امور خارجه ،

هنگامی که درخواست استان ها در مورد چگونه بسیاری از رای گیری درخواست آمد از Tennesseans بیش از سن 60 پاسخ سازگار بود: “بسیاری از افراد است.”

Anderson County کمیسیون انتخابات مدیر مارک استفنز گفت: بیش از 90 درصد از 443 رای درخواست این شهرستان تا به حال پردازش شده بودند برای رای دهندگان بیش از سن 60.

درصد از رای گیری درخواست از ساکنان بیش از 60 متنوع به طور گسترده ای از شهرستان به شهرستان ، در خشت شهرستان که در آن 17 نفر درخواست غایب رای گیری تنها دو نفر از ساکنان بیش از سن 60. حدود نیمی از بدسم نوجوان شهرستان درخواست شد از Tennesseans بیش از 60 در حالی که یک مقام رسمی در Giles County برآورد “احتمالا 170 حداقل” از 184 درخواست وجود آمد که از جمعیتی است.

در حالی که غایب رای گیری درخواست ها در ده ها تن از شهرستانهای بالا باقی می ماند آن است که به احتمال زیاد حتی بیشتر افزایش دهد.

ماه گذشته Davidson County صدراعظم الن هابز لایل دستور مقامات دولتی به انتشار اطلاعات به شهرستانهای مورد توانایی برای رای دادن از طریق پست با استناد به COVID-19. چند شهرستان که قبلا فاقد اطلاعات در مورد گسترش دسترسی به رای غیابی با توجه به COVID-19 باید پس از به روز رسانی وب سایت خود را.

رای دهندگان باید تا تاریخ 30 ژوئیه به درخواست یک غایب رای گیری که باید تبدیل به شهرستان های انتخاباتی قبل از انتخابات در اوت. 6.

اسکات summer finn کمک به این گزارش.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>