حفاظت از coronavirus باعث می شود دولت باز سخت تر

اجتماعی فاصله در جلسات دولت ارائه یک چالش جدید: حفاظت از coronavirus در حالی که انجام کسب و کار مردم.

“ما فقط در چنین unchartered آب در اینجا” گفت: Rhonda آلن رئیس یک شهرستان رادرفورد کمیسیون بهداشت و کمیته آموزش و پرورش است که ملاقات روز سه شنبه. “این چیزی است که هر یک از ما تا کنون از طریق. هیچ مقدم به راهنمای ما در مورد نحوه ادامه دهید.”

برخی از دولت ها از جمله ناکسویل شورای شهر و کلارکسویل شهرستان شورای تصمیم به برگزاری دیداری یا شنیداری-فقط تلفنی جلسات پس از تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی با صدور فرمان اجرایی شماره 17: “افراد در ایالت تنسی نباید شرکت در گردهمایی های اجتماعی از ده (10) یا بیشتر مردم است.”

سفارش پایان مارس 6. فرماندار از درخواست مدارس دولتی باقی می ماند بسته از طریق آوریل 24. در ضمن 21 عضو Rutherford County کمیسیون برنامه ریزی شده است برای دیدار در 6 p. m. مارس 16. هر یک از کمیسیون معمولا نشستن در میز کوچک در مورد یک طول اسلحه از یک یا دو کمیسیون وجود دارد و یک میکروفون در مقابل هر دو کمیسیون به اشتراک بگذارید.

“در این زمان وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر چگونه جلسات عمومی در ادامه گفت:” اشلی مک دونالد سخنگوی Rutherford County, شهردار, لایحه Ketron. “جلسات برگزار خواهد شد در بزرگ دادگاه با اورژانس کمک در غربالگری شرکت کنندگان از جمله کمیسیون قبل از پذیرش.”

لی اجازه می دهد تا به جلسه از طریق ابزارهای الکترونیکی

رادرفورد مقامات شهرستان در حال پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول این جلسات. برنامه های احتمالی نیز در محل در صورت نیاز مک دونالد گفت.

“این شامل نهفته و یا ویدئو کنفرانس و زنده جریان برای کسانی که به تماشای در خانه” McDondald گفت. “اعضای عمومی که مایل به اظهار نظر در طول زمان اختصاص داده شده به طور منظم در جلسات کمیسیون خواهد بود جایگزین درآمده است. شهردار و کمیسیون به شدت توصیه می کنند که امکان استفاده از جلسات جریان زنده بر روی RCTV و کانال یوتیوب ما.”

در علاوه بر این به اجتماعی فاصله مورد نیاز فرماندار با صدور فرمان اجرایی شماره 16 به دولت اجازه می دهد جلسات برای انجام الکتریکی یعنی اگر لازم است تا مارس 18 به منظور حفاظت از سلامت عمومی و امنیت و رفاه همه Tennesseans از شیوع ویروس.

سفارش شماره 16 همچنین تصریح می کند این جلسات باید باز باقی می ماند و قابل دسترس برای عموم است. اگر دولت قادر به ارائه زندگی می کنند دسترسی عمومی به رغم تلاش های معقول و منطقی بدن حاکم را باید روشن صوتی یا تصویری ضبط در دسترس به عنوان به زودی به عنوان عملی بعد از این جلسه و نه بیشتر از دو روز کسب و کار پس از این نشست است.

دولت قصد صوتی و تصویری

با توجه نگرانی در مورد ویروس Middle Tennessee State University هیئت امنا به تازگی تصمیم به نگه صوتی تلفنی جلسات کمیته مارس 17. هیئت مدیره کامل خواهد شد و دیدار دوباره با تلفنی در 1 بعد از ظهر جمعه.

“ما فقط گرفتن مشاوره از رئیس جمهور ایالات متحده و فرماندار ما را به نگه داشتن یک فاصله امن در طول این مشکل بار گفت:” استیو اسمیت رئیس MTSU هیئت مدیره. “من مطمئن هستم که که محتاطانه چیزی که به انجام است. ما از جلسات کمیته راه همان است و ما امیدواریم که با انجام این کار ما کوتاه شدن معضل است.”

MTSU گزارش روز شنبه که یک زندگی دانشجویی در پردیس آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

نه عضو ناکسویل شورای شهر و شهردار Indya Kincannon ملاقات از طریق یک کنفرانس ویدئویی با استفاده از تکنولوژی زوم شنبه شب بود و کلید بخش مدیران و مشاوران در تماس برای پاسخ به سوالات به عنوان آنها به وجود آمد.

این فیلم با کیفیت مناسب و معقول بود اما صدا بود. مردم نیز شکایت در مورد عدم اظهار نظر عمومی دوره است. مسئولان شهرستان با این حال مشخص نبود زمان کافی برای مدیریت نحوه شامل نظرات عمومی در جمله کوتاه توجه کنید. آنها به دنبال در چگونه به آدرس که رفتن به جلو.

در ضمن ناکسویل مقامات خواسته اند به ایمیل شکایات و نظرات خود را به اعضای شورا که در حال حاضر انجام می شود.

Deboroah فیشر تنسی ائتلاف برای باز دولت, مدیر اجرایی گفت: Knoxville News Sentinel او فکر جریان نشست می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مثال برای بقیه از دولت است.

“من شده است که حاکم بر بدن می توانید انجام این کار زمانی که من دیدم ناکس شورای شهر” فیشر گفت: پس از تماشای یک بخش از نشست روز سه شنبه. “من فکر می کنم آنها را بهبود بخشد ، آنها به نظر می رسید به رسمیت شناختن آن است.”

کلارکسویل شورای شهر livestreams جلسه

این کلارکسویل شورای شهر نیز ساخت تنظیمات برای جلسات عمومی برای حفظ تعهد خود را به دولت باز در طول زمان اجتماعی فاصله و COVID-19 اضطراری است.

روز پنج شنبه این شورا با استفاده از گوگل برای livestream یک جلسه کار ساخته شده و این در دسترس در وب سایت شهر و همچنین به عنوان یک پخش CDE Lightband کانال 3.

برنامه برای کلارکسویل جلسات شورای نوشته شده حداقل 24 ساعت قبل آنلاین.

“شهر دولت سخت در تلاش است برای شهروندان ما در طول این زمان از بحران” کلارکسویل شهردار جو پیتز گفت. “اما ما می خواهیم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و جلوگیری از اجتماعات بزرگ. مثل همیشه ما ادامه خواهد داد به عنوان باز و شفاف به عنوان امکان پذیر است و ما از هر کس به یاد ما ملاقات و ارتباط تقریبا. شهرستان, وب سایت www.cityofclarksville.com همچنان بهترین منابع خود به دنبال جلسات شورای و به تماس و انجام کسب و کار با شهرستان بخش.”

جکسون منطقه تجدید نظر در جلسات عمومی

یک هفته قبل از فرماندار سفارش شماره 17 به اثر Madison County کمیسیون در غرب تنسی ملاقات در تاریخ 16 مارس با 23 از 25 کمیسیون در حال حاضر.

بیش از 50 نفر اجازه داده شد در جلسه کمیسیون و کسانی که وارد شده بودند به نمایش در آمد از قبل. از آنها خواسته شد اگر آنها می خواهم به سفر خارج از شهرستان و نیاز به پاکسازی دست خود را. هنگامی که یک نفر به تفکیک در نظر گرفته شد و در این جلسه بود که در ظرفیت برخی از بخش سر که نمی باید در جلسه باقی مانده است.

تمام جلسات کمیته باید پس از لغو شده است برای کمیسیون و جکسون-Madison County سیستم مدرسه.

سیستم مدرسه در میان جستجو برای یک سرپرست و میزبان خود را سه فینالیست برای منطقه تورهای سه شنبه و پنج شنبه با وجود مدرسه می شود تا اواخر آوریل است. سه نفر از نه نفر اعضای هیئت مدیره مدرسه با حضور بازديد و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد.

جکسون شورای شهر تنظیم شده است برای دیدار با در مارس 7, اما آن مشخص نشده اگر این نشست برگزار خواهد شد را از راه دور.

مورفریزبورو Smyrna تنظیم جلسه برنامه های

مانند Rutherford County کمیسیون و کمیته های شورای شهر Murfreesboro تصمیم به ملاقات در فرد به تازگی اما نیاز است و تنها کارکنان ضروری برای کسب و کار به حضور شهردار شین مک فارلند گفت.

شش نفر از هفت نفر اعضای شورا حاضر بودند و آنها و کارکنان در حال گسترش به اجتناب از نشستن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

“تا زمانی که ما می توانیم جلسات ما که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم” شهردار ياسوج گفت.

این شهر خواست مردم برای تماشای این جلسات در تلویزیون و یا از طریق فیلم های موجود در وب سایت شهر. این شورا همچنین به تعویق افتاد جلسات عمومی تا پایان مارس شهردار گفت.

Smyrna مقامات لغو غیر ضروری جلسات. شهر و اعضای شورا نیز خواهد بود نشسته دورتر از هم جدا برای جلسات. مردم با کسب و کار قبل از این شورا خواسته به صبر در مجاور لابی یک فاصله امن از یک دیگر و صبر کنید تا دستور کار مسئله ای است که نگرانی های آنها می آید قبل از شورای شهر اسمیرنا مدیر برایان هرکول گفت.

رادرفورد مجموعه نمایش نقطه چک

این نمایش استفاده شده توسط Rutherford County, اورژانس های پزشکی کارکنان خدمات راه اندازی در ورودی یک دولت بزرگ اتاق جلسه برای بررسی درجه حرارت و از مردم سوال در مورد سلامت خود و آدرس و اطلاعات تماس و سفر اخیر گفت: Pettus خواندن رئیس کمیسیون امنیت عمومی کمیته.

پس از نمایش فیلم خواندن هفت-عضو کمیته ملاقات دوشنبه در بزرگ دادگاه از دادگاه شهرستان در مرکز شهر Murfreesboro, به طوری که آنها می تواند نشستن دورتر از هم جدا به جای یکدیگر در یک میز مستطیل شکل در اندازه کوچکتر مجاور اتاق که بسته بندی شده می تواند گاهی اوقات.

اگر چه این کمیته اندازه کوچکتر از 10 و یا بیشتر از حد مجاز در رژیم صهیونیستی. لی سفارش شماره 17, کمیسیون به گوش 16 دیگر مقامات به نوبت صحبت در مورد بخش های مختلف بودجه های پیشنهادی و دولتی دیگر مسائل مالی. کسانی که صحبت نمی شد و همه در اتاق در همان زمان و هر یک به دنبال خواندن دستورالعمل به ترک پس از صحبت.

“ما نه تحت حکومت نظامی” گفت: خواندن و اضافه کرد که county کارگران ضد عفونی دادگاه مبلمان و تجهیزات قبل و بعد از جلسات. “آنها لزوما وجود دارد به عنوان یک جمع آوری است. ما همچنین گفت: برای انجام کسب و کار و تنها راه برای انجام کسب و کار روشی است که ما آن را انجام داد — و ما آن را در شیوه ای امن. ما باید یک جماعت زیادی از مردم ایستاده در اطراف هر نقطه.”

بعد شب کمیسر آلن هفت عضو بهداشت و کمیته آموزش و پرورش در دیدار با شش تن از دیگر مقامات حاضر از جمله شهردار Ketron و مدارس شهرستان مدیر لایحه Spurlock. آنها در مورد تلاش ها برای مقابله با کروناویروس و مسائل مالی.

“من فکر می کنم وجود دارد به برخی از محرومیت برای دولت” آلن گفت. “این تنها حس مشترک است برای من. ما می دانیم که ما باید با احتیاط ادامه دهید در اینجا. ما همه فقط به انجام بهترین ما می توانیم.

توجه داشته باشید: روزنامه نگاران که کمک به این داستان شامل تایلر محک از Knoxville News Sentinel براندون سپر از جکسون (تنسی) خورشید و کریس اسمیت برگ-کرونیکل در کلارکسویل.

حمایت از کار ما: برای حمایت از برنده جایزه روزنامه نگاری در اینجا در Rutherford County, ثبت نام برای اشتراک دیجیتال به DNJ.com.

آنچه که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود باز دولت در حالی که حفاظت از مردم از گسترش coronavirus? رسیدن به اسکات summer finn در [email protected] یا 615-278-5158. او را دنبال کنید در توییتر @ScottBroden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>