تظاهرات مخالفان جنگ در ناکسویل به صحبت کردن در برابر رژیم صهیونیستی است. لی coronavirus حمایت

در بعد از ظهر یکشنبه در حدود 75 معترضان با تجمع در مقابل ساختمان یک بسته غرب شهر بازار برای پیوستن به ناکسویل آزادی تجمع یکی از هفت #FreeTN تظاهرات برگزار می شود در سراسر ایالت تنسی.

جنبش آغاز شده توسط آزادیخواه و احزاب پزشکی سازمان آزادی برگزار شد تظاهرات در هر عمده, تنسی, شهرستان در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. بیل لی اجباری خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار که او به تصویب رسید برای محافظت در برابر گسترش coronavirus. نام شرکت کنندگان را اندازه گیری ایمنی یک تخلف در قانون اساسی خود حقوق.

در Knoxville معترضان برگزار شد تا پوستر ایستاده بود و سمت-توسط-جانبی همراه کینگستون Pike. عابران فریاد زد از وسیله نقلیه خود ویندوز هر دو در حمایت از معترضان و در برابر آنها.

در اوایل این ماه, لی تمدید اقامت خود را در خانه ترتیب است که حکم غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

“برای سلامتی و ایمنی از هر Tennessean من تمدید ایالت امن تر در خانه سفارش از طریق آوریل 30. COVID-19 یک تهدید جدی برای کشور ما است و ما باید در ادامه تلاش های ما برای پهن کردن منحنی” لی توییتی.

کیم Adamo که به سازماندهی این تجمع گفت: ناکس اخبار است که او بر این باور اعتراض مهم بود چرا که “هر فرد ضروری است.”

“ما چند از دوستان که کسب و کار خود و یا کار در کسب و کار است که بسته در حال حاضر و سختی که مصرف آن را در خانواده خود را قوی تر شدن است به عنوان توانایی ما برای کمک به آنها در کاهش,” Adamo گفت. “ما اینجا هستیم تا به موضع ما زمین و گویند از آن زمان.’ من همه برای گرفتن کسب و کار خاص را باز کنید تا به تدریج اما ما نیاز به شروع.”

Adamo گفت: شش نفر از اعضای خانواده او در نیویورک باید آزمایش مثبت و دو نفر از ویروس. اما او فکر نمی کند که Tennesseans در حال صدمه زدن به طور چشمگیری و محلی پاسخ باید متفاوت از آن است که در جاهایی مثل نیویورک.

“ما ضربه سخت شده اما این واقعیت وجود دارد نه در اینجا” Adamo گفت.

Debi استافورد خانواده, پزشک پرستار و صاحب پرستار Debi است, بهداشت و سلامتی در پاول بود که در این تجمع گفت: ناکس خبری که از او در مورد این رویداد از بیماران برخی از آنها نیز حضور داشتند. او گفت: او caseload شروع به کاهش و به طور چشمگیری به عنوان مردم بیشتر آزمایش مثبت در ایالات متحده او گفت که او قادر به پرداخت کارکنان و خودش را به او نشان داد تا در این تجمع به منظور تشویق و مقامات محلی اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن از درخواست شهروندان به اقدامات احتیاطی برای حفظ همه امن به شدت مزاحم در حقوق ما گرفتن آزادی ما و توانایی ما برای کار و ارائه برای خانواده های ما” استافورد گفت.

از نرم افزار-زندگی طرفداران به مدرسه در منزل پدر و مادر معترض گفت: باورهای خود را در چگونه مردم باید در حفاظت از خود و دیگران متفاوت از فرماندار. بیشتر نمی پوشیدن ماسک یا عمل اجتماعی فاصله اما معترضان مایکل مورفی گفت: ناکس خبری که آن را به ارزش خطر است.

“اگر این است که آنچه در آن طول می کشد تا مردم را از خواب بیدار می شود و بیشتر درگیر با سیاست و دولت محلی” مورفی گفت. “پس از آن.”

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>