تظاهرات در میان همه گیر: آنچه در مورد فاصله و پوشش? | جورج Korda

رسمی واکنش به ضد پلیس تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ در حالی برگزار می شود در زیر زانو از مینیاپولیس پلیس التماس یک سوال: آیا تجمع جرم اجتماعی بدون فاصله و یا جهانی پوشش در حال حاضر مجاز و یا آنها مجاز بسته به دلیل توده گرد آوری شده است.

این سوالی است که برای ناکسویل. درست در سراسر کشور است. وقایع در فضای باز از شهرستان نمایشگاه به رویدادهای ورزشی مهم لغو شده اند; کسب و کار و کلیساها هشدار داده بودند برای ماندن بسته – داده شد و عواقب اگر آنها موفق به دنبال سفارشات.

پس از آن تظاهرات اطراف جورج فلوید مرگ است. هزاران نفر در راهپیمایی در ناکسویل و در سراسر کشور با چند و یا هیچ تلاش قابل مشاهده در اجتماعی فاصله. تعدادی از معترضان – که عکس ها و فیلم ها نشان می دهد آشکار شد (عکس Knoxville را Juneteenth گردهمایی همچنین نشان می دهد هزاران نفر از مردم نزدیک به هم).

بصری شواهد انکار ناپذیر است: مردم با هم بسته بندی شده با بسیاری از ماسک اما برخی بدون. با توجه به اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطرار به صورت محلی و در سراسر کشور اطراف COVID-19 وجود دارد عجیب و غریب سکوت معترضان نه جسمی فاصله و در برخی موارد نه با پوشیدن ماسک.

در ژوئن 2, جلسه شورای شهر, Knoxville, شهردار Indya Kincannon در واکنش به اعتراضات در ناکسویل: “من به طور کامل حمایت و ستایش مردم آمد که در شب جمعه به دعا و اعتراض و دوباره در شب دوشنبه.”

در 31 ماه مه در یک پیام در وب سایت Kincannon گفت: “من برای اولین بار می خواهم برای تشکر از کسانی که با هم در نماز و اعتراض شب جمعه. من افتخار می کنم به زندگی در یک شهر که در آن من می دانم که ما می توانیم در صورت مسائل دشوار با هم و مسالمت آمیز است.

“همه ما می توانید انجام دهید بهتر است. و این شامل کسانی که ادعا می کنند به مبارزه با به نام عدالت اجتماعی با از بین بردن اموال تحریک به خشونت و تعمیق شکاف.”

او با تشکر از مردم برای بیرون آمدن. نیز وجود دارد یک اندرز در برابر خشونت است. اما هیچ چیز در مورد گفت: اجتماعی فاصله و پوشش در میان مداوم و همه گیر. این است که پس از شهرستان دستور داده بود کسب و کار به راه اندازی یک صفحه وب سایت برای مردم, به گزارش مشکوک متخلفان و در مارس 21, حال هشدارهای صادر شده به حداقل هشت, کسب و کار, یک دریافت استنادی.

ظاهری تفاوت در رویکرد نیست بنابراین می گوید: دفتر شهردار که در یک بیانیه گفت: Kincannon نشده به نام هر گروه خاص برای پیوستن به پروتکل های وزارت بهداشت.

“روزانه شهردار نشان می دهد که هر کس را به پنج اصلی اقدامات (فیزیکی, فاصله, پارچه, پوشش صورت صحیح شستن دست ها, تمیز کردن سطوح, در خانه بمانند و اگر بیمار یا دستور به جدا/قرنطینه توسط پزشکی یا بهداشت عمومی و حرفه ای) – بدون استثنا. او در ارتباط است که به طور مداوم و او می پوشد ماسک هنگامی که او را در هر مکان جمع آوری … وجود دارد این است که هیچ ساز و کاری برای وادار کردن افراد به دنبال در بخش بهداشت و درمان توصیه های. شهردار معتقد است که اجبار و قرار دادن حقایق علمی و قانع کننده به مردم آن است که در هر کس بهترین بهره را به ارتباط برقرار کردن با خیال راحت موثر است.”

در آن صورت آن را قانونی و مشروع به تعجب می کنم چرا در چهره آشکار تصمیم توسط هزاران نفر به دنبال حقایق علمی و تعامل با خیال راحت – پیام تبریک خود به معترضان برای آمدن به اعتراض را شامل نمی شود و برخی از هشدار و یا تشویق به دنبال اجتماعی فاصله و پوشش?

در سراسر کشور و دیگر مقامات که در زمان شدید تر مراحل تبدیل شد خالی مناسب که آن را به COVID-19 و تظاهرات. فرماندار ایلینویز دن پریتزکر به عنوان مثال در اواخر مارس و حتی ذکر شیکاگو خانه حزب به عنوان عدم فاصله اجتماعی; در ماه ژوئن او راه می رفت در یک راهپیمایی اعتراض اجتماعی فاصله غیر عامل است.

در نیویورک در ژوئن 17, اخبار روزانه editorialized: “زمین های بازی و تظاهرات: شهردار de Blasio تغییر همه گیر استانداردهای تشویق ناسالم حکومت شکستن.” هیئت تحریریه گفت: “گیج کننده سیگنال از شهر هال در مورد چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست به اندازه کافی به هر کسی هم بزنید دیوانه است.”

پس از چند نیویورک مقامات برش قفل کردن یک پارک دروازه, شهردار, بیل د Blasio گفت: “اگر مردمی عمل زودرس و علل این بیماری به شروع به پخش دوباره پس از آن که نوع از چیزی که به تضعیف توانایی ما برای رسیدن به فاز دو … وجود دارد را یک دلیل برای این قوانین است.”

د Blasio قبلا در این بیماری همه گیر گفت که کلیساها برگزاری خدمات ممکن است دیدن ساختمان های خود را بسته و به طور دائم. او به طور خاص به جامعه یهودی هنگامی که پس از یک تشییع جنازه او گفت: “زمان برای هشدار گذشته است.” شهردار گفت که او می خواهم به دستور پلیس نیویورک یا احضار و یا بازداشت کسانی که جمع آوری در گروه های بزرگ.

او آواز های مختلف شعر به عنوان جورج فلوید در جریان تظاهرات بودند: “ما شاهد یک جنبش اجتماعی در حال رشد قبل از چشم ما که پرداختن به 400 سال سرکوبگر در این کشور خواستار تغییر در واقعیت چگونه ما به پلیس. شما باید به رسمیت شناختن این لحظه تاریخی و اجازه می دهد برخی از فضا.”

چگونه یک ویروس شناسایی که عدالت اجتماعی شود باید اجازه داده شود “،”

در سراسر آمریکا و بسیاری از مقامات و رسانه های خبری گزارش شد گل آلود و یا آرام در موضوع سوريه و پوشش. پس از آن وجود داشته است, داستان های متعدد گفت: تظاهرات منجر به هیچ “چشم انداز مثبت” بوده است. اگر درست است پس شاید مقامات و مفسران می توانید از هر کس دیگری پشت. اما با گزارش که COVID-19 موارد در حال افزایش اجتماعی فاصله و پوشش هشدارهای در حال متداول شدن است.

در Knoxville Kincannon هرگز شاغل قفسه سینه-thumping تاکتیک د Blasio که چیز خوبی است. با این وجود هر چند او ممکن است باید به نام فرد و گروه او مستقیم بود و گفت که کسب و کار تا به حال به نزدیک و آنچه تا به حال به کار با خیال راحت پس از بازگشایی.

مردم نیاز به وضوح و ثبات از رهبران به ویژه در مواقع اضطراری است.

اگر امنیت عمومی نیست واقعا در معرض خطر پس از آن می گویند ، اما اگر آن را و سپس آن را به ارزش به خطر می اندازند کسی خشم با ذکر اقدامات احتیاطی در هنگام تبریک گردهمایی گروه های بزرگ. ترک نمی بی جواب یک سوال: در این صورت همه گیر شد چنین گردهمایی های مجاز یا نه ؟

مردم می دانند که رهبران اجتناب از سوال واضح.

جورج Korda یک تحلیلگر سیاسی برای آب تلویزیون میزبان “وضعیت پرونده شما” از ظهر تا 2 بعد از ظهر یکشنبه در WOKI-FM Newstalk 98.7 است و رئیس جمهور Korda ارتباطات روابط عمومی و ارتباطات شرکت مشاوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>