دانش عمومی: بازار دیجیتال نیازهای جدید دولت Minder


می گوید عضلانی ضد تراست اجرای لازم است اما کافی نیست

دانش عمومی می گوید که وجود دارد نیاز به “تهاجمی ضد تراست اجرای” دیجیتال بازار توسط شرکت های مانند گوگل و Facebook و آمازون اما که بیشتر مورد نیاز است.

در شهادت به صورت یک جلسه در سنا آنتی تراست کمیته فرعی در “رقابت در فن آوری های دیجیتال بازار: بررسی خود Preferencing دیجیتال سیستم عامل” دانش عمومی مشاور ارشد ژن Kimmelman گفت که وجود دارد یک نیاز جدید برای طرفدار های رقابتی مقررات و جداگانه تنظیم مقررات آژانس است.

“ایجاد یک سازمان طراحی شده برای ترویج ورود به بازار و توسعه, کنگره می تواند گسترش رقابت است که خار نوآوری و بهره مندی مصرف کنندگان “Kimmelman گفت: در آماده شهادت.

Kimmelman با اشاره به این که بریتانیا رقابت و بازارهای سازمان گزارش موقت در, دیجیتال, آگهی بازار یافت می شود که گوگل در بازار قابل توجه قدرت در جستجو و تبلیغات-هیچ خبر بزرگ وجود دارد–و که Facebook مشابه دارای قدرت بیش از sociali شبکه. نه تعجب. اما Kimmelman می گوید که باید “تنظیم کردن زنگ هشدار است که ما نیاز به ارزیابی آنچه ضد تراست می توانید انجام دهید, چگونه آن را نیاز به تغییر و کدام سیاست دیگر ابزار مورد نیاز برای تولید قوی رقابت در انفجار بازار دیجیتال.”

وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال هر دو بررسی بازار دیجیتال با چشم نسبت به اینکه آیا آنتی تراست اجرای شکاف وقتی که می آید به چه لبه ارائه دهندگان تبدیل شده نیروگاهی در مربوطه خود را در بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>