Q1 باند پهن رشد کمک می کند تا سهولت تصویری اسلاید برای Comcast


کابل واحد می افزاید: 477K مشتریان اینترنت و نه از جمله رایگان ارائه می دهد

پهنای باند اضافات ضرب و شتم تحلیلگران انتظارات در Comcast در Q1, پیشی بالاتر از حد انتظار تصویری مشتری ضرر و زیان در سه ماهه اول, در حالی که محتوای آن کسب و کار شد و ضربه های سخت و مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

Comcast اضافه شده 477,000 مسکونی و کسب و کار مشتریان پهن باند در سه ماهه و جلوتر از انتظارات تحلیلگران از 363,000 شده و نه از جمله خدمات رایگان این شرکت شروع به ارائه خانواده ها با بچه های مدرسه در شروع این بیماری همه گیر. این شرکت از دست 409,000 مسکونی و کسب و کار تصویری مشتریان در Q1 تقریبا چهار برابر 121,000 آن را از دست داده در سال قبل و پیش از بسیاری تحلیلگر انتظارات.

پهنای باند رشد کمک به ثبات در کابل توزیع کسب و کار امور مالی — درآمد بود تا 4.5 ٪ به $14.9 میلیارد و OIBDA رز 6.1 ٪ به $6.1 میلیارد دلار است. اما این شرکت گفت: در سه ماهه دوم می تواند بسیار متفاوت داستان.

در آزادی مطبوعات, Comcast گفت: این انتظار اثرات این بیماری همه گیر “به افزایش اهمیت در سه ماهه دوم سال 2020 و به مواد تاثیر منفی در ما تثبیت نتایج عملیات بیش از نزدیک-به-میان مدت است.”

در یک پژوهش توجه داشته باشید Evercore ISI رسانه های تحلیلگر Vijay جیانت گفت: نتایج حاصل نشان داد که قدرت توزیع کسب و کار.

“به طور کلی در حالی که تاثیر کامل COVID نخواهد بود تا زمانی که احساس 2Q نتایج نشان می دهد که زمینه ای قدرت و انعطاف پذیری شرکت کابل, کسب و کار” جیانت نوشت.

این ویروس تا به حال ضربه بزرگتری در Comcast در NBCUniversal واحد با درآمد پایین 7 ٪ به $7.7 میلیارد و EBITDA پایین 25.3 درصد به 1.7 میلیارد دلاری سوخت عمدتا ناشی از کاهش در آن فیلم برداری, سرگرمی و, پارک, واحد. شبکه های کابلی درآمد پایین بود فقط با 0.3% کاهش به $2.9 میلیارد دلار در حالی که پخش درآمد افزایش 8.8 ٪ به $2.7 میلیارد دلار است.

تثبیت درآمد کاهش 1 ٪ به $26.6 میلیارد و EBITDA کاهش 4.9 ٪ به $8.1 میلیارد دلار است.

“در حال حاضر بیش از هر زمان جهان نیاز به ماندن متصل شده و ما بسیار خوشحال است که ما سرمایه گذاری در شبکه ما همچنان به پرداخت ما به عنوان دست زدن به افزایش قابل توجهی در ترافیک و رفع نیازهای مشتریان ما” Comcast رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان رابرتز گفت: در آزادی مطبوعات. “در حالی که بخش هایی از کسب و کار ما شده اند بیشتر تحت تاثیر COVID-19 نسبت به دیگران ما همچنان به نوآوری. ما در حال توزیع مطالب ما را در راه های جدید به عنوان توسط اثبات اخیر اندازی طاووس در X1 و انعطاف پذیری.

“…ما باید قوی ترازنامه فوق العاده مجموعه ای از دارایی ها و کلاس جهانی تیم مدیریت” او ادامه داد. “این یک لحظه در زمان و هنگامی که عبور از آن من بسیار با اعتماد به نفس است که تصمیمات ما در حال در حال حاضر ما را قادر به خروج از این بحران به عنوان یک سالم و قوی شرکت است که قرار هست به ادامه رشد و موفقیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>