Q4 تصویری زیر زیان افزایش پهنای باند و کندی رشد در Altice ایالات متحده آمریکا


اما اپراتور می گوید: دسامبر دستاوردهای تشویق

Q4 تصویری مشترک ضرر و زیان بیش از سه برابر به 44,000 از 14,200 در سال قبل و پهنای باند مشترک رشد آهسته در Altice, ایالات متحده, اما این شرکت گفت: آن تشویق قوی دسامبر.

Altice ایالات متحده آمریکا گفت, ویدیو و پهنای باند مشترک ضرر و زیان به طور عمده با توجه به تبلیغاتی rolloffs. و هر چند آن 7,000 Q4 پهنای باند اضافه در آمد در کمتر از یک سوم از 22,000 آن اضافه شده در سال قبل اواخر سه ماهه افزایش ثابت می شود دلگرم کننده است. Altice گفت: آن اضافه شده حدود 17000 مشترکان باند پهن در دسامبر به طور موثر پاک کردن ضرر و زیان در اکتبر و نوامبر است.

مسکونی درآمد در اصل تخت در سه ماهه و جریان نقدی کاهش یافته و 2 درصد به 1.1 میلیارد دلار است. Altice تلفن همراه ، سرویس های بی سیم این شرکت در سپتامبر راه اندازی شد افزود: 54,000 مشتریان در Q4 تولید 18 میلیون دلار درآمد.

Altice گفت که انتظار دارد در سال 2020 درآمد به رشد بین 2% و 2.5% با هزینه های سرمایه از 1.3 میلیارد دلار به $1.4 میلیارد دلار است.

“ما را خوشحال و برای ورود به سال 2020 در پاشنه استثنایی دسامبر عملکرد در سراسر همه از ما هسته کسب و کار” Altice ایالات متحده آمریکا مدیر عامل شرکت Dexter Goei گفت: در آزادی مطبوعات. “ما شاهد قدرت خاصی در پهنای باند به عنوان ما همچنان به درو مزایای مداوم سرمایه گذاری در شبکه ما از جمله FTTH و DOCSIS 3.1 ارتقا. این باقی می ماند و اولویت های کلیدی که ما سرعت بخشیدن به پروسه سرعت ارتقاء که شامل گسترده ای در مقیاس دسترس بودن Gigabit خدمات و همچنین افزایش عملکرد فای در سراسر گیرند.”

MoffettNathanson اصلی و تحلیلگر ارشد کریگ Moffett نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که پهنای باند دستاوردهای بهتر از حد انتظار — اجماع برآورد شد برای از دست دادن 6,000 مشتریان-و نشان داد که تبلیغات مربوط به ضرر و زیان پشت سر آنها هستند. اما او کمتر خوش بینانه در مورد توانایی شرکت برای رشد درآمد و مشترکان به طور همزمان. Altice از دست رفته اجماع رشد درآمد اهداف به صورت سه ماهه و سقوط کوتاه از سال هدایت 2.5%.

“ما استدلال کرده اند در گذشته که به عنوان طولانی به عنوان Altice پهنای باند واحد رشد مثبت بازار است و احتمال دارد برای مشاهده نتایج خود را با عنوان “به اندازه کافی خوب'” Moffett نوشت. “خوب به رشد اقتصادی مثبت در سه ماهه. اما نه زیاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید