ناکسویل — ما نشسته به تازگی با تنسی مدیر دو و میدانی فیلیپ Fulmer به بحث در مورد طیف وسیعی از موضوعات.

در اینجا بخش هایی از این بحث:

در حل و فصل را به نقش خود به عنوان آگهی در ناکسویل …

“من احساس می کنم حل و فصل. سه ماه اول واقعا من فقط از نوع گوش و اطراف راه می رفت و سعی کردم برای شروع در چه فرهنگ ما قرار بود به مانند تلاش برای ارزیابی مردم است. من به ارث برده که من مردم می دانستند و مردم است که من نمی دانم در همه. چند تا از آنها در موقعیت های کلیدی. همانطور که معلوم شد من نگه داشته و اساسا همه.

“ما تغییر برخی از مسئولیت ها و چالش همه ‘هی بیایید یک تیم است. اگر ما در مسائل مربوط به ما و ما بحث در مورد آنها. اگر ما می توانیم آنها را حل و فصل کنیم. و اگر ما نمی توانیم سپس تغییر است نه یک چیز وحشتناک همه زمان ها است.’ من فکر می کنم ما تبدیل به یک تیم خوب است. من بسیار خوش شانس به تجربه در اینجا. … واقعا تمام کارکنان ارشد خود را به نگه داشتن من از خندق و مطمئن شوید که من انجام نمی چیزی است که مضر به ما. اما کار من این است که فرهنگ و پیشرو و قرار دادن خودمان – استخدام مربیان – به بهترین ما می تواند باشد.

همچنین نگاه کنید به: فیلیپ Fulmer تکرار تنسی فوتبال شکوه گذشته در حالی که تلاش برای بازگرداندن آن | Estes

“به نظر من و خیلی مغرضانه نظر – من قبول دارم که در بخش جلویی – اما آن را احتمالا مانند بسیاری از افراد که به دنبال تنسی است که ما باید در رقابت برای قهرمانی در اغلب همه چیز را که ما انجام می دهیم که در آن ما در حال متعهد به امکانات و پول است. اگر ما نمی, چرا نمی کنیم ؟ و خوب وجود دارد دلیل گاهی اوقات. شما جوان هستید و یا شما آسیب یا این جور چیز ها. اما در بسیاری از موارد ما نیاز به گزنده در کسی پاشنه و یا برنده شدن در مسابقات قهرمانی.”

اگر او تا به حال همیشه می خواستم به سعی کنید مدیریت ورزشی …

“نه واقعا. من می خواهم خواسته شده است. از من خواسته شد در حالی که من در مربیگری اگر من علاقه مند به انجام آن است. من مانند شیوه های. من می خواهم این بازی است. من عاشق جذب. این واقعا چیزی است که من فقط فکر کردم من می خواهم به انجام است. اما داشتن مجموعه ای از شرایط است که ما تا به حال (در تنسی) من احساس من می تواند آن را انجام دهد. آن را هنوز هم در مورد ساختن یک تیم و رهبری و اجازه دادن به بازیکنان خود بازی. این نوع از چیزی که ما انجام داده ایم.

“ما فوق العاده خوش شانس به این هیئت مدیره است که ما در حال حاضر. رئیس جمهور که ما و صدراعظم ما خیلی هم تراز مثل آن بود که من در اینجا به عنوان مربی – بیشتر وقت خود را در اینجا. من و پت Summitt و هر کس بروس (مروارید) ما همه می دانستند که دولت قرار بود به انجام همه چیز آنها می تواند به ما کمک کند موفقیت در مرزهای خود. و اگر آنها نمی تواند ما می دانستیم که آنها تلاش کرد. من فکر نمی کنم که برای یک مقدار زیادی از زمان در اینجا. رهبری مسائل در بالا. همه ما در حال برقراری ارتباط به طور مداوم. من می خواهم علمی ما طرف خواهد بود. … همه قایق ها افزایش یابد و ما صدراعظم (Donde Plowman) است که دقیقا مانند. او شده است در تنسی است. او شده است در تگزاس است. او شده است در نبراسکا. او می داند آنچه در آن مانند به نظر می رسد. و ما در زمان ساخته اند آن را بسیار دشوار است در خودمان به خاطر مردم نیست, برقراری ارتباط, بدست کرده بود به سیلوهای یا ” ما هرگز آن را انجام داده است که راه و که تغییر قابل ملاحظه ای است.”

اگر او تا کنون در نظر گرفته مربیگری در جایی دیگر پس از سال 2008 …

“اوه من. من تا به حال یک تصمیم بزرگ رفت و از طریق همه چیز مصاحبه در مکان های مختلف. من احتمالا بیشتر بود احتمال رفتن برای پایان دادن به در فوتبال حرفه ای به عنوان یک موقعیت مربی. منظورم این است که من در همه چیز در ورزش است. اما پس از آن من تصمیم گرفتم من از دست رفته بسیار با فرزندان من است که من فقط رفتن به آن را از دست با نوه من. و من احتمالا نمی تواند به عنوان پرشور در مورد مربیگری در جایی دیگر به عنوان من تا به حال شده است در تنسی است. و ساخته شده است که من عصبی. من می شود ؟ و یا بدتر هنوز, رفتن به جایی که تا به حال برنده در 50 سال و فکر می کنم من که قرار بود به آن را تغییر دهید? من نمی خواهم به انجام این کار است. من در یک زن و شوهر از آن. من فکر می کنم آن کار می کرد. …

“ماند حق در اینجا. من نمی دانم اگر که غیر معمول بود یا نه. اما منظور من این است. یکی از دلایل من برای ترک, تنسی, که من تا به حال فرصتی برای انجام حرفه ای – فوتبال حرفه ای و یا در غیر این صورت – فرزندان من بودند و انجام این کار بزرگ در اینجا. که برای ما مهم بود. شما آنها را و آنها را به حرکت به یک شهر بزرگ و یا دیگری – NFL مخفف ‘نه برای مدت طولانی,’ شما می دانید — و آنها را به حرکت در اطراف من نمی خواهم به انجام این کار است. من خوش شانس می شود قادر به ماندن در اینجا برای مدت طولانی است که در یک حس است.”

در حدس و گمان است که او می تواند شاید مربی تنسی تیم فوتبال دوباره و در صورتی که تا کنون امکان …

“نه. منظورم این است که سطح انرژی آن طول می کشد به انجام این کار است. می تواند مربی و می خواستند به مربی که دو چیز متفاوت درست است ؟ من قطعا می توانست مربی تیم و یا هر چیز دیگری اما استخدام و نیروی انسانی و همه آن چیزهایی که من انجام داده ام من و من تا به حال اجرا است. که هیچوقت به من درخواست تجدید نظر نه من تا به حال از دست دادن اعتماد به نفس است که جرمی (Pruitt) بود که رفتن به آن را انجام دهد.

“من می توانید ببینید این تغییر (این فصل). آن را به نظر نمی آید مانند آن زمانی که ما 1-4 و حداقل یکی از بازی های – احتمالا دو تا از بازی ها — که ما می تواند و یا باید به دست آورد. اما شما می توانید ببینید پیشرفت است که ما ساخت. که یکی از مزایای داشتن یک مربی است. ما خوب پیشرفت. این درست است که ما ناهماهنگ بوده و در نقاط و ما بیش از حد بسیاری از اشتباهات. اگر شما به نوبه خود توپ را بیش از پنج بار و تا سه کیسه و سه نقش در دفاع و سه پنالتی در یک بازی خوب تیم دبیرستان در حال رفتن به شما ضرب و شتم. شما نمی توانید انجام دهید که. من شده است در scrimmages قبل از آن دیده بانی تیم لگد (هک) از ما برای کسانی که به دلایل بسیار. پس از آن اتفاق می افتد. ما متوقف ساختن اشتباهات و بازی خیلی بهتر در دفاع. ما متوقف اشتباه در جرم. ما هرگز به اینکه همواره خوب تهاجمی تیم است. ما هرگز به که در طول فصل اما ما دفاعی. و ما متوقف اشتباه است که ضرب و شتم ما در جرم.”

در حال تشویق پایان به این فصل فوتبال …

“من واقعی تشویق در مورد که در آن ما هستند. در حال حاضر ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام منظورم تن از کار را به انجام به جایی که ما می خواهیم. اما بچه های ما بیشتر فیزیکی به دنبال. ما بیشتر با استعداد است. ما در حال ایجاد یک فرهنگ چقرمگی در اینجا در دو طرف توپ. ما تقریبا وجود جرم در عین حال اما ما خیلی بهتر از ما بودند. منظورم این است که ما به ارث برده ظروف سرباز یا مسافر. منظورم این بود که یک ظرف غذا است. این بدان معنا نیست که وجود دارد بچه های بد تمام راه را در اطراف. منظورم این نیست که. اما وجود دارد برخی از افرادی که نیاز به ترک برنامه. وجود دارد برخی از افرادی که نیاز به رشد. وجود دارد برخی از مردم – کودکان و نوجوانان که نیاز به سخت تر فقط به طور کلی و یا یاد بگیرند که چگونه به تمرین. ما خیلی خوب تمرین عادات اینجا.”

در تنسی بسکتبال, برنامه …

“ریک بارنز به ارمغان آورده است – در حالی که ما تلاش بسیار – فصل او تا به حال دو سال گذشته صادقانه به نوعی برگزار شد, همه چیز با هم. ‘هی ما هنوز هم می تواند قهرمان.’ آن شب ما به ضرب و شتم گرجستان برای قهرمانی ثانیه, صادق, به, خوبی, بود مانند قهرمانی ملی. در این عرصه 20 دقیقه مردم ایستاده بودند و تشویق می کردند بیاختیار من گنجانده شده است. “ما هنوز هم می تواند این کار را انجام’ از آنجا که ما تا به حال تجربه کرده است که در حالی که کمی. و او نیز به ارمغان آورد یک نگرش مثبت به دانشگاه و بچه ها با او چگونه انجام خود را نجیب زاده است که او و موفقیت است که او کرده است و چگونه او موفق سختی در طول راه. آن را سرگرم کننده به بخشی از آن که کمک می کند تا فوتبال.”

در اهمیت قانع کننده بارنز به ماندن …

“این بسیار مهم بود, من فکر می کنم. من خدا را شکر برای ما اجرایی پله به انجام این کار است و اجازه نمی مالی بخشی از آن به این دلیل است. ما خوشحالیم که او را در اینجا.”

در نقش خود را با فوتبال, برنامه …

“مطمئن شوید که من می بینم همه چیز خوب است و در غیر این صورت. مربی Pruitt و کارکنان خود را بزرگ شده است در مورد اگر من چیزی است که من به آنها بگویید. در حال حاضر من مجاز به مربی در این زمینه فقط بنابراین همه ما روشن است. … او گوش می دهد و گاهی اوقات او ممکن است از آن استفاده کنید و گاهی اوقات او نمی ممکن است. منظورم این است که خود را حق. که مسئولیت خود را در پایان.”

اگر او به حساس برای کسانی که در مرزهای …

“نه, من فکر نمی کنم من باید. ما به توافق بسیار جلویی که ما در حال رفتن به راه رفتن بر روی پوسته با یکدیگر است. ما باید خیلی صریح به مکالمات و من فکر می کنم آن را واقعا سالم و یک رابطه واقعا خوب. …

“من نمی دانم که خیلی در مورد بسکتبال, اما من یک مربی است. من می توانم بگویم تلاش و اصول. ریک و من باید مکالمات. من فکر می کنم که یک لبه است که ما داریم. من حدس می زنم شما می توانید درخواست مربیان اما تنیس یا شنا یا هر آنچه که ما صحبت در مورد برنامه تمرین و تغذیه و روال و من فکر می کنم من درک می کنم. من عاشق بیس بال. یکی از دلایل من آمد به تنسی بود به بازی های ورزشی. تونی (Vitello) و من صحبت بیس بال مسائل در همه زمان ها. این یک مزیت است.”

در چه مدت او می تواند خود را به انجام این کار …

“من در سلامت خوب است. من لذت بردن از کار. من مطمئن هستم که صدراعظم و من نشستن و بحث در مورد که در برخی از نقطه, اما در حال حاضر, من هیجان زده در مورد آنچه ما انجام می دهیم. تا زمانی که او می خواهد من در اینجا من فکر می کنم من انجام یک کار خوب است.”

رسیدن به Gentry استس در gestes@tennessean.com و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im