QComm Demystifies $150 میلیون LPTV Repack سوال

QComm Demystifies $150 میلیون LPTV Repack سوال

تشویق تجزیه و تحلیل داده های نشان می دهد LPTV REPACK تخصیص ممکن است 100%

Kansas City, MO – فوریه 18 سال 2020 – QCommunications پیشرو, مهندسی مدیریت پروژه و نصب و راه اندازی فروشنده متخصص در طیف عمل (REPACK پروژه). با توجه به تونی zumMallen, QComm جمهور تجزیه و تحلیل داده های پشتیبانی بالاتر تخصیص از انتظار است.

“همانطور که از 17 فوریه سال 2020 ~95 ٪ یا $142M می توان به 825 واجد شرایط و غیر تعیین ایستگاه های” expained zumMallen. “اگر این روند دارای این خواهد بود بسیار بالاتر از حد انتظار تخصیص و یک آه امداد برای صدها نفر از LPTV و مترجم licencees.”

“بسیاری از LPTV رسانههای بی تجربه در پیچیدگی روش نرم افزار های مورد نیاز برای تعیین واجد شرایط بودن خود را برای بازپرداخت” zumMallen ادامه داد. “در QComm ما نه تنها کمک به کل REPACK روند – از نيازسنجی به فرستنده نصب و راه اندازی به پوشش تأیید ما کمک به رسانههای حرکت در مسیر کاغذ و دیدار با تمام الزامات مورد نیاز برای بازپرداخت. ما در حال حاضر کمک به روند بسیاری از میلیون ها دلار و 95% از ما LPTV مشتریان تلقی شده است واجد شرایط. و یکی از بهترین بخش این است که ما REPACK خدمات تحت پوشش برای بازپرداخت وجود دارد خطر کمی برای پخش!”

طیف عمل یا REPACK آن را به عنوان بیشتر آشنا و شناخته شده طراحی شده بود به re-align استفاده از امواج رادیو و تلویزیون پخش را با توجه به سرعت در حال تحول خواسته های مصرف کننده با توجه به ظهور واگرا سرگرمی و ارتباطات سیستم عامل مانند داده های تلفن همراه و اینترنت است. تغییر به قلمرو جدید تخصیص و تکالیف کانال منجر به نیاز برای ایستگاه های به روز رسانی تغییر یا توزیع تجهیزات انتقال باعث هزینه های قابل توجهی است که FCC است تسکین با تخصیص بازپرداخت وجوه در دسترس برای پخش است که مطابق با FCC را مورد نیاز است. به عنوان بخشی از خدمات خود را ارائه QComm کمک خواهد کرد که مشتری از طریق کل فرایند حصول اطمینان از ملاقات آنها واجد شرایط دستورالعمل برای دریافت بازپرداخت است که می تواند 100 ٪ است.

با توجه به FCC LMS (www.fcc.gov) وجود داشته اند 925 برنامه های کاربردی فرستاده شده توسط LPTV ایستگاه برای بازپرداخت از 17 فوریه که 782 واجد شرایط هستند, 100 نیست و 43 در نظر گرفته “مشخص نیست”.

“143 LPTV ایستگاه و یا در حدود 15 درصد را هم دریافت نکرده نهایی برای تعیین واجد شرایط بودن و در عین حال یا ابتدا رد” اضافه شده zumMallen. “اگر چه پنجره ممکن است بسته به زودی برای آن 15% ما آنها را می خواهید به می دانم که هنوز هم ممکن است زمان و یک راه برای کمک به آنها را تبدیل شدن به واجد شرایط. این بدان معناست که REPACK بودجه پس از آن در دسترس خواهد بود و با محاسبات من خیلی بیشتر از آنها را درک کنند.”

در مورد QCommunications

در سال 2006 تاسیس QComm فراهم می کند, مذاکره, مهندسی مدیریت پروژه و خدمات نصب و راه اندازی به ایستگاه های تلویزیونی با تاکید ویژه بر REPACK پروژه. این شرکت repacked بیش از 78 فرستنده و کمک به 95 درصد از مشتریان خود را واجد شرایط برای بازپرداخت از FCC.

برای کسب اطلاعات بیشتر: www.REPACK.tv

شرکت تماس بگیرید:

تونی zumMallen

tony@qcomm.tv / QComm REPACK تدریس خصوصی در خانه: 816-882-5600

مطبوعات تماس با ما:

هریت Diener / Desert Moon ارتباطات

harriet@desertmoon.tv / 845-512-8283

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im