کوانتومی نام کانال جدید رئیس


جیمز Mundle به ارمغان می آورد تخصص عمیق در کانال استراتژی گسترش جهانی و منطقه ای اعدام

سن خوزه کالیفرنیا. — کوانتومی Corp. (NASDAQ: QMCO) امروز اعلام کرد که جیمز Mundle اتحاد پیوست و این شرکت به عنوان جهانی کانال ارشد. در این مهم نقش Mundle مسئول خواهد بود کوانتومی جهانی شریک استراتژی برنامه ها و اعدام می شود و این شرکت اجرایی حمایت کوانتومی کانال همکاران در سراسر جهان. او می پیوندد کوانتومی به عنوان شرکت گسترش رهبری آن در ذخیره سازی ویدئو و بدون ساختار داده ها از طریق اخیر خریداری از ActiveScale™ شی سازی نرم افزار از وسترن دیجیتال و کد منبع از ذخیره سازی داده ها نرم افزار start-up Atavium – در حالی که ساختمان در آن نقاط قوت در بایگانی و حفاظت از داده ها.

Mundle به ارمغان می آورد به کوانتوم بیش از 35 سال تجربه پیشرو در کانال استراتژی و برنامه های در ذخیره سازی و راه حل های ابر شرکت ها و اخیرا به عنوان معاون رئیس جمهور در سراسر جهان برنامه های کانال با VEEAM. قبل از VEEAM او معاون رئیس جمهور در سراسر جهان از کانال فروش برای Seagate ابر سیستم ها و راه حل های کسب و کار; قبلا Mundle صرف 10 سال در هیولت پاکارد شرکت به طور فزاینده ای در ارشد, نقش پیشرو خود سازی و استاندارد صنعت خدمات کسب و کار در آمریکا است.

اضافه کردن Mundle را تجربه صنعت برای کمک به رشد کوانتومی درآمد و رسیدن به جهانی از طریق شرکای گام دیگری در این شرکت تحول و بیشتر خواهد شد سرعت بخشیدن کوانتومی را به پیشرفت نرم افزار های جدید-تعریف ترکیبی و چند ابر معماری و همچنین به عنوان اشتراک در محدوده زمانی معین و به عنوان یک سرویس مدل های کسب و کار.

به روز رسانی کانال
کوانتومی را نگه دارید خود را در اروپا بالا بردن اجرایی کانال شریک رویداد مارس 15-16 که انجام خواهد شد در فرمت های تصویری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آمریکای شمالی بالا بردن رویداد را دنبال خواهد کرد یک مدل مشابه به عنوان شرکت تصویب بیشتر درگیر تصویری ابزار یادگیری در پاسخ به جهانی همه گیر. کوانتومی داد برنامه کوانتومی برنده جایزه برنامه کانال به تازگی راه اندازی دوباره طراحی شده و به خوبی دریافت مقابله ثبت نام برنامه برای کاهش زمان که شرکای کانال نیاز به درخواست کوانتومی مقابله ثبت نام.

5-Star Channel Partner
در مارس کوانتومی اهدا شد یک امتیاز 5 ستاره از CRN® یک نام تجاری از کانال شرکت در آن سال 2020 شریک راهنمای برنامه. کوانتومی شده است چندساله با حضور در راهنمای سالانه ارائه می دهد که یک لیست قطعی از پرارزش ترین برنامه های شریک از شرکت های فن آوری است که ارائه محصولات و خدمات از طریق آن کانال. کانال شرکت تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل هر یک فروشنده شریک برنامه برای تعیین 2020 5-ستاره رتبه بندی. هر یک به ثمر رسانده بود بر اساس عواملی از جمله سرمایه گذاری در برنامه ارائه شده, شریک, سود شریک, آموزش و پرورش, آموزش و پشتیبانی برنامه های بازاریابی و منابع پشتیبانی فروش و ارتباطات است.

حمایت نقل قول

الیزابت پادشاهارشد درآمد افسر کوانتومی: “ما شرکای کلیدی برای کمک به مشتریان ما درک ارزش کوانتومی راه حل را برای حل مبرم ترین نیاز دارد. جیمز به ارمغان می آورد ثروت از تجربه کوانتومی از جمله موفقیت در حال توسعه منحصر به فرد راه حل های نرم افزاری برای همکاران پیشرفته شریک جبران مدل شریک سهم تجزیه و تحلیل و روش های نوآورانه برای برنامه های کانال است که تا به حال یک تاثیر واقعی در بازار است. او با بازی در یک نقش محوری را به عنوان ما همچنان به بهبود کوانتومی داد برنامه و گسترش رهبری ما ارائه قانع کننده و راه حل های نوآورانه است که پرداختن به چالش های انفجاری تصویری و بدون ساختار داده ها رشد.”

جیمز Mundle جهانی کانال رئیس کوانتومی: “کوانتومی بسیار channel-محور شرکت با قوی کانال اکوسیستم و همکاران ما از ما انتظار قابل پیش بینی و شفاف و جذاب است. سرمایه گذاری بیشتر در همکاران که متعهد هستند و می خواهند به رشد با کوانتومی خواهد بود یکی از اولویت های. من عمیقا پرشور در مورد کانال و هیجان زده هستم به رهبری برای حمایت از ما کانال همکاران در این تازه ایجاد نقش در کوانتوم.”

لیز Davis, معاون رئیس جمهور گردش کار رسانه های گروهی متنوع: “ما بستگی فروشندگان که می تواند کمک به ما کارآمد دیدار با نیازهای مشتریان ما در سراسر جهان. کوانتومی نشان داده است تعهد به نوآوری و درک اهمیت ایجاد یک کانال برنامه است که آسان برای کار با است.”

منابع اضافی

برای اطلاعات بیشتر در مورد کوانتومی داد برنامه: https://alliance.quantum.com/English/ ·

کوانتومی را در سال 2020 مثال در CRN 5 ستاره شریک راهنمای برنامه: https://www.crn.com/partner-program-guide/ppg2020-details.htm?c=167

در مورد کوانتوم

کوانتومی تکنولوژی و خدمات مشتریان کمک گرفتن ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای دیجیتالی – و حفظ و محافظت از آن را برای چند دهه. با راه حل های ساخته شده برای هر مرحله از داده های چرخه عمر کوانتومی سیستم عامل ارائه سریع ترین عملکرد را برای ویدئو با وضوح بالا تصاویر و صنعتی IoT. به همین دلیل پیشرو در جهان شرکت های سرگرمی, ورزش, فرانچایز, محققان, سازمان های دولتی و شرکت و ارائه دهندگان ابر در حال ساخت جهان شادتر و امن تر و دقیق بر کوانتومی. ببینید که چگونه در www.quantum.com.

###

کوانتومی کوانتومی آرم و ActiveScale هستند یا ثبت علائم تجاری و یا علائم تجاری کوانتومی شرکت و شرکت های وابسته به آن در ایالات متحده و/یا کشورهای دیگر است. همه علائم تجاری دیگر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

“بندر امن” گفته: این آزادی مطبوعات شامل “رو به جلو” اظهارات. تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی این اظهارات که می تواند تلقی اظهارات به جلو نگاه. به طور خاص اما بدون محدودیت, اظهارات با توجه به گسترش و توسعه این شرکت رهبری در تصویری و بدون ساختار داده ها از طریق خرید نرم افزار رشد درآمد و رسیدن به جهانی این شرکت از طریق شرکای آن شرکت پیشرفت به یک نرم افزار تعریف شده ترکیبی و چند ابر معماری و اشتراک در محدوده زمانی معین و “به عنوان یک سرویس” مدل این شرکت ادامه داد: تقویت اتحاد خود را برنامه و سرمایه گذاری در آن شرکای کانال و رهبری آن در ارائه راه حل برای حل چالش ها در رشد و تصویری بدون ساختار داده ها اظهارات به جلو نگاه در معنای لنگرگاه امن.

همه اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات در دسترس کوانتومی در تاریخ در این خصوص. این اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و ابهامات از جمله مداوم تاثیر COVID-19 همه گیر در اقتصاد است که در خارج از کوانتومی کنترل که آیا این شرکت می تواند تحقق بخشیدن به مزایای نرم افزار آن را به دست آورد این شرکت توانایی رشد درآمد و گسترش جهانی آن رسیدن از طریق شرکای آن و در ادامه این شرکت تحول توانایی خود را با موفقیت به انتقال به یک اشتراک در محدوده زمانی معین و “به عنوان یک سرویس” مدل و حفظ, مدل توانایی این شرکت در توسعه و ارائه راه حل های مورد نیاز برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای مدیریت تصویری و بدون ساختار داده و عوامل دیگری که ممکن است باعث کوانتومی را با نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. اطلاعات بیشتر در مورد این عوامل خطر مندرج در کوانتوم را دوره براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار, از جمله, اما نه محدود به آن دسته از خطرات و ابهامات ذکر شده در این بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در کوانتوم گزارش سالانه در فرم 10-K زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 6 اوت 2019. کوانتومی صراحتا هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تغییر آن به دنبال اظهارات, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>