کوانتومی برای برجسته کردن راه حل برای کنترل از راه دور آنلاین ویرایش هیبرید-ابر گردش و رسانه های بایگانی در VirtualQ | ناب رویداد


سن خوزه کالیفرنیا. 4 مه سال 2020 — کوانتومی Corp. (NASDAQ: QMCO) امروز اعلام کرد که میزبان VirtualQ | ناب مجازی تصویری رویداد های زنده keynotes, جلسات آموزشی, تکنولوژی تظاهرات میزگرد و بیشتر از 12-14, 2020. در طی سه روز کوانتومی را به پرده آخرین نوآوری محصول و همچنین به عنوان میزبان مجازی جلسات شامل رسانه ها و سرگرمی کارشناسان موضوع و کوانتوم تکنولوژی همکاران از جمله Adobe Dalet, IPV و Teradici. این رویداد را در خدمت به برجسته علاوه بر این از تکنولوژی مورد استفاده در کوانتوم را ActiveScale™ شی سیستم ذخیره سازی و به محصول این شرکت نمونه کارها و معرفی پیشرفت های جدید به آن StorNext نرم افزار طراحی شده برای ابر محتوای بیشتر در دسترس با بهبود سرعت بازیابی.

VirtualQ | NAB شرکت کنندگان خواهد در مورد یادگیری:

  • راه حل برای کنترل از راه دور ویرایش آنلاین از جمله ترکیبی و چند ابر فن آوری.
  • آخرین تحولات در کوانتوم را StorNext® فایل سیستم برای بهبود مطالب ابر دسترسی و سرعت بخشیدن به سرعت بازیابی.
  • چگونه NVMe کارایی بالا راه حل های ذخیره سازی برای پس از تولید می تواند با سرعت چند گره رندر بار توسط سفارشات از قدر و کاهش هزینه های زیرساخت و پیچیدگی است.
  • مزایای شی برای ذخیره سازی طولانی مدت مدیریت محتوا و چگونه کوانتومی را ActiveScale شی فروشگاه سیستم است که مشتریان را قادر به ایجاد آنلاین بسیار با دوام بایگانی برای نمایه سازی محتوا و کسب درآمد.

شرکت کنندگان می توانند ثبت نام برای ملاقات با کارشناسان کوانتومی از جمله مدیران و مهندسین و محصول رهبری تیم تقریبا.

“ما از تصمیم دشوار برای انجام NAB از راه دور در این سال به عنوان NAB اکسپرس, اگر چه من از دست یکی در یک زمان ما صرف با ما در دراز مدت دوستان بسیاری از آنها در حال مشتریان و همکاران صنعت” گفت: Ed Fiore, معاون رئیس جمهور و مدیر کل اولیه ذخیره سازی کوانتومی. “VirtualQ من ناب است که ما فرصت برای ارتباط و همکاری از راه دور با مشتریان و همکاران در راه معنی دار و برجسته ما آخرین نوآوری ها. ما نگاه رو به جلو به زمانی که همه ما می توانید با خیال راحت به جمع آوری دوباره در فرد است.”

کامل VirtualQ | ناب دستور کار و ثبت نام در دسترس هستند در: https://www.quantum.com/en/resources/events/virtualqnab/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>