Quarantunes: 6 آلبوم جدید به شما از طریق قرنطینه

با زندگی به عنوان ما آن را می دانم که عملا طرح میتوانست توسط COVID-19 و اجباری ماندن در خانه سفارش بودن صادر شده برای شهرستان هریس (و اکثر شهرستانهای اطراف) آن را ایمن می گویند که ما همچنان نیاز به چیزهایی که به تصویب زمان با طول نامشخص این دوره قرنطینه.

این که آیا شما در نهایت گرفتن در اطراف به binging کل فیلم شناسی که هیپ مدیر دوستان خود را نمی خواهد خفه شو در مورد و یا در نهایت نشستن با پشته یک کتاب که ستون بندی شده اند تا خود را در میز کنار تخت این بار حداقل به ما پیشنهاد کرده است یک فرصت مناسب به گرفتار در لیست طولانی از رسانه و هنر است که به طور طبیعی گسترش می یابد در امروز غیرمنتظره جهان از محتوا است.

برای طرفداران موسیقی شده است وجود دارد هیچ زمانی بهتر به گرفتار در نسخه های جدید. اما با پیروان توییتر و موسیقی انتشارات فریاد شما در مورد بی پایان جریان موسیقی شما باید گوش دادن به آن می تواند دشوار دانستن آن توصیه ها را جدی بگیرد. دانستن این احساس خوبی هدف از این لیست این است که به سادگی به خوانندگان کوتاه اما دور گرفته تا صف انتشار هستند که کاملا مناسب برای این جدا نیوز—آیا در توانایی خود را برای حمل و نقل شنونده و یا توانایی خود را برای درمان احساس اضطراب در هوا. یک دسته از هنرمندان را شامل نمی در بیلبورد هات 100 آنها همچنین باید با ارائه یک حس کشف.

بنابراین پلاگین کسانی که هدفون در برداشتن برخی از زمان به دور از خود را از راه دور میز (اگر شما یکی از آنهایی که خوش شانس) و مشغول گوش دادن.

Four Tet: شانزده اقیانوس
منتشر شده 13 مارس سال 2020 (متن سوابق)

برای نزدیک به دو دهه در حال حاضر الکترونیکی پیشگام کیه Hebden منتشر کرده است خود نام تجاری منحصر به فرد از محیط خانه موسیقی تحت moniker Four Tet. در حالی که خود را زودتر خروجی در برگیرنده التقاطی/باس-آهنگ های سنگین ساخته شده برای باشگاه های اخیر در مواد (مانند 2017 را انرژی جدید) پیدا کرده است او را کاهش چیزهایی و با تکیه بیشتر بر محیط را تحت تاثیر قرار.

با شانزده اقیانوس Hebden در ادامه این اجرا توسط هدیه ما یک ساعت ارزش ترین محیط و فکری کار به تاریخ کامل با arpeggiated synths و برای تلفن های موبایل از طبیعت (نگاه کنید به ظریف “مادر می آموزد زبان سانسکریت”) و در عین حال هنوز هم مقدار زیادی از بدبینی به نگه داشتن هر گونه منفعل و شنونده درگیر (نگاه کنید به Ellie Goulding-ویژه “کودک”). در این آلبوم متناسب با این زمان از انزوا کاملا آن را به عنوان به عمد طراحی شده برای القاء خواب دولت و به طور کلی احساس آرامش. به عنوان Hebden اظهار داشت خودش را در Instagram “این یک کمک به من که منتشر شد یک آلبوم در این زمان است که من ساخته شده به یک صلح آمیز خلق و خوی است.”

برای طرفداران تخته کانادا, کوه Kimbie, Flume

کوین Krauter: دست
منتشر شده 28 فوریه سال 2020 (سرنیزه سوابق)

کمی رویایی-پاپ کمی heartland, rock, Kevin Krauter دوم کامل-طول کامل دستبه سادگی باعث می شود شنوندگان آن احساس خوب است. در طول این آلبوم را هتک و بی Krauter نشان می دهد استعداد خود را برای نوشتن فوق العاده جذاب آهنگ که پایین رفتن آسان—چیزی مقدار زیادی در حال حاضر در نیاز.

این است که می گویند که این آلبوم ابتدایی است و در هر راه را به جلو فکر کردن تولید و چشمگیر صفحه کلید کار انجام وظیفه ای دشوار از ساختمان Krauter را مجزا-دلپذیر جهان است. مانند بسیاری در این فهرست کامل دست یک آلبوم که تنها با گذشت زمان بهتر به عنوان هر یک ملودی ها را خود در خانه در سر خود را.

برای طرفداران ویتنی تنیس, ناشناخته, ارکستر فانی

پادشاه Krule: انسان زنده!
منتشر شده فوریه 21, 2020 (XL سوابق)

با توجه به سطح اساطیر و تحسین منتقدان است که احاطه شده Archy مارشال حرفه ای در طول دهه گذشته (از آنجا که او برای اولین بار شروع به انتشار موسیقی تحت نام باغ وحش بچه در سال 2010), آن را سخت به این باور است که لندن-تربیت خواننده/ترانه سرا است که فقط 25 سال ، با انسان زنده!, مارشال جمع خود را تحسین با ارائه برخی از ترین باطنی کار تا به امروز—یک آلبوم ساخته شده که از دو طرف کاملا متفاوت از مارشال.

مثلا نیمه اول این آلبوم می آید سریع و سنگین با تکیه بر تحریف گیتار و مارشال را امضا فریاد زدن که همه ثبت شد در طول یک از جدی مشروب زده فاز مارشال زندگی است. در مقابل نیمه دوم—ثبت شده در حومه انگلیسی در مدت کوتاهی پس از یادگیری است که او به زودی برای تبدیل شدن به یک پدر—شامل هشت آهنگ است که ورق را رو کردن با هم به شکل به مراتب حساس ترین و صادقانه موسیقی حرفه ای خود را. از غم و اندوه به خوش بینی مجموع انسان زنده! بررسی شرایط انسانی در راه است که به ندرت دیده می شود در موسیقی امروز به ویژه از کسی که در چنین سن جوانی. به نوبه خود آن را تا کنون یکی از جذاب ترین گوش این به همان اندازه جذاب سال است.

برای طرفداران پرتقال خون را Connan Mockasin شنی (Alex G)

Jay Electronica: نوشته شده شهادت
منتشر شده 13 مارس سال 2020 (Roc Nation سوابق)

بازگشت در سال 2010 وجود دارد ممکن است بیشتر به کرات از هنرمند هیپ هاپ از Jay Electronica. او سپس خاموش تازه انتشار خود را دستیابی به موفقیت تک “نمایشگاه C” تا به حال ساخته شده سرفصل های ملی خود را برای escapades با کیت روچیلد (وارث روچیلد بانکی امپراتوری) و تا به حال فقط امضا به Jay Z Roc Nation برچسب به عنوان یک شایعه آلبوم به زودی به رها کردن. اما هیچ آلبوم تا کنون آمد.

به جای Jay Electronica همه از بین رفته از دنیای موسیقی دهه آینده (گذشته از چند مهمان آیات در اینجا و وجود دارد) گزارش هزینه های خود را در زمان تراورس جهان در جستجوی مختلف مذهبی سفر و اشکال دیگر از اسطوره سازی. زیر را در خط با کلی رمز و راز از Jay Electronica, آن را تنها حس می کند که این اولین بازی در نهایت به نظر می رسد در میان یکی از عجیبترین بار در تاریخ مدرن است. ثبت بیش از 40 روز و 40 شب نوشته شده و شهادت است که در اصل یک تقسیم قطعه کار با Jay Z به عنوان آنها تجارت آیات در طول این آلبوم است. هر چند هر دو همکاران که تقریبا دو برابر سن امروز نمودار-شکوه هنرمندان هیپ هاپ تمامیت آلبوم می آید به عنوان مربوطه و طراوت به عنوان هر چیزی که منتشر شده در این ژانر را در چند سال گذشته—به خصوص برای طرفداران کلاسیک اواسط-90s تولید و مکالمه جریان است. وجود دارد به سادگی هیچ زمانی بهتر به سنگ تیز کردن در در دو هیپ هاپ بزرگترین انجام آنچه انجام می دهند بهترین.

برای طرفداران Jay-Z و Nas Kendrick Lamar

کربو: ناگهان
منتشر شده 28 فوریه سال 2020 (ادغام سوابق)

مانند Four Tet دن Snaith (با نام مستعار کربو) صرف اکثریت از تحسین حرفه ای پیدا کردن وسط زمین بین باشگاه و یک ارکستر ، با ناگهانگوزن را پنجم کامل (و برای اولین بار در پنج سال) رویکرد خود را متفاوت است. در حالی که این آلبوم دارای مقدار زیادی از تجربی عجایب و نمونه های که در ترکیب و از هر یک از آهنگ های این Snaith ثابت استفاده از پاپ قلاب است که این آهنگ ها بسیار قانع کننده (نگاه کنید به “من و تو” و یا “هرگز”).

اما قابل توجه ترین با ناگهان خود را قابل ملاحظه ای-بکر تولید. هر صدا در هر مسیر است تا کاملا قرار داده شده است که هر یک از گوش دادن احساس می کند شبیه به تماشای یک استاد در محل کار در زمان واقعی است. این افزایش سطح تولید است که باعث می شود به طور ناگهانی بسیار لذت بخش در انزوا به عنوان کربو را از حقه باعث می شود موسیقی خود را تقریبا تجربه های تعاملی.

برای طرفداران حیوانات جمعی Bibio, خرس خاکستری

Mapache: از آزادی خیابان
منتشر شد مارس 20, 2020 (بله Roc سوابق)

در این زمان آشکار اضطراب و اطلاعات بیش از حد هیچ چیز کاملا احساس می کند به عنوان خوب به عنوان به سادگی از 1970s موسیقی آمریکا زمانی که گیتار آکوستیک و آواز هارمونی عالی حاکم بود. با از آزادی خیابان, Mapache می کند که فقط. در اینجا لا مبتنی بر اواز یا موسیقی دو نفری (که هر دو در محبوب مرده سپاسگزار پوشش band ممنون تکه تکه), دور خود جم احساسات برای سازهای کوبه ای-جهانی عاری از هماهنگی خیس عامیانه آهنگ پر از پدال فولاد سازدهنی و مقدار زیادی از گیتار و انفعال.

یادآور کلاسیک خون هماهنگی اعمال مانند Louvin برادران صدای این دو زمان دوستان با هم مخلوط در چنین راهی است که شما را به سرعت در مایل برای یکی دیگر از 14 آهنگ ها (به خصوص با زبان اسپانیایی اعداد مانند “Me Voy, Pa المللی پوبلو”).

برای طرفداران CSNY مایکل Nau, Everly Brothers

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>