Quibi برنامه می افتد به 82 بر روی آی فون دانلود نمودار


پس از tallying 1.7 میلیون دریافت برنامه هفته اول خود را و آن اعلام بهتر از حد انتظار نتیجه جدید همراه اول خدمات جریان Quibi به نظر می رسد به از دست دادن حرکت.

با توجه به کسب و کار تلفن همراه ردیابی برنامه شرکت آنی که Quibi نرم افزار برای آیفون کاهش یافته است به محل 82 در میان رتبه بندی از محبوب ترین برنامه ها در فروشگاه app اپل دنباله Netflix, Hulu, دیزنی Plus آمازون نخست تصویری و تقریبا هر دیگر در حال حاضر تاسیس جریان خدمات.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

تصویر کاملا کمی بهتر در گوگل فروشگاه بازی که در آن Quibi برنامه اندروید در رتبه 15 و بالا رتبه بندی جریان های خدمات نرم افزار. (زوم کنفرانس برنامه نه چندان جای تعجب No. 1 در سراسر اندروید و iOS.)

آن را دشوار است به درک چرا Quibi انجام شده است به طور قابل توجهی بهتر در آندروید. به گزارش کام اسکور اندروید, کنترل حدود 54 درصد از بازار تلفن همراه ایالات متحده در مقابل 45 درصد برای iOS.

همچنین بخوانید: Quibi را ویتمن: 1.7 M اولین هفته محبوبیت ‘بیش از انتظارات ما’

دانلود معیارهای معنی دار هستند که در آنها ارائه یک حس که چگونه بسیاری از افراد در حال استفاده از این سرویس در فاز اولیه از انتشار آن که در ابتدا رخ داده است دوشنبه, آوریل 6.

با حمایت $1.75 میلیارد دلار خصوصی در بودجه Quibi یک جریان ساخته شده است به طور انحصاری در اطراف محیط های تلفن همراه ارائه تا gobs از, اصلی, به تازگی مارک محتوا از تاسیس تولید برش به قسمت 10 دقیقه یا کمتر.

این یک نام تجاری جدید در تلاش برای ایجاد یک beachhead با 175 اصلی جدید نشان می دهد که هیچ کس تا به حال شنیده ام از قبل با استفاده از یک فرمت است که به ظاهر منفی نهفته شده است توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: Katzenberg در Quibi: “اگر شما آن را و آن را خوب آنها خواهد آمد’

داوران که توسط-در-بزرگ خیلی خشن بر روی پلت فرم تا کنون به نظر می رسد ارزیابی Quibi مطالب در اتاق نشیمن زمینه Netflix بکشد و یا دیزنی به علاوه به جای تفسیر از طریق لنز یک بیننده از دیدن این نشان می دهد که در زیستگاه طبیعی خود—رفتن در مترو و یا دفتر ،

با اینحال Quibi تقلا به مهندس یک راه حل برای انتقال محتوای آن را بر روی تلویزیون.

“ما همیشه برنامه ریزی شده قادر به بازیگران به تلویزیون خود را, بنابراین ما در حال رفتن به دیدن اگر ما می تواند سرعت بخشیدن به آن در مهندسی راه” Quibi مگ ویتمن مدیر عامل شرکت گفت: در CNBC. “ما در نهایت وجود دارد, اما آن را هرگز بخشی از راه اندازی. اگر ما تا به حال شناخته شده در مورد COVID شاید آن شده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>