Quibi کنایه تسریع به عنوان ثبت اختراع اختلاف می شود شتاب شنوایی تاریخ


یک قاضی فدرال در لس آنجلس تحت فشار قرار دادند تا این تاریخ برای خود دادگاه به شنیدن یک حرکت توسط نیویورک-بر اساس تکنولوژی شرکت Eko به دنبال یک دستور اساسی در استفاده از فن آوری های جدید همراه اول خدمات جریان Quibi.

با توجه به این هفته حکم دادگاه به دست آمده با مهلت و بر اساس یک بررسی از شاکیان ex parte نرم افزار برای شتاب شنوایی تاریخ وجود دارد “کافی خوب علت” به شنیدن این حرکت برای دستور مقدماتی در مارس 4 به جای آن از اصل برنامه ریزی شده در تاریخ ژوئن 29.

دادگاه در مرکز شهر لس آنجلس در حال حاضر تعطیل در میان COVID-19 بحران است. اما نمره این را به عنوان یک پیروزی حقوقی فقط همین برای Eko که می رود به نام “JBF-Interlude 2009-اسرائیل” در مقالات حقوقی.

همچنین بخوانید: Quibi ‘Turnstyle’ ویژگی Flips یک ثبت اختراع دادخواهی

نیویورک-بر اساس Eko یک شرکت است که باعث ایجاد تعاملی ویدئوها برای سرگرمی و تبلیغات برنامه های کاربردی ادعا می کند آن را توسعه داده و اختراع تلفن-کوه در می رم از ویژگی های است که Quibi تماس “Turnstyle.”

در ماه مارس Quibi پیشگیرانه در زمینه کت و شلوار برای اولین بار این ادعا به یک دادگاه فدرال کالیفرنیا است که “پس از دیدن Quibi این سخنرانی در CES Eko سوار بر یک کمپین از تهدید و آزار و اذیت به اجبار پول و یا صدور مجوز معامله از Quibi.”

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

Quibi بنیانگذار Jeffrey Katzenberg اذعان گرفتن یک جلسه با مدیر عامل شرکت Eko یونی بلاخ در سال 2017, قبل از ایجاد Quibi. اما او می گوید که او نمی به یاد داشته باشید که بسیار در مورد آن نشست و او نیست نوع مهندسی فن که ممکن است به یاد داشته باشید اطلاعات فنی, به هر حال.

در یک بیانیه Quibi گفت: “ما Turnstyle تکنولوژی توسعه یافته داخلی در Quibi ما با استعداد مهندسان و ما در واقع با دریافت حق ثبت اختراع برای آن است. این ادعا به هیچ وجه شایستگی و ما به شدت در حال دفاع از خودمان در برابر آنها در دادگاه.”

در خود بیانیه Eko پاسخ داد: “بیش از 10 سال Eko کمک کرده است بسیاری از اختراع ثبت شده به تعاملی تصویری فضا. به نظر می رسد که دیگران دریافته اند مقدار قابل توجهی در ترکیب فن آوری ما به تلاش های خود را بدون اجازه ما. ما امیدواریم برای یک راه حل دوستانه که به حق به رسمیت می شناسد و کار ما است.”

همچنین بخوانید: سخت اولین روز ؟ Quibi تولید تنها 300K دانلود برنامه, می شود ضرب و شتم توسط منتقدان

Quibi راه اندازی شد در این هفته در میان مختل بازار با داوران تا حد زیادی به ارزیابی خدمات فرم کوتاه محتوا در نظر گرفته شده برای مشاهده در طول روز مشغول و در مورد—در حالی که در خانه گیر کرده در میان اجتماعی فاصله.

در ضمن Quibi برنامه دانلود شد 300000 بار در روز اول خود را در بازار ایالات متحده با توجه به سنسور برج. که احتمالا اول خوب-عملکرد روز ترین اقدامات است. اما آن را به نحوی—و شاید ناعادلانه—رو نسبت به boffo اندازی دیزنی به علاوه که تا به حال 4,000 ایالات متحده دریافت برنامه در روز اول خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>