Quibi بالا, بازاریابی, Exec, Imbres برگ شرکت


سابق Netflix اجرایی خروج می آید در میان شروع کند برای همراه اول خدمات جریان

مگان Imbres سر از نام تجاری و بازاریابی برای Quibi ترک این شرکت است.

“در حال حاضر که ما در طرف دیگر, راه اندازی, من ساخته شده بسیار سخت است تصمیم به ترک Quibi,” Imbres اظهار داشت: در یک شرکت memo ره با انواع. “آن احساس می کند مانند یک زمان مناسب انتقال که در آن من می تواند برخی از زمان برای شناسایی چالش بعدی من. … من احساس می کنم ممتاز شده اند در خط مقدم نوآوری از سرگرمی است.”

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در بیانیه ای در مورد Imbres’ خروج یک Quibi سخنگوی گفت: “مگان مهمی ایفا نقش رهبری در توسعه Quibi منحصر به فرد با نام تجاری. او کمک کرد تا ساخت all-star محتوا و بازاریابی نام تجاری تیم است که مجهز به انتقال Quibi از قبل از راه اندازی برای راه اندازی. ما آرزو همه بهترین ها را در آینده تلاش است.”

همچنین بخوانید: Quibi برنامه می افتد به 82 بر روی آی فون دانلود نمودار

با بسیاری از حساب Quibi تا به حال یک راه اندازی. جریان راه اندازی نشده منتشر ثبت نام داده و پس از آن در مارس 6, راه اندازی, اما آخرین نرم افزار چهره دانلود از نرم افزار تلفن همراه کسب و کار پیگیری برنامه شرکت آنی رتبه Quibi برنامه 97 میان iOS محبوبیت.

وضعیت کمی بهتر برای Quibi در فروشگاه Google Play در اندروید, که در آن برنامه در رتبه 35. اما آن را هنوز هم مسیرهای پیاده روی Netflix دیزنی پلاس و دیگر برنامه های در جریان است که تا به حال زمان بسیار بیشتری به اشباع خود را به بازار است.

قابل توجه Quibi ارائه آن $4.99 پایه خدمات به صورت رایگان به مدت 90 روز. و T-موبایل به تلفن همراه برای اولین بار جریان پلت فرم به اطلاعات نامحدود کاربران به صورت رایگان برای یک سال.

با توجه به Imbres’ مشخصات لینک خود او به عنوان رئیس محصول خلاق برای Netflix بکشد از ژوئن 2017 – مارس 2019. او شده است می خواهم با Quibi برای حدود یک سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>