Quibi را ویتمن: 1.7 اول هفته محبوبیت ‘بیش از برنامه های ما و انتظارات ما’


Quibi مگ ویتمن مدیر عامل شرکت گفت: Quibi برنامه dowloaded 1.7 میلیون بار در هفته اول خود را به نمایندگی از “یکی از موفق ترین راه کاملا جدید با نام تجاری و به طور کامل برنامه های جدید.”

اعلام Quibi شمارش در ظاهر در CNBC کردن در خیابان صبح روز دوشنبه ویتمن تعداد قابل توجهی بزرگتر از one نیز منتشر شد صبح امروز با پیگیری شرکت Apptopia که شمارش 1.15 میلیون Quibi دانلود برنامه.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

“معلوم می شود مردم در میان لحظه ها در صفحه اصلی-بین زوم تماس در بین کشمکش بچه ها در بین مراقبت از خانه و چیزهایی مانند آن. ما در واقع نمی کنم [گیر] ما صدمه دیده است. ما خوشحال هستیم که با راه اندازی” ویتمن گفت.

ویتمن اذعان کرد که زمانی که COVID-19 آمار این شرکت تا به حال به “یک میزبان کامل از تغییرات” برای راه اندازی آن استراتژی است. در میان قابل توجه ترین, او گفت: ایجاد شد 90 روز دوره آزمایشی رایگان. پس از 90 روز به کاربران شارژ خواهد شد $4.99 برای نسخه با تبلیغات و $7.99-یک ماه برای یک نسخه رایگان آگهی.

“وجود دارد قطعا در کمربند سفت. آن را غیر ممکن است برای پیش بینی. اما من فکر می کنم این واقعیت است که این تلفن همراه تنها بسیار شخصی و نسبتا ارزان من فکر می کنم موضع ما در جا خوب” ویتمن اشاره کرد.

او همچنین اشاره کرد که Quibi است که تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به زمان تاثیر به تبلیغ بازار داده است که آن را فروخته آن سال اول موجودی. “ما در حال تنظیم تا آوریل سال آینده” ویتمن گفت.

در CES ویتمن با ارزش است که سال اول مسافت در $153 میلیون. Quibi مطرح شده $1.75 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی.

او افزود که در ميانه Quibi کاربر است که خود را در اواسط سی سالگی است و 80% از کاربران که آغاز یک 10 دقیقه یا کمتر Quibi سری قسمت پایان قسط.

ــ بیانیه عمومی را احتمالا نمی تواند به زودی به اندازه کافی توجه به این که روایت در Quibi این هفته راه اندازی شده است تا حد زیادی چرخید شاید ناعادلانه منفی.

به عنوان آستانه اشاره کرد تحلیلگران به حال شده است در انتظار اولین هفته محبوبیت در محدوده 1 میلیون تا 1.5 میلیون.

همچنین بخوانید: سخت اولین روز ؟ Quibi تولید تنها 300K دانلود برنامه, می شود ضرب و شتم توسط منتقدان

شرکت تحقیقاتی سنسور برج گزارش از 300.000 دریافت برنامه در روز اول برای Quibi, مارس 6, الهام بخش تعدادی از رسانه ها برای مقایسه خدمات در نظر گرفته شده که فقط برای استفاده در گوشی های تلفن همراه—به بسیار موفق دیزنی به علاوه آن 4 میلیون اولین روز دریافت برنامه. .

نه تنها دیزنی علاوه ناب-پشت OTT تجربه طراحی برای اتاق نشیمن مصرف آن را ساخته شده بر روی ستون فقرات بسیار تاسیس بسیار محبوب سرگرمی علامت های تجاری مانند جنگ ستارگان و مارول.

در مصاحبه خود با تلویزیون در اوایل ماه مارس Quibi بنیانگذار Jeffrey Katzenberg سابق دیزنی اجرایی در زمان درد به افتراق Quibi از دیزنی به علاوه کرد که در سابق با نام تجاری جدید است هدفمند برای بزرگسالان مصرف کنندگان شامل عمدتا جدید مالکیت فکری.

همچنین بخوانید: Katzenberg در Quibi: “اگر شما آن را و آن را خوب آنها خواهد آمد’

Quibi که ندارد یک OTT برنامه و یا پشتیبانی از پخش و یا از Chromecast, گیر افتاد, فلک از کاربران که می خواستم به پورت Quibi تصویری به زندگی خود را-اتاق تلویزیون.

“ما همیشه برنامه ریزی شده قادر به بازیگران به تلویزیون خود را, بنابراین ما در حال رفتن به دیدن اگر ما می تواند سرعت بخشیدن به آن در مهندسی نقشه راه” ویتمن گفت: در CNBC. “ما در نهایت وجود دارد, اما آن را هرگز بخشی از راه اندازی. اگر ما تا به حال شناخته شده در مورد COVID شاید آن شده اند.”

در همین حال منتقدان سخت در این سرویس به عنوان به خوبی به عنوان آنها بررسی محتوا به معنای برای مشاهده در زمان های کوتاه در مکان های عمومی در قرنطینه بسیار سنتی شرایط.

که چشم انداز می تواند تغییر کند. Quibi—که با راه اندازی 50 اصلی را نشان می دهد و فقط اعلام کرد که اولین هفت جدید نشان می دهد صبح امروز—اتحاد banked بزرگ عرضه محتوای اصلی است که برای نگه داشتن نورد بیش از این دوره از اواخر بهار و تابستان است. شاید وجود یک Mandalorianبه سبک برک آوت آمار در جایی وجود دارد?

“ما احساس بزرگ ما به اندازه کافی محتوا به گذشته ما در حال حاضر از طریق نوامبر و این مهم است زیرا همه برای تلفن های موبایل تعطیل مثل بقیه کشور و خواهیم دید که چگونه کاربران ما مصرف” ویتمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>