رافائل الی, اسپانیایی, بازاریاب, فوتبال, متخصص می میرد COVID-19 پنومونی


رافائل الی شریک و اهسته بازمزمه ادا کردن در نیویورک بر اساس شرام بازاریابی گروه خود را از دست داده و پنج روز نبرد با کروناویروس ذات الریه درگذشت امروز (مارس 16). او قراردادی این ویروس در اواسط ماه مارس گذشته 18 روز بوده و تحت مراقبت اختصاصی تیم پزشکی در بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک است. او 68 سال است.

رافائل الی شناخته شده بود در کسب و کار به عنوان یک متخصص در زمینه اسپانیایی, بازاریابی, حمایت از فروش و ارتقاء بین المللی فوتبال است. Eli کسب و کار شریک و دوست نزدیک 30 سال جو شرام گفت: “رافائل بود افتخار خود نقش فعال در ترویج فروخته فوتبال بین المللی, رویدادهای برجسته جهانی فوتبال تیم ها در سالن های بزرگ مانند غول ورزشگاه MetLife و سیتی زمینه است.”

رافائل الی آشنا به کسانی که در داخل اسپانیایی, تلویزیون, دیجیتال, چاپ و رادیو و جوامع بوده است behind-the-scenes شرکت تولید کننده سالانه اسپانیایی تلویزیون اجلاس برای 18 سال گذشته. این اجلاس ارائه شده است در سال های آینده صنعت تلویزیون و مجلات و رادیو و تلویزیون+کابل و چند خبر. الی اغلب تحت تاثیر انتخاب این اجلاس را دریافت کنندگان جایزه ویژه هیسپانیک تلویزیون استعداد و مشهور با آنها او تا به حال یک رابطه شخصی از جمله نشان می دهد بحث میزبان Cristina Saralegui, گوینده برنامه ورزشی آندرس کانتور, اخبار مجریان خوزه دیاز Balart و خورخه راموس.

ده سال پیش الی اهرمی روابط خود را با اشاره در هوا شخصیت با موفقیت به انجام یک طرفدار بونو اسپانیایی-زبان, رسانه های جمعی, کمپین برای تشویق اهدای عضو از طرف وب سایت Matchingdonors.com. الی بهره مند شخصا از این کمپین که خود او تبدیل شد به دریافت کلیه از یک دهنده زنده.

قبل از تبدیل شدن به یک شریک در شرام رافائل الی بود شاغل در توزیع محتوای فروش به صورت ABC رادیو و قبل از آن در اسپانیایی بازاریابی برای AT&T. او زندگی طولانی دوستان با همکاران و بسیاری از رسانه های اسپانیایی و تبلیغات صنایع. در حالی که at&T, او نقش مهمی در کمک به این شرکت آغاز آن حمایت مالی از تلویزیونی مسابقات قهرمانی بوکس حملات شامل طلا-مدال Oscar De La Hoya و از لیگ برتر فوتبال (MLS). شرام افزود: “رافائل بود به خصوص هیجان زده به نمایندگی از AT&T در لیگ فوتبال را راه اندازی رویداد در شهر نیویورک با ساخت یک سخنرانی در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی. آن را یک فرصت برای او به تاکید است که فوتبال یک ورزش فراگیر از همه آمریکایی ها.”

Eli عضو New York فصل هیئت مدیره کمیته یهودیان آمریکا (AJC) و افتخار از یک رویداد ویژه که او هماهنگ در نیویورک تاریخی جامعه است که همکاری یک نمایشگاه از مکزیک با مکزیک کنسول به نیویورک و به حمایت از AJC.

رافائل الی متولد شد در هاوانا کوبا در 20 فوریه سال 1952. در اوایل دهه 1960 در سن 10 سالگی او مهاجرت با پدر و مادر خود و خواهر به بورلی ماساچوست و سپس بروکلین نیویورک و در نهایت حل و فصل در San Juan, Puerto Rico. در سن 18 سالگی او به نیویورک مترو منطقه برای حضور در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی و بعد از آن به دست آورده MBA از دانشگاه فوردهام.

او باقی مانده وفادار نیویورکر از زمان. او لذت می برد روز تابستان در آتش جزیره; اسکن از طریق کتاب های قدیمی در رشته کتابفروشی; آموزش زبان های خارجی; بررسی سایت های تاریخی; های حقایق در مورد فرهنگ یهودی و داستان از دوران کودکی خود را در هاوانا; حضور در فیلم; داستان نوشتن به زبان اسپانیایی; برادوی; روحانی, سفر, شخصی, توسعه و عکاسی.

شرام گفت: “چه رافائل لذت می برد بیشتر بود که با دیگران است. او در آنجا ماند و در ارتباط با بسیاری از مردم او را ملاقات کسب و کار از طریق فعالیت های داوطلبانه خانواده و یا شخصی خود را به منافع. به عنوان یک نتیجه رافائل الی یک مرد با بسیاری از دوستان است.”

الی برگ, خواهر, Myriam Eli; یک برادر در قانون جو Zeytoonian از مرگت فلوریدا و بسیاری از بستگان خود را در بومی کوبا; فلوریدا; New York, اسرائیل و اسپانیا. رافائل نیز یک “رسمی” عضو شرام ،

در بسته شدن جو شرام گفت: “رافائل وفادار و دوست و محبوب است. او رفتار دیگران با مهربانی انجام کسب و کار با صداقت و راهنمایی کارکنان ما و به اعتقاد او در من است و آنچه که ما می تواند انجام با هم. من تشخیص می دهم که دوستی نزدیک مانند این بسیار نادر در زندگی است.”

دفن خواهد شد در فلوریدا است و محدود به یک جمع کوچک به دلیل محدودیت های اعمال شده از زمان همه گیر. یک مراسم یادبود به جشن زندگی خود را برنامه ریزی شده برای تاریخ آینده در شهر نیویورک است.

تسلیت ممکن است ارسال به خواهر میریام الی در 3210 تعطیلات چشمه بلوار. #307, Margate, FL 33603 یا ایمیل در [email protected] و به جو شرام در خانه اش 222 اقیانوس خیابان نورثپورت نیویورک 11768 و یا از طریق ایمیل به [email protected] مشارکت ممکن است ساخته شده به نام او به Matchingdonors.com در [email protected] یا به New York فصل از کمیته یهودیان آمریکا (AJC) در [email protected] یا 212.891.1443.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>