چهار شنبه, فوریه 10 سال 2020

ارسال شده توسط دانیل هیل در Mon Feb 10, 2020 در 2:33 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید Rage Against the Machine is returning to St. Louis. - VIA THE ARTIST

  • از طریق این هنرمند
  • خشم علیه ماشین در حال بازگشت به سنت لوئیس.


انبوه نفوذ LA rock band Rage Against the Machine اعلام کرد که هفت ماه در سراسر جهان تور این بعد از ظهر و سنت لوئیس یکی از شهرستانها به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک توقف.

گروه انجام خواهد شد در مرکز سازمانی (1401 خیابان کلارک 314-622-5400) در مارس 16. بلیط های در قیمت 122 دلار و فروش در ساعت 11 صبح روز پنج شنبه بهمن 13. بخشی از تور حاصل خواهد شد اهدا به موسسات خیریه و فعال سازمان است.

پیوستن به این گروه در این تور خواهد بود رپ اواز یا موسیقی دو نفری اجرا جواهرات, حمایت از آن آلبوم جدید RTJ4مجموعه به رها کردن این بهار. اجرای جواهرات همکاری با RATM خواننده گروه زاک د لا روچا در گذشته در “چشمان خود را ببندید (و شمارش به” خارج از 2014 را اجرا جواهرات 2.

آن بوده است بیش از بیست سال پس از خشم علیه ماشین آخرین به سنت لوئیس در یک تور با Wu-Tang Clan در سال 1997. گروه منحل شده در سال 2000 و اتحاد پیوست دو بار از آنجا که اخیرا در 2019.

اجرای جواهرات در ضمن یک مورد علاقه در سنت لوئیس و حتی انجام در اینجا در سال 2014 در همان روز اعلام شد که سابق فرگوسن افسر پلیس دارن ویلسون نمی خواهد متهم در تیراندازی مرگ نوجوان مایک براون.


سازمان دیده بان ویدیو برای “چشمان خود را ببندید (و تعداد به)” در زیر:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: Rage Against the Machine, اجرا, جواهرات, تور, St. Louis, تصویر,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de