خشم علیه ماشین به تعویق انداختن سفر به عنوان Coronavirus لغو ادامه

Rage Against the Machine's May 16 stop in St. Louis will not go on as planned. - VIA THE ARTIST

  • از طریق این هنرمند
  • خشم علیه ماشین مارس 16 توقف در سنت لوئیس را نه به عنوان برنامه ریزی شده.

خشم علیه ماشین را بسیار پیش بینی St. Louis stop — گروه اول در بیش از بیست سال — لغو شده است به عنوان مطلق حمام خون است که زنده صنعت موسیقی امروز همچنان به ویران coronavirus نگرانی.

“با توجه به زمان وقوع و ممنوعیت تجمعات عمومی ما در حال به تعویق انداختن اولین بخش از سفر ما (آوریل 26-May 20th) با اجرای جواهرات” این گروه می نویسد: در یک بیانیه است. “ایمنی و سلامت کسانی که به ما نشان می دهد که از بیشترین اهمیت برای ما است. همه قبلا خریداری بلیط مفتخر خواهد بود برای تازه برنامه ریزی شده را نشان می دهد. به عنوان آن می ایستد ژوئیه و اوت تور است. ما در تماس خواهد بود به زودی در مورد موکول خرما.”

نشان می دهد تعویق شرح زیر است دیگر بالا مشخصات لغو به عنوان صنعت قرقره از ممنوعیت اجتماعات بزرگ با توجه به COVID-19. Pearl Jam های Zac Brown Band Arlo اکلاهما, باب ویر و گرگ برادران کهکشانی و آنا برچ تمام اوایل این هفته اعلام شد که نشان می دهد نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

پس از اعلام توسط مقامات شهرستان که گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم ممنوع در خیابان Louis, روباه تئاتر اعلام کرد که همه خود را در ماه مارس نشان می دهد خواهد بود به تعویق افتاد. این Chaifetz عرصه اعلام کرده است آن را درب و میزبان هیچ نشان می دهد از طریق پایان ماه آوریل است.

و هنوز هم امروز, حوادث بیشتر در حال لغو و یا به تعویق افتاد. فرانکو Escamilla مارس 14 نمایش در Stifel تئاتر لغو شده است در حالی که TobyMac مارس 14 کنسرت در سازمانی مرکز به تعویق افتاده است.
سنت لوئیس سمفونی را لغو کرده است این آخر هفته را نشان می دهد. رایان هرد مارس 14 دلمار سالن متوقف شده است به تعویق افتاد اکتبر 17. ناتانیل Rateliff مارس 19 Stifel تئاتر نمایش به تعویق افتاده است به عنوان Billie Eilish مارس 28 توقف در سازمانی مرکز.

زندگی ملت و AEG زندگی می کنند باید هر دو توصیه می شود همه کنسرت در ایالات متحده بود به تعویق افتاد و از طریق پایان ماه مارس تاثیر ده ها تن از تورهای بنابراین بیشتر لغو مطمئن هستید که به صورت رول.

خشم علیه ماشین یکی از قابل توجه است هر چند برای این واقعیت است که آن را گسترش تمام راه را از طریق مه — St. Louis راه اندازی شد به میزبان گروه در مارس 16. آن را نمی کند به خوبی جواب برای این وضعیت را تحت کنترل سرعت.

برای یک لیست به روز شده از تمام این شهر را لغو و تعویق اینجا را کلیک کنید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>