رامون آیالا عناوین رفتن Tejano روز در RodeoHouston

رامون آعئلا
برو Tejano روز
NRG ورزشگاه
8 مارس سال 2020

بسیاری از هنرمندان خود را امضا ابزار: Stevie Wonder می کند سحر و جادو در پیانو/کیبورد, کارلوس سانتانا, ناله با گیتار الکتریک و ویلی نلسون serenades ما با یادداشت های از ماشه.

در همین رابطه داستان عشق و دل شکستگی و شب زنده داری آواز توسط رامون آیالا همراه و تعریف شده توسط خود را قابل اعتماد آکوردئون, کسب درآمد او را که شاهوار نام مستعار “El Rey del آکاردئون” (پادشاه آکاردئون).

آیالا و گروه او لس Bravos Del Norte در مرکز صحنه در شب یکشنبه در سالانه رفتن Tejano روز در RodeoHouston. جمعیت درحال تشویق و قدردانی به عنوان اولین یادداشت از “Tristes Recuerdos” زنگ زد بیرون سیگنالینگ شروع نشان می دهد.

برو Tejano روز به طور سنتی یکی از بالاترین حضور را نشان می دهد در RodeoHouston برگزاری بسیاری از سوابق حضور و غیاب را در تاریخ این رویداد. در این سال پرداخت می شود حضور 74,320… نزدیک به 4000 نفر بیشتر از جمعیت است که تبدیل به دیدن ویلی چهار شب پیش.

در 74 سال جوان رامون صدای و مهارت و چابکی انگشت بودند به عنوان پر جنب و جوش مثل همیشه و هدر رفته هیچ زمان در ارائه خود را محبوب ترین آمار “Tragos Amargos” به خود اختصاص داده fanbase. شنوایی بیش از 70 هزار نفر می خوانم که آهنگ در صدا ساخته شده آیالا لبخند از گوش به گوش به او نگاه کرد تا از مرحله حیرت و شگفتی و در عظمت این ورزشگاه پر از طرفداران خود را.

او گرد اولین عمل خود را تنظیم لیست با “Puño De Tierra,” “Baraja De Oro” و “Finca De Adobe.”

Despite a shortened set list, Ramon Ayala entertained before 74,320 fans at the annual Go Tejano Day.گسترش

با وجود کوتاه مجموعه, لیست رامون آیالا سرگرم قبل از 74,320 طرفداران سالانه رفتن Tejano روز.

عکس مارکو تورس

آیالا خانواده نیز گنجانده شده در این شب سرگرمی به عنوان او را از دعوت خود دو نوه به انجام با او روی صحنه. نوه اش کریستوفر آیالا بازی آکاردئون در کنار پدر بزرگ خود را در “Piquito De Oro” و “ال Corrido د خراردو گونزالس.” بعد نوه اش لیندا آیالا پیوست پدر بزرگ خود را به آواز خواندن یک دختر دوست داشتنی تفسیر کلاسیک عشق تصنیف “Mi Tesoro.”

من شده است با حضور در رفتن Tejano روز با خانواده من تقریبا هر سال از سال 1990s بود و به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن سلنا انجام در Astrodome در طول آن سال ها. پیش از آن در روز او القاء شد به HLSR ستاره دنباله از شهرت. واقع در طبقه دوم از NRG, مرکز این بنای تاریخی ردیف می پردازد ادای احترام به ستاره را ساخته اند که تاثیر بر HLSR و جامعه است. تصویری نکات برجسته این مراسم نشان داده شد قبل از آغاز headliner را تعیین می کنند.

فینال سالانه Mariachi دعوتی ارائه شده توسط Go Tejano کمیته نیز صورت گرفت فقط قبل از رامون عملکرد. در شنبه شب و قبل از آن بعد از ظهر یکشنبه در مجموع پنج mariachi گروههای موسیقی از سراسر ایالت تگزاس وارد رقابت با دو فینالیست دعوت به انجام در مقابل کامل NRG ورزشگاه در روز یکشنبه.

Lead singer of Mariachi Diamante of Rio Grande CIty, Texas jumps for joy as the band is announced as the winner of the annual Mariachi Invitational presented by the Go Tejano Committee at RodeoHouston.گسترش

خواننده ماریاچی Diamante از ریو گراند سیتی تگزاس جهش برای شادی به عنوان گروه اعلام شده است به عنوان برنده سالانه Mariachi دعوتی ارائه شده توسط Go Tejano کمیته در RodeoHouston.

عکس مارکو تورس

برنده گروه بود که نشان داد به Mariachi Acapulco de Rio Grande City, Texas. آنها را باز کرد با صاف “Porque Me Haces Llorar” اواخر ژوئن جبرئیل به پایان رسید و با استعداد با انجام “لا Chona” توسط لس Tucanes de Tijuana. آن بود که آخرین آهنگی که برنده بیش از جمعیت بهره گرفتن زیادی تشویق که امن خود را در وهله اول پیروزی است.

شب به پایان رسید و با بازدید بیشتر از جمله “لا رما دلم مسکیت” و “Que Me Entierren Cantando,” به عنوان به خوبی به عنوان یک ادای احترام به خود Relampagos Del Norte شریک Cornelio Reyna.

هر دو جمعیت و خودم بودند کمی گیج با پایان ناگهانی را نشان می دهد. آیالا شروع مجموعه خود را فقط قبل از 6 بعد از ظهر به پایان رسید و درست در 7 p. m. قطعا آن را به نظر می رسید که دیگر اعمال شد با ارائه زمان بیشتر به خصوص در سال های گذشته هنگام رفتن Tejano روز ویژه دو گروه هر شب, هر, انجام مجموعه کامل.

آیالا چاپ لیست مجموعه شامل 18 آهنگ از جمله دور از آهنگ ها که اشاره شد به عنوان “با Mariachi.” با شمارش من رامون تنها انجام 13 آهنگ ها. من فقط می توانم حدس و گمان است که تغییرات ساخته شده بودند و در آخرین لحظه با توجه به محدودیت های زمانی.

با این وجود این یک عملکرد فوق العاده است که مورد تمجید و ستایش از جمعیت و ادامه داد: برو Tejano روز سنت برای خودم خانواده ام و Tejano جامعه است.

“Te vas, فرشته, mio بله vas a partir!
Dejando mi alma herida, y un corazon یک sufrir!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>