شیدا McNally دعوا به توقف نامناسب نسخه برای COVID-19 | Georgiana تاک

سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNallyبازنشسته بیمارستان داروساز است که کمک به گسترش این کلمه که داروهای خاص است که ممکن است موثر برای جلوگیری و درمان COVID-19 ویروس هستند که تجویز نامناسب از مواد مخدر در نظر گرفته شده برای افرادی که لوپوس یا آرتریت روماتوئید و درمان مالاریا.

تنسی انجمن پزشکی و تنسی انجمن داروسازان منتشر شد بیانیه مشترک که گفت: آنها مخالف “نامناسب سفارش تجویز و توزیع از نسخه برای هیدروکسی کلروکین, کلروکين و آزیترومایسین پس از اعلامیه که از مواد مخدر ممکن است موثر برای جلوگیری از انقباض کاهش علائم و یا برای درمان COVID-19 ویروس.”

McNally ارسال بیانیه ای به این مقاله نویس و مورد بحث آن را بعدا در یک مصاحبه تلفنی.

او گفت که او تماس گرفت در مورد مواد مخدر استفاده می شود به عنوان یک پیشگیرانه به coronavirus توسط چند داروسازان و ویرجینیا MulrooneyKnoxville, حمایت از رهبر گروه برای لوپوس بنیاد امریکا Mid-South فصل مستقر در نشویل. Mulrooney که تا به حال به لوپوس برای 14 سال بود خانم تنسی امریکا در سال 2017 و با استفاده از این پلت فرم به عنوان یک مدافع برای افراد مبتلا به لوپوس یک بیماری خود ایمنی مزمن است که می تواند آسیب به هر قسمت از بدن است.

McNally گفت: یک داروساز به او گفت که یک دندانپزشک به حال داروی تجویز شده برای خود و اعضای خانواده.

“او (داروساز) حاضر به آنها را پر کنید. او در بيماران مبتلا به لوپوس و می خواستم مطمئن شوید که آنها به دارو” McNally گفت.

مارس 26 بیانیه ای از این دو سازمان گفت: سوء استفاده از مواد مخدر “ایجاد گسترده کمبود این داروها و باعث می شود قیمت این داروها به شدت افزایش دهد.”

McNally نشان دهنده منطقه 6 در دولت سنا. او زندگی می کند در اوک ریج جایی که او قبلا یک داروساز در Methodist مرکز پزشکی و نشان دهنده Loudon شهرستان و بخشی از غرب Knox County است. او گفت که او خود را نگه می دارد داروساز با مجوز فعال است.

فدرال غذا و داروی آمریکا به اورژانس تصویب یک هفته پیش به یک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت برای توزیع میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین و کلروکين به بیمارستان در سراسر کشور است. شده اند وجود دارد چند کوچک اما مطالعات موردی نشان دادن امکان بهره مندی از مواد مخدر برای تسکین علائم حاد تنفسی از COVID-19. آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک است.

Mulrooney در مصاحبه ای گفت که او تا به حال مشکل گرفتن دارو به او نیاز دارد اما که داروساز به او گفت او برگشت سفارشات به دلیل کمبود.

“ما واقعا آن را دوست دارم اگر دولت کمیسر بهداشت (دکتر لیزا Piercey) نیاز به تشخیص مثبت از coronavirus (برای دریافت دوز) 14 روز بدون پر کردن مجدد. این امر از بین بردن سوء استفاده. آن را قطعا خواهد جلوگیری overprescribing از اولیه پزشکان و اطمینان کسانی که به آن نیاز دارند به این داروها آنها نیاز” او گفت:.

یک سخنگوی Piercey ارائه یک تفاهم نامه که Piercey ارسال شده در مارس 26, که می گوید, در بخش:

“با توجه به FDA و CDC وجود دارد مورد تایید FDA درمان برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19 در این زمان. به طور خاص, هیدروکسی کلروکین, کلروکين و آزیترومایسین نیست FDA تایید شده برای COVID-19 پیشگیری و یا درمان. نیز وجود دارد در حال حاضر در دسترس از داده های کارآزمایی بالینی تصادفی (RCTs) به اطلاع راهنمایی بالینی در استفاده از دوز و یا مدت از هیدروکسی کلروکین, کلروکين و یا آزیترومایسین برای نشانه گرفت. … ما می خواهیم ارائه دهندگان و داروسازان به عمل خود را با بهترین تشخیص برای اطمینان از بیماران برای دریافت درمان مناسب در زمان کمبود. ما دلسرد نامناسب تجویز و یا احتکار از این دارو برای پیشگیری و یا درمان COVID-19 که ممکن است محدود کردن دسترسی برای بیماران که نیاز به این داروها برای درمان, برای تایید نشانه است.”

Mulrooney یک مادر هفت فرزند گفت: زمانی که او برای اولین بار شد بیمار مبتلا به لوپوس, او تا به حال تشنج و در یک زمان با استفاده از یک صندلی چرخدار. او مدت به عنوان خانم تنسی امریکا ساخته شده و بیشتر مردم آگاه لوپوس و دارو است که کمک می کند تا او گفت:.

“قلب ما خواهد عشق آن اگر آن را کمک خواهد کرد که مردم با کوروناویروس. نگرانی ما آن است که استفاده می شود برای جلوگیری از آن. پس از آن خواهد بود ، ما می خواهیم برای جلوگیری از سوء استفاده,” او گفت:.

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>