رتبه بندی NFL تیم است که باید بگویم بله به ضربه سخت

آن را همیشه سرگرم کننده را به فکر می کنم به تابستان 2015, هنگامی که دوربین و خدمه از HBO و NFL فیلم فرود بر هوستون به ما برخی از بهترین بینش ما تا به حال به Houston Texans’ عملیات. با توجه به نحوه مرکزی ریک اسمیت و دیگران بودند که فصل سخت می زندآن را احساس مانند آن بود که میلیون ها سال پیش در یک زمان و مکان که در آن لایحه اوبراین قدرت گرفتن بود وجود ندارد و یا حداقل در تیس دوران کودکی است.

زمان تغییر کرده و تگزاسی در حال حاضر قطبی مخالف از نظر شفافیت عامل با ظاهری اهانت به هر یک باز ویندوز به آجیل و پیچ و مهره از این عملیات با کال McNair اخیر بیانیه ای روشن و نقش اوبراین و جک Easterby به عنوان تنها پنجره را به فرمان بیش از همه چیز در کربی.

به احتمال زیاد خواهد شد اگر تا کنون که ضربه سخت را برمی گرداند به هوستون. قطعا آن را هرگز اتفاق می افتد در طول سلطنت اوبراین و Easterby. اما برخی از تیم را به ما بدهد که پنجره را به آماده سازی خود را برای سال 2020 است. به احتمال زیاد آنها را مجبور به انجام این کار. به عنوان ما به طرح سالانه لیگ و HBO باید مجموعه ای از معیارها که اگر تیم های متناسب با شرح و سپس آنها باید بگویم “بله” اگر خواسته برای شرکت در نشان می دهد.

این معیارها به شرح زیر است — به خارج شدن از انجام ضربه سختیک تیم به یک سر مربی جدید شده اند و یا در پلی آف در دو سال گذشته و یا قبلا در ظاهر سخت می زند و در عرض ده سال گذشته. یک تیم است که متناسب نیست و هر یک از این دسته بندی باید بگویم “بله” اگر درخواست به موضوع تیم نشان می دهد.

البته شاید یک تیم داوطلب, اما اگر آنها نمی, در اینجا پنج تیم (ذکر شده در جهت معکوس از اولویت من) خواهد بود که مجبور به انجام کار سخت را می زنداگر خواسته:

JACKSONVILLE JAGUARS
این امر می شده اند بیشتر سرگرم کننده در تابستان گذشته وقتی که تام کولین هنوز هم در ساختمان و Jalen رمزی هنوز یک جگوار. همانطور که در حال حاضر جذاب ترین جگوار داستان هستند ممکن است QB اختلاف بین Nick Foles و گاردنر Minshew و قراردادی وضعیت لئونارد Fournette. همچنین این تیم بیشتر شایع می شود و در حرکت با توجه صاحب خود نیز صاحب ورزشگاه ومبلی در لندن است.

DETROIT LIONS
دوباره این شده اند که بیشتر سرگرم کننده در تابستان گذشته زمانی که یک پاره آشیل, مجبور, head coach Matt پاتریشیا به ابزار در اطراف بر روی یک ATV در اردوگاه های آموزشی از جمله در طول اینتر-تیم ملی scrimmaged در هوستون که در آن او تقریبا بیش از زد چند رسانه ای اعضای بیش از آن دو روز است. هیچ چیز فوق العاده هیجان انگیز در مورد شیرها ،

DENVER BRONCOS
چیزهایی را انتخاب کنید تا کمی اینجا. حدس من این است که جان Elway خواهد بود مرکزی شکل یک توسن هنگ کنگ فصل و که ممکن است او را مجبور به پاسخ به برخی از پرسنل خود حرکت می کند ساخته شده از آنها برنده یک سوپر باول پنج سال پیش. همچنین این تیم در یک بیت از مالکیت آشفتگی پس از پت Bowlen گذشت تابستان گذشته. ما را وادار به دیدن دوست قدیمی Kareem جکسون و همچنین درو قفل کمر این حق رای دادن. همه شما به یاد داشته باشید درو قفل راست? کسی که انداخت به مثل از 6000 متری در برابر تگزاسی در هفته 14 آخرین فصل ؟ آره او.

ARIZONA CARDINALS
در حال حاضر کسب و کار است که واقعا چیدن. Kyler موری در سال دو Kliff Kingsbury در سال دو لری فیتزجرالد در سال پنجاه. کاردینالز اب زیر کاه جالب تیم و با برخی از وانت این offseason و QB هنوز هم بر روی یک تازه کار معامله را برای چند سال من خیلی دوست دارم تا ببینید که چگونه آنها در مورد کسب و کار خود را. Kingsbury انجام یک کار بهتر در فصل اول خود را به عنوان یک NFL سر مربی از من فکر کردم او را.

PITTSBURGH STEELERS
از آنجا که حکومت که در آن تیم که برگشتی به طور کلی لازم نیست که به در ضربه سختما به ندرت می بینیم خون آبی franchises در این لیست است. اما استیلرز آخرین ساخته postseason در سال 2017 هرگز در نشان می دهد و هرگز از آتش سر مربیان بنابراین در اینجا ما هستند. دوباره فصل گذشته ممکن است بهتر در پست Antonio Brown-Le’Veon بل دوران اما تماشای بن Roethlisberger گرفتن چرخ در حق رای دادن خواهد بود و ما برخی از وات عمل! T. J.!

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید