این یک مهارت خاص برای قرار دادن بر روی مژه نادرست. آن را حتی بیشتر شگفت انگیز اگر شما می توانید بر روی falsies با یک مجموعه کامل از اکریلیک ناخن. اما شانا B است که پوشش داده شده است. امروز سنت لوئیس رپ پوشیدن ضربه شلاق است که تنها می تواند به عنوان اسباب بازی مخمل خواب دار و رویا; او یک شخصیت بزرگ و حتی بزرگتر پلک برای مطابقت با.

شانا را التقاطی حس سبک است که بخشی عروسک باربی, بخش, Harley Quinn. این یک تلفیقی از خیلی pinks, خوش طعم پارچه و cutesy کیف های دستی است که عبور به صدای بلند رنگ مو, پانک, کفش پلت فرم و موضوع داغ بهترین. و نفت آن را می پوشد هست. آن را بازتابی از چگونه او لذت می برد منحصر به فرد از مد در حالی که ماندن جلوتر از روند و دائما در حال بازسازی خودش است. این یک ذهنیت است که نه تنها به شکل مد او را تحت تاثیر قرار, اما او اخلاق به عنوان یک موسیقیدان و بازرگان است.

“در طول سال تصویر من رشد کرده بود بیشتر عاقلانه و حرفه ای,” او می گوید. “من احساس می کنم مثل من تحت تاثیر بسیاری از مردم در اینجا; هر زمان عوض کنم, من مطمئن شوید که آن چیزی که من تنها هستم. هنگامی که آن را دوباره انجام شما می دانید از کجا آمده است.”

در حالی که شانا B فقط 21, او شده است در محلی رپ صحنه برای برخی از زمان. قدمت آن به سال های نوجوانی شانا مخفیانه به مکان هایی مانند سیسرو را در دلمار حلقه مشتاق برای یک شانس برای انجام رپ cyphers. او به یاد می آورد که تنها در یک اتاق پر از بچه ها اما نگه داشتن نقطه بهتر از بسیاری از آنها. این نشان دهنده که در آن rap امروز است. شانا نیست یک خواننده رپ; او یک خواننده رپ است.

“تصویر شده است که تحت فشار قرار دادند در سال های اخیر بوده است جنسی-آلوده با انزال نوع نگاه برای هیپ هاپ و آن داده نشده است رپرهای فرصتی برای گسترش ژانرهای مختلف موسیقی,” او می گوید. “این تنها درب باز برای زنان ترویج تمایلات جنسی در برابر زنان داشتن شعر یا بیان درد و عشق.”

درد است که در آن شانا موسیقی ریشه گرفت در اوایل روز است. او با تجربه از دست دادن بسیاری از دوستان به دلیل خشونت و موسیقی او تحت تاثیر قرار بود توسط آن درد است. شانا اذعان می کند او موسیقی است خیابان. آن را با بیش از حد جنسی و حسن تعبیر در مورد فریب مردان را از پول خود را برای Chanel, چکمه, یا اجازه دادن به دختران دیگر می دانیم که نفت می تواند مرد خود را اگر او می خواهد او را. آن را بر خلاف موسیقی از دیگر زنان است که پدید آمده در جریان اصلی هنرمندان مانند شهر دختران Cardi B و مگان تو Stallion. شانا B است که خود aggrandizing اجازه او شنوندگان می دانم که او را یکی از به فروش خودش را به موفقیت. او نوع خود آگاهی و assuredness که تعجب آور است برای کسی که سن او.

“من شکست خورده ام در بسیاری از مواقع با کسب و کار به نقطه که در آن من تا به حال هیچ چاره ای اما برای موفقیت” شانا می گوید. “حروم کردم پول زیادی انجام مسائل من تا به حال هیچ کسب و کار انجام پرداخت مردم من تا به حال هیچ کسب و کار, پرداخت, بنابراین من تا به حال برای یادگیری از اشتباهات است.”

شانا درد گرفته است بیشتر شکل فیزیکی نیز هست. نگاه به زن 21 ساله آن را آشکار است که او را با تجربه ضربه سلامت چشمگیر نوع است. اما در پاییز گذشته شانا به شدت مجروح شد در یک تصادف در حالی که خروج از یک کلوپ شبانه با دوستان خود. او می گوید: او از خواب بیدار در تخت بیمارستان به اخبار او می خواهم او شکسته گردن در شش مکان. او همچنین در کما برای تقریبا دو هفته است. به طور معجزه آسایی شانا بود و نه فلج شده اما عینک گردن بند برای چند ماه و تا به حال تحت عمل جراحی عمده. این پزشک عمومی ادامه خواهد داد و اغلب برای تعدادی از سال, اما این چیزی کمتر از یک معجزه پزشکی که رپر بهبود از آسيب به سرعت.

“من احساس می کنم خوب” شانا می گوید. “من درد و درد در اینجا وجود دارد اما هیچ چیز بدتر از زمانی که شما دراز در کنار شما بیش از حد طولانی است.”

با شدت شانا طرفداران در حال انتظار برای دیدن آنچه که در آینده آینده. او تمایلی به تماس بعدی او موسیقی حرکت باز گشت از تصادف, اما آن را به ناچار خواهید به دیده می شود به عنوان یکی. او ممکن است انتشار بیشتر freestyles بیش محبوب, از instrumentals, اما معلوم نیست چه این طرح فقط رتبهدهی نشده است.

“اهداف من هنوز هم همان” او می گوید. “در حال حاضر من حتی نمی تعقیب پول یا ثروت. من فقط می خواهم برای رسیدن به مردم و آنها را نشان می دهد آن را OK به یک رانده. من می خواهم طول عمر و اهداف من باید تنها گسترش. همه چیز شروع ظاهری کمتر مهم است و بیشتر در حد متوسط بعد از من رفت و از طریق این. از آن ساخته شده من شروع به گرفتن مراقبت بهتر از خودم و دوست داشتنی خودم.”

در اوایل این ماه شانا نامزد دریافت جایزه بود برای SlumFest جایزه بهترین هنرمند هیپ هاپ. عنوان رفت و به KVtheWriter اما شانا در حضور در این مراسم و آورده بود در مرحله, که در آن او بود ملاقات با دریایی از تشویق و تحسین از شرکت کنندگان. با اعتبار در این شهرستان به عنوان “لو ملکه” شانا نیاز ندارد و این جایزه را به می دانم که او عاشق است و مورد احترام. در نظر گرفتن میکروفن او صحبت در مورد چگونه پر برکت و سپاسگزار او بود که زنده است و همه او می خواهم انجام شده به آن نقطه. برخی از این دستاوردها عبارتند از: انتشار موسیقی که نامزد دریافت جایزه و کار با Netflix و Cardi, B.

آره. در مورد که در ماه نوامبر RFT گزارش داد که هنرمند محلی Nikee توربو بود که یک شرکت کننده در Netflix بکشد فصل اول از رپ رقابت ریتم و جریان. به گزارش شانا هر دو او و Nikee آن را از طریق شیکاگو دور از امتحانات ابتدائی. در تلویزیون به نظر می رسد که Nikee شد تنها سنت لوئیس شرکت کننده.

“پس اجازه بدهید توضیح دهم. این است چگونه تلویزیون کار می کند” شانا می گوید: scooting صندلی خود نزدیک تر است. خاطره او را از Netflix تجربه آینه است که از Nikee توربو. او در تماس با استعداد طلایه دار پرواز به شیکاگو و امتحان. در شیکاگو شانا گفته شد توسط قضات که او از آن ساخته شده. پس از آن تولید از نمایش در آمد به اتاق که در آن شرکت کنندگان در انتظار بودند و اساسا اجازه دهید همه بدانند که بیش از حد بسیاری از مردم انتخاب شده بود را به حرکت در. شانا قطع شد. Nikee توربو نقل مکان کرد. او گفت: او می تواند در فصل دوم.

“آنها احتمالا به من رسید تا برای فصل دو اما من میخوام بزرگتر از آن است که در آن” او با لبخند می گوید. “من تا به حال من به اشتراک گذاری و تلاش خدا به من بگویید که” شما لازم نیست این نشان می دهد دختر.’ خدا برنامه های دیگر برای من به موفق تر بودن در یک rap نشان می دهد.”

روشن است شانا B است که در یک مسیر برای رسیدن به موفقیت و طول عمر او مشتاق برای. در سال 2019 او منتشر شد اولین پروژه به درستی به نام جو کوینکه به دنبال یک تاریخچه از کتاب و اجرای برنامه. او همچنان باقی می ماند آگاه از آنچه طرفداران او را می خواهند در حالی که hypervigilant در آنچه او می خواهد از خودش. تجربه او در پاییز گذشته تغییر نکرد که نفت به هسته: a self-aware فروتن و زحمتکش ، که و یک زن جوان که می خواهد به موسیقی و نگاه خوب آن را انجام می دهند.

“می تواند شما را به تصویر ؟” او می پرسد: توزیع بیش از آی فون خود را. “به من بگویید که من باید ایستاده. چگونه این نگاه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im