RDK خوشه استفاده از 20 درصد به 60 میلیون دستگاه


کابل صنعت نرم افزار پشته است که قدرت تنظیم-تاپ دروازه و دیگر CPE است که لبه بیش از Android TV در آمریکا پرداخت و تلویزیون, کسب و کار

RDK این نرم افزار باز کردن پشته حمایت Comcast در, Cox Communications و آزادی جهانی, در میان دیگران است که در حال حاضر در 60 میلیون دستگاه در سراسر جهان 18 درصد افزایش بیش از 50 میلیون دستگاه اعلام کرد از یک سال پیش.

اعلام شده توسط RDK مدیریت گروه مدیریت مرجع طراحی کیت فناوری کنسرسیوم. RDK نرم افزار پشته قدرت پرداخت TV set-تاپ پهنای باند دروازه IP متصل به دوربین و دیگر اپراتور عرضه شده محل مشتری تجهیزات.

“RDK در حال حاضر قدرت بیش از 60 میلیون دستگاه مستقر شده توسط ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان که نیاز به انعطاف پذیری و کنترل بر خود CPE نرم افزار و تشخیص داده گفت:” استیو Heeb, رئيس جمهور و مدیر کل RDK, در بیانیه ای. “جدید RDK چارچوب برنامه را قادر می سازد آنها را به منظور توسعه و مدیریت برنامه ها به راحتی و RDK پهنای باند نرم افزار قادر به تأمین next-gen دروازه سراسر DOCSIS DSL و GPON. بیش از سال گذشته RDK جامعه شده است به طور فعال در حال کار برای توسعه نرم افزار منبع باز برای وصل دوربین های که ما انتظار داریم را به زودی در دسترس به ارائه یک خیابان جدید رشد برای اپراتورهای.”

RDK مدیریت گفت که بیش از 480 شرکت ها در حال حاضر بخشی از آن نرم افزار منبع باز جامعه است.

برای ویدئو RDK فراهم می کند روش های رایج برای مدیریت تصویری, تنظیم, مشروط, دسترسی, DRM, جریان, مدیریت تشخیص و بیشتر برای تنظیم تاپ های ساخته شده توسط Gene, Humax, KAON, Technicolor و فروشندگان دیگر. پرداخت اپراتورهای تلویزیون می توانید با استفاده از RDK برنامه چارچوب برای ساخت و مدیریت خود را OTT برنامه های. در ضمن یک طبقه بندی گسترده ای از برنامه های OTT در دسترس هستند از طریق مترولوژیکی فروشگاه App.

همچنین بخوانید: اندروید TV به تبدیل شدن به غالب جهانی پرداخت TV Set-top پلت فرم: گروه پژوهشی

خرید هلندی tech فروشنده مترولوژیکی و متعاقب آن ادغام مترولوژیکی فروشگاه App به RDK است “ساخته RDK یک جایگزین واقعی برای یکپارچه پخش/خدمات باند پهن به Android TV اپراتور ردیف با آن مسلما برتر گوگل فروشگاه برنامه” تجدید نظر فناوری پژوهش نوشت: در گزارش منتشر شده این هفته است.

تجدید نظر فناوری گفت: در سال گذشته راه اندازی RDK شتاب دهنده دیگری بود “حرکت کلیدی در پاسخ به تسلط Android TV اپراتور ردیف.

این RDK آزمایشگاه شتاب دهنده است که بر اساس اريس VIP5202W UHD IP تنظیم بالا فراهم می کند و RDK جامعه یک برنامه پلت فرم توسعه است که با استفاده از آخرین RDK چارچوب برنامه و قبل از یکپارچه مترولوژیکی فروشگاه App.

این شرکت تحقیقاتی پیش بینی کرد که گوگل حمایت Android TV را تسلط جهانی پرداخت TV set-top کسب و کار بیش از پنج سال آینده. اما RDK را حفظ سهم بازار از 57 درصد برای بازار ایالات متحده بیش از پنج سال آینده با بزرگترین شرکت های کابل انتخاب برای استفاده از نرم افزار پشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>