در واکنش به جدید تگزاس WR Randall Cobb کنفرانس خبری پاسخ

آن شده است یک زن و شوهر هفته به Houston Texans فن, همه ما می دانیم این است. فردا را به نمایندگی از دو علامت هفته پس از لایحه اوبراین تصمیم به جام جم یک نیزه از طریق قلب جمعی از اهالی تگزاس’ فن پایه با تنبیهبدنی DeAndre هاپکینز به آریزونا کاردینالز. یک چیزی که من متوجه بسیار سریع — تا اوبراین صحبت می کند و احتمالا برای بسیاری از سال پس از آن شاید برای همیشه لطفا برای من نخواهد بود قادر به ایجاد حس که معامله.

این هاپکینز تجارت برانگیخته (و هنوز هم جرقه) طیف گسترده ای از احساسات و یکی از unfrtunate قطعات مورد فرایند هایی است که هر بازیکن آینده به تگزاسی که به تجارت یا به طور مستقیم یا حاشیه رفتن برای گرفتن گرما از طریق هیچ گسل از خود را دارد. در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون مستقیم کراوات در تجارت به عنوان بخشی از بسته تگزاسی دریافت شده در ازای هاپکینز. گیرنده گسترده Randall Cobb به امضا رسید و در مدت کوتاهی پس از این تجارت به سه سال $27 میلیون معامله بیشتر از یک مماس هدف برای طرفداران تند و سوزنده.

آن را نمی کاب تقصیر او امضا شده با تگزاسی در همان روز به عنوان تجارت و فقط اتفاق می افتد به بازی همان موقعیت به عنوان هاپکینز. این تنها راه آن است. آن را نیز نمی کاب گسل که تگزاسی ها آشکارا به شدت پرداخت شده و کاب برای چه خدمات خود را به احتمال زیاد باید ارائه شده است. دوباره, آن است که آنچه در آن است. بنابراین کاب خالص با رسانه ها در روز جمعه از طریق کنفرانس تلفنی (اجتماعی فاصله!) و پاسخ بسیاری از سوالات.

در اینجا شش پرسش و پاسخ با جذاب کاب پاسخ و واکنش به آنها را بعد از هر رونویسی, رونویسی پاسخ حسن نیت ارائه میدهد از تگزاسی روابط عمومی:

آنچه که دلیل اولیه شما را در انتخاب تگزاسی و چه چیزی شما فکر می کنم در مورد بازی با QB Deshaun واتسون ؟
“دلیل من برداشت تگزاسی است, بدیهی است, من فکر می کنم که شما نگاه در آنچه که آنها قادر به انجام بیش از چند سال گذشته – رفت و برگشتی چهار گذشته پنج بار. در این نقطه در زندگی حرفه ای من من هنوز هم لازم نیست که یک حلقه بنابراین من می خواهم به در یک وضعیت که در آن من باید که امکان. من فکر می کنم زمانی که شما نگاه در Deshaun (واتسون) و آنچه که او قادر به انجام کار از او شده است در لیگ, من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته و از دور به تماشای او. او فوق العاده ای به توانایی او یک برنده است. او برنده در هر سطح از دبیرستان به کالج. من فکر می کنم او است که توانایی ما را به یک سوپر باول و من می خواهم به بخشی از چیزی خاص با او.”

SP: من حدس می زنم این یکی از آن زمان که در آن اگر شما کسی که می خواست Randall Cobb بد به اندازه کافی شما می شود خوشحالم که تگزاسی ها در حداقل کردن بوی بودن سطح بالا موفق است. منظورم این است که آنها رفتن به پلی آف زیادی است. من تعجب می کنم که دو چیز — برای اولین بار می کند Randall Cobb توقف تماشای پلی آف هنگامی که کارت های وحشی دور است و ثانیا, um, شخص, شما در حال گرفتن نه میلیون دلار در هر سال است. من حدس می زنم که بازی در یک نقش است.

چه شد رایگان آژانس مانند نیاز به ثبت نام با یک تیم جدید بدون اینکه قادر به رفتن به دیدار آنها ؟
“که احتمالا عجیب ترین بخش. این است که من دوم یا سوم زمان رفتن را از طریق رایگان آژانس و به طور معمول در طول دستکاری دوره شما واقعا نمی تواند هر چیزی را انجام دهید به هر حال, اما یک بار در لیگ سال شروع می شود و شما قادر به پایین رفتن و دیدار با این تیم و دیدار با مربیان و نشستن و تماشای برخی فیلم با مربیان و احساس خوبی از آنچه شما در حال گرفتن به. من که فرصت این سال پس واقعا تنها چیزی که من انجام شده است که به نوعی از تماشای برخی از نکات برجسته است که من می توانم پیدا کردن در اینترنت در یوتیوب و تلاش برای به دست آوردن یک ایده است. من به صحبت مربی (بیل) اوبراین و نوع احساس است که آنها در حال رفتن به استفاده از من و من چگونه می توانید جا به جرم, اما آن را قطعا یک کمی عجیب و غریب این سال است. من هنوز هم نداشته فیزیکی من نشده است, بنابراین من در واقع نمی امضا کردند. من زندگی کردن در L. A. در offseason در حال حاضر. همه چیز تعطیل است اینجا و من تا به حال این فرصت را به مطب و دریافت فیزیکی من نشده است.”

SP: یکی از underrated کرتهای فرعی از این offseason نه فقط برای کاب اما برای همه بازیکنان جدید خواهد بود که چگونه به سرعت آنها قادر به رسیدن به سرعت با این راهکار و دیگر جنبه های این کار است. حدس من این است که این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی به تاثیر NFL offseason مانند minicamp و OTA را زمان ایده آل برای Cobbs جهان به خود آشنا با راهکار. آنها را باید به کاردان در انجام بنابراین اگر این تمرینات هستند نهفته است.

چه چیزی شما فکر می کنم تگزاسی گیرنده با بچه ها مثل WR کنی, عکسهای و WR خواهد فولر V?
“من یک فن بزرگ از آنها. من فکر می کنم شما نگاه فولر هر زمان که او را سالم و او را قادر به در این زمینه او را یک ورزشکار او بسیاری از سرعت او می تواند بالا کردن پوشش او باعث می شود برخی از بزرگ نقش downfield و کنی یک بازیساز. گرفتن توپ در دست خود را و اجازه دهید او را به انجام آنچه او انجام دهد. من به جلو نگاه به آینده و به عنوان یک قطعه از آن است. من فکر می کنم بدیهی است که با DeAndre (هاپکینز) ترک آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از چشم در هر سه ما قدم و مقداری بازی می کند و به طور معمول من چون بسیاری از مردم در حال نگاه کردن به من و در آینده و در حال جایگزینی حتی اگر من و DeAndre دو کاملا متفاوت انواع رسیور. من مشتاقانه منتظر به چالش و در آینده و نشان دادن آنچه که من می توانید انجام دهید.”

SP: دیگر از Deshaun واتسون کارفرمایی در یک موقعیت که در آن همواره فشار بسیار زیاد وجود دارد هیچ دیگر موقعیت در تیم تحت سنگین تر موشکافی از گیرنده. راستش من بزرگترین نگرانی نیست سطح مهارت است که گروه به خصوص اگر آنها با استفاده از یک انتخاب دور دوم در یک گیرنده گسترده. بزرگترین نگرانی من این است که بهداشت و درمان به عنوان سه فولر, عکسهای و کاب تا به حال مسائل در طول چند سال گذشته. کاب می گویند او می خواهم خود را تقویت همسترینگ قبل از 2019 فصل و که کمک کرد. من می خواهم از او بخواهید برای به اشتراک گذاشتن خود را از رژیم ورزش با فولر که mammies ساخته شده از خیس بلغور جو دوسر.

چقدر شما یاد بگیرند که از پدر خود در مورد ایجاد یک اخلاق کاری برای کمک به شما در رسیدن به جایی که شما هستند در حال حاضر ؟
“این همه من می دانم. من از کمی یقه آبی شهر الکوا تنسی شرکت آلومینیوم آمریکا است. که همه من تا کنون شناخته شده است. من میآید او مشغول به کار در یک شرکت تولیدی وجود دارد در شهر و سپس او را به خانه و انجام نوکر, کار برای مردم است. ما را در کمی از برف است که ما کردم اما زمانی که ما از آن ما خواهد بیرون بروید و بیل برف برای دیگر خانواده ها در این محله ها که نمی توانستم. او همیشه یکی بود که همیشه کار همیشه انجام چیزی برای مشغول نگه داشتن و من از نوع برداشت که صفت از او. او همیشه به من آموخت که اگر من کار نمی کند وجود دارد کسی وجود دارد که کار را بهتر از من. این نوع از چگونه من همیشه در آن نگاه کرد و گاهی از آن من است هدیه و لعنت من. برخی از صدمات من تا به حال آمده اند از overworking بنابراین برای من مهم است که مطمئن شوید که پیدا کنم که تعادل و همچنان به رشد به عنوان یک بازیکن است.”

SP: در حال حاضر از آن شروع به تمرکز. من می توانید ببینید که دقیقا به همین دلیل اوبراین سقوط در عشق با کاب. یقه آبی شهر… بابا که مشغول به کار دو کار دستی مشاغل… پارو برف برای دیگر خانواده ها در محله…. با استفاده از کلمه “کار” حدود ده بار در یک پاسخ… این یک اوبراین نوع پسر! جهنم من فکر می کنم کاب می تواند بدست این قرارداد صرفا بر اساس این پاسخ با هیچ فیلم در خارج وجود دارد اگر او گرفتار اوبراین در خلق و خوی سمت راست. سختی های هوشمند و قابل اعتماد کاب!

چه تیم های دیگر ساخته شده است به شما ارائه می دهد قبل از اینکه شما تصمیم خود را برای ثبت نام در هوستون ؟
“وجود چند تیم ساخته شده است که ارائه می دهد و یا علاقه نشان داد. دالاس و هوستون شد دو تیم که ارائه شده و آن را یک تصمیم دشوار را. شنیدن آنچه که عامل من گفتن بود من در مورد مربی (بیل) اوبراین و این فرصت را که او می خواست به من به نوعی از انجام برخی از چیزهایی که من زمانی که من در پشت در خلیج سبز یکی از, یکی از دلایل اصلی که من شروع به پریدن کرد در این پیشنهاد است.”

SP: از شنیدن این جواب من 95 درصد مطمئن تگزاسی بودند مناقصه را در مقابل خود. اجازه دهید قبل از من چاقو چشم من با یک قلم.

آیا شما یک شانس برای رسیدن به می دانم که هر یک از هم تیمی های جدید خود را حتی اگر شما از یكدیگر جدا شدهاند ؟
“نه واقعا. من رسیده به Deshaun (واتسون). من و او متن را به عقب و جلو کمی. من استفاده می شود به آموزش با Kenny, عکسهای کمی پس من صحبت کردن به او. هنوز در تلاش برای دریافت در تماس با (را) فولر (V) و برخی از بچه های دیگر. من قصد دارم به سعی کنید به تعداد آنها مدت کوتاهی در اینجا, بنابراین من می تواند رسیدن و تماس با آنها را و آنها را به متن و همه چیز. اما بدیهی است که آن را بی سابقه ای از زمان با آنچه در جریان است من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به در گیر L. A. و زمانی که ما در حال رفتن به قادر به دریافت پایین به هوستون و پیدا کردن یک خانه و شروع به آموزش وجود دارد و همه چیز. من نگاه به جلو به گرفتن به دانستن همه و نشست و همه شروع به مش با هم.”

SP: OK با Deshaun را قاب از ذهن بودن یک نگرانی بزرگ من خوشحالم که شنیدن این که حداقل او پیام کوتاه با یکی از هم تیمی های جدید خود را. در حال حاضر لطفا اوبراین فقط به مرد پول خود را, به خصوص اگر شما در حال رفتن به نگه داشتن معاملات خود را بهترین هم تیمی های دور.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>