Beercraft TN می آموزد صنایع دستی بیش از یک پاینت از پیشه وری دم در pop-up کارگاه های آموزشی در سراسر ناکسویل. در حالی که شرکت کنندگان ممکن است کسب نشان شایستگی برای طلایه دار-الهام woodburning و چرم زنی پروژه های درو عدالت گفت: آنها را به دور یک با کیفیت بالا کرافت و آن را امیدوار مهارت های جدید است.

Crafters از تمام سطوح می تواند همچنین در اب شلپ شلپ کردن در چاپ روی صفحه نمایش شیشه ای اچ, سنگ, نقاشی, ساخت شمع تک و تسکین چاپ را موزاییک جدول مشعل و سایه فانوس.

“من وارد دانشگاه تهران به آموزش هنر بود و علاقه وافری به خط” گفت: عدالت. “من فارغ التحصیل رفت اما بعدا به یک استودیو هنر با درجه غلظت در خط.” سابق نوازنده متوقف تور با گروه خود را و شروع به deejaying برای حوادث. “این به من اجازه رفتن به مدرسه تمام وقت و تمرکز بر روی نان و کره در تعطیلات آخر هفته,” او گفت:.

با مدرک خود را در دست عدالت تا به حال دو گزینه یا رفتن به مدرسه و یا آموزش. هیچ یک از آنها را به دادگاه تجدید نظر.

“رفیق من شده بود در دنور هنر و صنعت آبجو taproom که هم یک هنر و صنعت محل برگزاری و شما می تواند با پرداخت 5 دلار برای مواد به دستبند,” او گفت:. “من شروع به تلاش کردن آن در Trailhead آبجو بازار در ماه نوامبر سال 2018 با این ایده از چگونه ما آن را بیشتر اجتماعی؟”

Beercraft TN led صفحه نمایش چاپ کارگاه ارائه تمام ابزار و مواد در حالی که crafters عرضه خود تی شرت و یا totes به چاپ Beercraft TN آرم. عدالت انتظار 10-12 اما انتظارات خود را دمیده شد دور زمانی که 25 نشان داد.

بیشتر: آیا ناکسویل دیگری نیاز آبجوسازی? ‘Abso-گوشی-lutely.’ اینجا چرا

“آنها ممکن است از این ابزار در صفحه اصلی و یا لازم نیست که مهارت” گفت: عدالت. “آن را باز کرافت; آنها به ایجاد چیزی با خود لمس کنید. افرادی که می گویند آنها بسیار هنری یا صنایع دستی-جهت گیری تمایل به ایجاد کولر چیز است. این ایده می تواند تهدید آمیز اما بسیار قوی در تلاش برای مطمئن شوید که آنها راحت هستند.”

دیگر کارخانه های لبنی شروع به نزدیک شدن به عدالت — اولین Printshop سپس پرچ رودخانه دم.

ثبت نام لازم نیست و هزینه توسط کمک مالی با توجه به سیستم افتخار.

“من شده اند مصمم است که تا زمانی که من می توانم, من نمی خواهد به بالا (پیشنهاد) $10, اهدا,” او گفت:. “من تصمیم گرفتم به آنها مقرون به صرفه است.”

Taproom کاربران اغلب جذب شده توسط buzz از Beercraft TN. “آنها می تواند به پرش. می توان آن را به چالش کشیدن زمانی که ما در نهایت با 40-45 مردم,” او گفت:. “من سعی می کنم برای برنامه ریزی های آینده.”

برای نگه داشتن چیزهای ساده و عدالت در ابتدا روی صفحه نمایش چاپ Beercraft TN آرم. از آن پس Printshop Beer Co. و رازک و Holler باید طراحی خود را. “Trailhead فقط ایجاد یک طراحی منحصر به فرد” گفت: عدالت. “برخی از مردمی سعی خواهد کرد به جمع آوری هر طراحی.

“رنگ کراوات یکی از محبوب ترین فعالیت های پس از چاپ روی صفحه نمایش و در تابستان ما را خواهد داد که تا روز زمینه/کمپ تابستانی سبک خارج,” او گفت:.

کارگاه آموزشی مشارکت متفاوت است. “من می دانم که برخی از کارگاه های آموزشی این بستگی ندارد که صنایع دستی آن را واقعا taproom یا روز هفته” گفت: عدالت. صنایع دستی باید درخواست تجدید نظر گسترده که آن را به جنس و سن. او را اغلب زنان بیش از 30 یا گاهی اوقات 4-سال چاپ روی صفحه نمایش.

Beercraft TN مجموعه نوار بالا که آن را به کیفیت صنایع با توجه به عدالت است. “ما شروع با صفحه نمایش چاپ و سراغ صنایع دستی مانند woodburning و چرم زنی,” او گفت:. “ما انجام داده اند می تواند دست برش بوقلمون یا Santas با توپ پنبه ریش که می شده اند مسهل اما ما می خواستیم برای آموزش یک مهارت است که می توانید آنها را دوباره. که مفید تر است.”

آینده کارگاه های آموزشی ذکر شده در beercrafttn.com و در facebook.com/beercrafttn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su