شما ممکن است بیمار از شنیدن آن, اما من نه بیمار از آن گفت:: چیزی واقعا خاص اتفاق می افتد در هوستون مراحل در حال حاضر. مگر اینکه شما بوده ام به زندگی زیر یک تئاتر-کمتر, سنگ, شما احتمالا شنیده ام اشاره ای به این واقعیت است که سه هوستون تئاتر شرکت (خیابان اصلی تئاتر مراحل و میلدرد چتر) در حال برگزاری سه اثر در Quiara Alegría Hudes را الیوت سه گانه است. پس از مشاهده الیوت یک سرباز فوگ هفته گذشته, این هفته, توجه, توسط, تبدیل به قسط دوم را برنده جایزه پولیتزر آب با قاشق مربا خوری.

آب را با قاشق مربا خوری شروع می شود با دو ظاهر متفاوت اما موازی داستان. یکی از مراکز الیوت عراق یک جانباز در اواسط 20s افتخار مرخص و حل و فصل بازگشت به خانه در فیلادلفیا. برای نشان دادن آن او آسیب ساق پا است که منجر به چهار عمل جراحی یک کار در یک مترو 30 دقیقه از خانه تا دوستان خود را نمی خواهد او را ببیند وجود دارد و نامشخص رویای بودن یک بازیگر. در بالا از آن او نگران مادرش که سرطان دارد.

او تنها حمایت پسر عموی خود را Yaz یک کمکی موسیقی استاد که طلاق گرفتن. دوم داستان به دنبال یک کوارتت از کاربران در بهبود سایت برای ترک معتادان به رهبری توسط admin اودسا. با اودسا (نام کاربری Haikumom) است و سینی و نردبان یک کاغذ فروشنده که اعتیاد به هزینه او و خانواده اش; اورانگوتان یک زن آمریکایی 90 روز پاک در جستجوی مادر تولد او; و مبتدی سرچشمه که آماده نیست به اعتراف او یک مشکل است.

این دو ظاهر متفاوت موضوعات به صورت موازی به یکدیگر در طول اولین دو عمل و تقاطع قبل از تنفس. و شایان ذکر است که راه آنها را قطع کاملا هوشمندانه و غیر منتظره است. Hudes مهارت در تهیه این داستان را نمی توان نادیده گرفت اما این حس عمیق از همدلی او به ارمغان آورد به جدول است که باعث می شود این بازی به یاد ماندنی ترین. و مراحل افتخارات Hudes را عمیقا تحت تاثیر قرار درام با تولید که لعنت نزدیکی کامل.

لعنت به دلیل نزدیکی از یک زن و شوهر از خط miscues قابل توجه کافی به حکم ذکر است اما با توجه به قدرت تولید به طور کلی بخشوده خواهد شد. مدیر جری رویز نمایش استادانه حس فضا و مهارت در مرحله بندی و ظاهر بصری توانایی پرورش این بازی را stop-and-go با هم آمدن دو خانواده. او و بازیگران شایسته اعتبار زیادی برای پرورش چنین ارتباط بین این شخصیت ها یک شاهکار با توجه به چهار نفر از آنها صرف بخش عمده ای از بازی صحبت کردن به سمت و به دور از هر یک از دیگر از طریق ماشین آلات به دنبال به جلو و اطراف قدم زدن آهنی یا خواندن روزنامه در حالی که در تعامل.

اگر واقعا یک گروه قطعه الیوت, بازی های برگزار شده توسط گابریل Regojo است مخرج مشترک سه گانه و کثیف دیوانه وار قلب تپنده نشان می دهد. Regojo مظهر کاملا الیوت را غیر قابل پیش بینی بی انرژی و خشم برحق. مخالف او پاتریشیا Duran به عنوان Yaz پیاده روی با ظرافت خط خوب بودن خانواده راک پایدار و موفق در حالی که مبارزه با احساس گناه و اضطراب در مورد اینکه او چگونه متناسب با جهان است.

به عنوان اودسا Xóchitl رومرو تسکین دهنده حضور بدون مزخرف اما عادلانه و خیلی جدی در ماموریت خود را. اودسا چسب است که دارای او رنگارنگ گروه کمی با هم و آنها را کاملا پر جنب و جوش دسته به وکیل پشتیبانی و داور.

Jason E. کارمایکل سریع با باز گشت و یک بیت از یک dweeb با تنگ گرفتن بر روی کنترل به عنوان سینی و نردبان. او خنده دار آسیب پذیر و سهام عالی شیمی با هانا لی اورانگوتان است که بر روی صفحه نمایش زمانی که آنها در حال tag-teaming سرچشمه زمانی که او برای اولین بار وارد چت و بعد از آن, به عنوان آنها خود را بی دست و پا اولین گام به سوی آفلاین دوستی. لی عکس از نیازمندی یک جریان پنهانی اضطراب رو به رشد قوی تر همراه با ناامیدی واقعی ارتباط انسانی ،

با سر اشاره به آین رند در این صفحه نام سرچشمه به شما می گوید که فقط در مورد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Justin Doran شخصیت. (هر چند اگر شما نیاز به یک اشاره گوگل objectivism.) Doran می تواند ارائه کاملا از خود راضی تک صدایی و مقاومت خود را تبدیل به سوء نیت کمک به همان اندازه تحت تاثیر قرار.

آب را با قاشق مربا خوری از نوع بازی است که می تواند زندگی یا مرگ را مرحله بندی و طراح Inseung پارک پیش بینی کامل بازی برای رویز. آن را تمیز و براق و تیز و روشن به طور طبیعی تعریف شده که فضاهای جریان با هم به زیبایی به عنوان یک کل و چشم نواز مجموعه ای از graffitied ویندوز arching سربار. با وجود برخی از ترک پیاده رو و به صورت پراکنده جوانه زدن علف های هرز این Constructivist جنگل بتن مینیمالیستی و اقتصادی در طراحی مورف به راحتی از مشهد آپارتمان به پورتوریکو, بهشت, ژاپنی, ایستگاه قطار به IRS دفتر با تکیه بر چیزی بیش از این گفت و گو و Jodi Bobrovsky را مطرح و به همان اندازه کارآمد سرپا نگه داشتن طرح است.

مانند Bobrovsky صحنه و لباس طراح کورتنی فلرس حمل یک سهم عادلانه از بار در ایجاد شخصیت و مکان از طریق کار خود را با لمس مانند الیوت نظامی قنتد, ژاکت, Yaz معقول ژاکت کش باف پشمی و آپارتمان سرچشمه را پاتاگونیا جلیقه اورانگوتان را موضوع داغ در گروه كم سینی و نردبان’ pullovers و اودسا را سر پا اعطای وام به تولید بسیار قدردانی مختصر.

باید گفت که مجموعه ای که می رود راه طولانی در فراخوانی فضای مجازی بیش از حد با مقدار اعتباری رفتن به سارا Maines نور طرح است. Maines استفاده از بی رحم سفید زیر طاق با دیگر بخش های این مرحله در سیاه و سفید و سایه تاریکی نکات در spaceless recesses از اینترنت در حالی که با یک اثر خفیفی از رنگ آبی می افزاید: سردی به فضای گرم با لکه های روشن بشریت است که ساکن آن است. Maines همچنین با این نسخهها کار در کنسرت با صدای طراح جولیان Mesri برای ایجاد این بازی را در فضای مجازی چت. آنها هر دو گروه از نوع برخورد هر توجه داشته باشید و یا در این مورد هر ورود به سیستم-در وارد کردن نشانه.

هر چند که قسمت دوم از یک سه گانه شایان ذکر است که آب با قاشق مربا خوری (مانند هر یک از این سه نقش در این مجموعه) به راحتی می تواند به عنوان یک مستقل. اما مشاهده الیوت یک سرباز فوگ اول قطعا اضافی اضافه کردن عمق و قدردانی به مشاهده و تجربه به خصوص به روح ثابت شده است که الیوت عبارت عربی او می گوید و چراغ سبز آن روشن او. (خوشبختانه وجود دارد زمان هنوز به آن را ببینید.)

زیبایی از آب با قاشق مربا خوری است که در آن شفقت در آن مناقصه تجسم بقا و spoonfuls ما گاهی اوقات مجبور به تکیه به حمل ما از یک ثانیه, یک ساعت, یک روز به بعد. و آن را سخت به تصور کنید که زیبا تر تولید از یکی از در حال حاضر در حال اجرا بیش از در Gordy.

اجرای ادامه در 7:30 بعدازظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در لستر و سو اسمیت مرحله از Gordy 800 Rosine. از طریق فوریه 23. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-527-0123 و یا بازدید stageshouston.com. 25 دلار برای $65.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de