Redskins بررسی خواهد شد نام تیم طلسم

فوتبال گوینده دیگر ممکن است در مواجهه با این معضل چه به تماس واشنگتن NFL تیم فوتبال-برخی را انتخاب کرده اند به استفاده از آن در هوا در همبستگی با کسانی که می گویند آن است که یک نژادپرست مدت که هیچ کسب و کار استفاده می شود.

این تیم اعلام کرد جمعه (3 ژوئیه) که در این تیم نام و طلسم که برخی از بومیان آمریکایی استدلال می کنند در حال توهین آمیز و تحقیرآمیز را تحت یک “بررسی کامل.”

پخش در ایالات متحده تقریبا سمت چپ که آیا برای استفاده از نام تیم خود تحلیلگران و مجریان ورزشی, هر چند زادگاه روزنامه واشنگتن پستتصمیم به استفاده از این نام در سرمقاله خود صفحه است که خواست تغییر نام در حالی که در ادامه به استفاده از آن در صفحات اخبار.

کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی (NCAI) یکی از گروه هایی که شده است هل دادن تیم صاحب دن اسنایدر برای تغییر نام, نام این تیم اعلام یک “مهم دستیابی به موفقیت.”

مرتبط با: سوپریمز می گویند توهین به نام علامت تجاری محافظت شده

“این لحظه بوده است 87 سال در ساخت و ما به این لحظه چندین دهه تلاش خستگی ناپذیر توسط رهبران قبیله ای طرفداران شهروندان و همکاران برای آموزش به امریکا در مورد ریشه و معنای R-کلمه” NCAI جمهور حنایی تیز.

لحظه ای نیز یکی دیگر از محصول جانبی ملی حساب نژاد پرستی باعث مرگ جورج فلوید.

NCAI گفت: نگاه به جلو به صحبت کردن با این تیم در مورد چگونه آنها را تغییر نام و طلسم, ترجیحا بی درنگ.

EPSN گزارش داد که انتظار بود بررسی خواهد, در واقع, در نتیجه یک تغییر است.

“این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب کاربری نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و loca جامعه گفت:” اسنایدر.

مرتبط با: گروه به دنبال NFLPA عمومی ایستادن روی نام تیم

که تاریخ نیز شامل حال آخر تیم در لیگ را در اختیار دارد. مجسمه خود را مالک سابق جورج پرستون مارشال که در برابر ادغام تا اوایل سال 1960 از حذف شد در مقابل تیم سابق خانه RFK ورزشگاه در واشنگتن در اوایل این ماه.

Redskins مربی ران ریورا گفت: این موضوع از نام تیم بود از “اهمیت شخصی” به او و گفت: او می خواست به “ادامه ماموریت” تجلیل بومی آمریکایی است.”

بازگشت در سال 2014 FCC را رسانه ای دفتر رد دادخواست به انکار تجدید اسنایدر واشنگتن ایستگاه رادیویی WWXX-FM بیش از استفاده از آن از اصطلاح “ردسکینز” در هوا به مراجعه به این تیم است. چالش های چند ایستگاه تلویزیون مجوز بودند نیز تسلیم بر این اساس این اصطلاح بی حرمتی اما FCC نیست آن را ببیند.

که در طول تصدی FCC رئیس تام ویلر که خود را به حمایت از تغییر نام.

متعدد اعضای کنگره نیز نامیده می شود برای تغییر نام از جمله تهدید به از بین بردن NFL مالیات معاف وضعیت به این دلیل که لیگ ندارد اقدام به دریافت این تیم صاحب نام خود را به تغییر.

اسنایدر گفت: نام افتخارات افتخار میراث و اشاره به برخی از آمریکایی های بومی است که نه مخالفت با آن.

اما یک ستون نویس روزنامه انگلیسی مستقل که استدلال چند سال پیش که بی بی سی باید با استفاده از نام وقتی که گزارش در مورد یک بازی بین چای و Cincinnati Bengals بازی در ومبلی Stadiom در Lonon ذکر شده اونیدا رهبر ری Halbritter که به نوبه خود با اشاره به یک تکه روزنامه از سال 1863 با اشاره به “سرخ پوست” به عنوان خونین موهای رنگ شده برای آن 200 دلار فضل بود پرداخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>