Regal Cinemas قرار می دهد studios در توجه: ما را تحمل نخواهد کرد همزمان بر روی تقاضا انتشار

ناکسویل مبتنی بر Regal Cinemas waded به اختلاف است که می تواند تغییر صنعت فیلم برای همیشه, گفته, جمعه آن را نمی خواهد نشان می دهد هر یک استودیو جدید فیلم که منتشر شد برای اولین بار در تئاتر.

این موضوع را منفجر کرد در این هفته هنگامی که AMC گفت که ممنوعیت جهانی فیلم پس از استودیو اعالن در مورد وحشی موفقیت آن را تا به حال با بر روی تقاضا انتشار “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” پس از coronavirus مانع خاموش شدن آن برنامه ریزی اکران در ماه مارس است. فیلم متصلب تا 100 میلیون دلار در سه هفته اول با 48 ساعته اجاره قیمت $19.99.

شاهوار متوقف کوتاه از فهرست سیاه جهانی و یا هر گونه دیگر استودیو است که تلاش می کند به درون واژگون سازی منحصر به فرد تئاتری انتشار دوره که مبنای صنعت فیلم. اما آن را در خدمت هشدار است که آن را بیش از حد را تحمل نکرده و بر روی تقاضا آزمایش را تهدید می کند که مدل کسب و کار خود.

“جهانی حرکت کاملا نامناسب و قطعا تا به چیزی برای انجام با حسن نیت عمل کسب و کار مشارکت و شفافیت” می خواند انتشار اخبار از شاهوار. “امروز ما آن را دوباره روشن است که ما نمی خواهد به نشان دادن فیلم که موفق به احترام این ویندوز را به عنوان آن را از نظر اقتصادی برای ما است.”

استودیو حفظ حدود 80% دیجیتال قیمت اجاره نسبت به 50 درصد از گیشه فروش با توجه به یک گزارش از وال استریت ژورنال.

جهانی برنامه ای برای اکران فیلم در سینما و بر روی تقاضا به طور همزمان یک بار سینما بازگشایی شده است. برادران وارنر به تازگی اعلام کرد که در آن انیمیشن Scooby-Doo راه اندازی مجدد “Scoob!” خواهد برتر در جریان سیستم عامل مارس 15 به جای انتظار برای اکران.

آیا جهانی ‘استفاده’ از coronavirus بحران ؟

شاهوار پدر و مادر شرکت Cineworld شد با نزدیک شدن توسط همکاران به عنوان coronavirus وضعیت روشن شد با توجه به پیام ذکر شده در این نسخه از Cineworld مدیر عامل Mooky Greidinger به Comcast Chariman برایان رابرتز.

آن دسته از همکاران خواست برای کوتاه کردن پنجره برای فیلم در حال حاضر در تئاتر به عنوان آنها بسته و مطمئن خواهد بود وجود دارد بدون هیچ تغییری به انحصار معاملات یک بار سینما کسب و کار بازگشت Greidinger پیام گفت.

“متاسفانه من از دست رفته یک پیام مشابه در جهانی اعلام,” او گفت رابرتز با توجه به انتشار. “نه تنها جهانی ارائه هیچ تعهد برای آینده پنجره – اما جهانی تنها استودیو که سعی در بهره برداری از بحران کنونی و ارائه یک “روز و تاریخ’ انتشار یک فیلم بود که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد.”

‘اعتماد به نفس کامل در مدل فعلی

در بیانیه ای از جهانی به ایالات متحده آمریکا اواخر امروز سهشنبه استودیو گفت: هدف آن انتشار “ترول” فیلم به جریان سیستم عامل بود برای ارائه سرگرمی به علاقمندان به سینما پناه در خانه هنگامی که راههای دیگر شد در دسترس نیست و بر اساس واکنش مثبت جهانی فکر می کند آن ساخته شده و سمت راست حرکت می کند.

جهانی همچنین تصریح کرد باور خود را در تئاتر تجربه که شاهوار گفت: بدون شک “بهترین راه برای تماشای یک فیلم است.” شاهوار اضافه شده است که به آن “اعتماد به نفس کامل” در تئاتر مدل کسب و کار.

“هیچ کس نباید فراموش کرد که تئاتر کنار این صنعت تولید تمام زمان ثبت درآمد 42 میلیارد سال گذشته و فیلم توزیع کنندگان’ به اشتراک گذاری این بود که حدود 20 میلیارد دلار” انتشار گفت.

آینده moviegoing

انجمن ملی تئاتر صاحبان وزن در سه شنبه گفت: نتیجه “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” نشان نمی دهد یک تغییر در مشاهده تنظیمات و باید به عنوان نشانه ای از “طبیعی” در صنعت فیلم است.

شاهوار که در عمل 549 تئاتر در 42 متحده از جمله 12 در تنسی ساخته شده است تصمیم گیری در مورد زمانی که برای باز کردن تئاتر.

“منظور ما باز تئاتر در ابتدا ما نیاز به اطمینان از ایمنی از مهمانان و کارکنان” خواندن بیانیه ای از شاهوار. “در همان زمان ما در حال همکاری نزدیک با ما در استودیو همکاران در زمانی که آنها را به فیلم های خود را در دسترس است.”

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>